Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 19:35   #1081
Meni su svibanj i rujan uvijek bili "mjeseci za svadbu". Svibanj nam je bio prebrzo za organizirati (iako je to naš mjesec). Sezonu odrađujemo na moru tako da nas prije 1.9. nema u Zg sigurno pa smo gledali drugu polovicu devetog a na kraju je zbog sale ispao 7.10. Ali zgodno je - sedam jedan nula dva nula jedan sedam (ak me kužite)
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 21:29   #1082
Quote:
smarinovic kaže: Pogledaj post
Uzeli smo kad je državni praznik da možemo lakše zapamtit i da nam je uvijek praznik na taj dan
Naš je 25.6. i imamo gotovo identičan razlog

Plus što smo svakako htjeli da bude ljeto, "dobro nam je zvučalo", točno je 6 mjeseci od zaruka pa kad smo još vidjeli da su i 22.6. i 25.6. praznici, uvijek ćemo se truditi da spojimo ugodno s korisnim i za svaku godišnjicu spojimo te slobodne dane i počastimo se nekim izletom, putovanjem, večerom itd. Uglavnom da svakako taj dan budemo slobodni
(ako ne promjene datum državnog praznika )
Old 31.01.2017., 10:43   #1083
Mi smo pak izabrali 1.7. zbog, recimo to tako, sentimentalnih razloga

1.7. će nam bit svadba, 2.7. je rođendan njegove mame i moje pokojne bake koju sam obožavala, a 3.7. je godipnjica veze
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:57   #1084
mi smo odabrali 12.8. jer smo se upoznali 12.12. jedino je tada 12. padao na subotu
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:49   #1085
Ja sam si uvijek idealno vjenčanje zamišljala na moru, na otvorenom. Kako je 2018. spajanje praznika u 6.mjesecu ja sam bzvz iz zezancije bubnula (dok nisam imala dečka) da ću se udati 23.6.2018. Petak je praznik i ponedjeljak je praznik tako da ljudi mogu komotno doći na more i ne uzimati godišnji. I to je tako bila opća sprdancija. Onda sam to i rekla svom budućem mužu (koji mi je tada bio samo prijatelj) i on mi je skomentirao: a znaš što je 23.6.? I ja onak: nemam pojma. On: mojoj mami rođendan, a njoj bi najveća želja bila mene oženit. I onak umrli od smijeha na to i dalje zezancija.

Na kraju mi prohodamo nakon nekog vremena i samo se blijedo pogledamo kada smo se sjetili tog datuma. 23.6.2018. nam je ispao ipak prebrzo (moramo kupiti stan i urediti ga) i razmišljali smo što sada.

Odlučili smo se za 22.6.2019. Imamo vremena s kupovinom stana, taj dan je praznik i uvijek ćemo za godišnjicu ležati u krevetu do koliko želimo (i nećemo ići na posao), a njegovoj mami ćemo onda dočekati rođendan taman u ponoć

Svadba nažalost nije na moru (financijski to ne možemo podnijeti i malo se bojim svadbe na otvorenom zbog vremenskih uvjeta) tako da smo se odlučili na imanje i predjelo + koktele uz bazen. Već smo kaparili s obzirom na to da nam samo taj datum i to mjesto dolaze u obzir. Inače da nismo ciljali točno određen datum traženje mjesta bi obavljali tek za godinu dana.

Sad je plaćena kapara i ne mislimo se time baviti idućih godinu dana. Onda ćemo dalje sve ostalo Sada nam je prioritet kupovina stana.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:16   #1086
Htjela sam datum sto blizi nasoj godisnjici. Skupa smo preko devet godina i nisam htjela nakon svih tih godina sad najednom pocet obiljezavat neki drugi datum. Pa sam izabrala subotu najblizu datumu godisnjice sljedece godine i ta-dam, rijeseno . A i zaprosio me na godisnjicu, pa eto .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.