Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 08:39   #281
Ionako piše da se tek za više od 10 lampiona treba prijaviti...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:05   #282
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, al dovoljan je jedan da ugrozi sigurnost...
ništa....cijenim tuđe mišljenje...s obzirom da u gradovima di su zgrade blizu jedna druge puštaju 3000 i više a nama smrtnicima brane i 1

https://dwdf.daisypath.com/scqqp2.png
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 08:48   #283
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
ništa....cijenim tuđe mišljenje...s obzirom da u gradovima di su zgrade blizu jedna druge puštaju 3000 i više a nama smrtnicima brane i 1
Ja sam za lampione pitala u Wedding Resortu, La Grmi i Malom Dvorcu. Svi troje mi ne dopuštaju puštanje (niti uz donesenu dozvolu). Da se nešto desi njima osiguranje to neće pokriti i to mi je jasno. Bila sam razočarana ALI sam onda taman dobila narudžbu s ebaya. Lampioni koje sam kupovala u Mirnovcu su bili super (nisu se zapalili niti brzo pali) ali su bili skupi i za brojku od cca 100 lampiona bi sigurno naručila s ebaya. I eto, jesam (10 u pakiranju). Lošiji je materijal. Prvi mi se zapalio dok smo ga pokušavali uopće pustiti dok se drugi zapalio nedugo nakon što je poletio. S obzirom na to sad mi je jasno zašto ih neki ne dopuštaju niti uz dozvolu. Mi smo naš bacili na šljunak i skakali po njemu da ugasimo. A sad zamislite travu na nekom imanju i slično i tako 200 gostiju - neizvedivo. Sva sreća pa sam se uvjerila u lošije lampione s ebaya pa sam lakše podnijela da neću moći ostvariti svoju ideju.

Naša ideja je bila puštati ih u ponoć kada bi svekrvi bio rođendan. Ovako ćemo sada imati mesni cooking show vani pa eto da je ipak nešto malo drugačije (gostima i njoj za rođendan).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:49   #284
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Naša ideja je bila puštati ih u ponoć kada bi svekrvi bio rođendan. Ovako ćemo sada imati mesni cooking show vani pa eto da je ipak nešto malo drugačije (gostima i njoj za rođendan).
lijepo..ja još nisam odustala... ne bi mi više od 3 shvaćam da bi to kod 200 ljudi bio kaos... idem idući tjedan kupiti baš u trgovinu ne s e baya nadam se kvalitet

https://dwdf.daisypath.com/scqqp2.png
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:04   #285
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
lijepo..ja još nisam odustala... ne bi mi više od 3 shvaćam da bi to kod 200 ljudi bio kaos... idem idući tjedan kupiti baš u trgovinu ne s e baya nadam se kvalitet
Ma da, naravno. Za tri komada će sve biti ok Probaj od Mirnovca - stvarno su dobri.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.