Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 17:47   #601
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Kurikularna reforma je obični plan i program koji će provoditi isti koji i sada rade...vaki i onaki.
Samo si dijelom u pravu. Naime, sastavni dio reforme je i stručno osposobljavanje nastavnika - ali, istina je da za dio nastavnika nema toga osposobljavanja koje im može pomoći.

S druge strane, rad u prosvjeti je jednostavno neprivlačan najboljima, sve dok su primanja onome dobrome jednaka primanjima onome tko ne zna / ne može / neće / all of the above.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 17:54   #602
Ovo je koalicijski sporazum ili platforma kako je zovu:

http://www.hdz.hr/vijest/nacionalne/...blike-hrvatske

Tipičan politički riječnik koji ne znači ama baš ništa
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 20:30   #603
Platforma suradnje HDZ-HNS

Platforma za suradnju službeni je naziv nekonvecionalne koalicije između HDZ i HNS-a.

Ovo se nadam, bit će sažeta i kratkog vjeka tema i da će navedene stranke do konca ljeta biti u neplatformskom raspoloženju i da neće uspijeti sačuvati prostora za daljnju suradnju.

Ovo je tema gdje se može skupno promatrati kako će izgledati suradnja dvije dijametralno suprotne stranke; nacionalno/konzervativne i građansko/liberalne..
HNS, i to ona šačica sa sjeverozapada koja će stati uz g.Štromara, što će činiti čitav HNS na posljetku, bit će osuđena da izdrži do kraja jer njima nazad nema..
Oni su gotovi.. Ovo je njima posljednje postojanje jer poslije ovog slijedi potop.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 13:06   #604
Andro Vlahušić zatražio brisanje iz HNS-a.
https://t.co/fximIuW0Zz
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 17:20   #605
To znači samo jednu stvar...Umiranje HNS-a i rađanje NLDS / Narodne liberalne demokratske stranke
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:28   #606
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
To znači samo jednu stvar...Umiranje HNS-a i rađanje NLDS / Narodne liberalne demokratske stranke
Te liberalne stranke nebi ni smjele postojati, ZAKONOM zabraniti
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:48   #607
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Te liberalne stranke nebi ni smjele postojati, ZAKONOM zabraniti
Zašto?

Ja im, nasuprot tome, želim da ih bude što više.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:28   #608
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Te liberalne stranke nebi ni smjele postojati, ZAKONOM zabraniti
Još da je to liberalna stranka...
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:19   #609
NEMA MIRA U STRANCI
HNS se i dalje trese: Napušta ih europarlamentarac Jozo Radoš

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...ezama-20170613

Zagorski HNS-ovci tvrde: 'Nema šanse da u Zagorju idemo s HDZ-om'
http://www.zagorje.com/clanak/vijest...idemo-s-hdz-om
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:55   #610
Ako Radoš uđe u novu stranku HNS-ovih disidenata, to će mu biti, što, četvrta stranka?
Nije loše.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:14   #611
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Ako Radoš uđe u novu stranku HNS-ovih disidenata, to će mu biti, što, četvrta stranka?
Nije loše.
Što imaš protiv toga da se ljudi bave sportom? Ovaj pretrčava iz stranke u stranku.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:00   #612
A zašto se uopće to smatra toliko lošim?
Mislim, u Americi Trump nakon xy godina u jednoj stranci ode u drugu i postane njen predsjednički kandidat, a Sanders uđe u Demokrate na godinu dana da proba dobiti njihovu nominaciju za predsjednika...I nisam čuo da ih Ameri pljuju zbog toga.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:03   #613
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
A zašto se uopće to smatra toliko lošim?
Mislim, u Americi Trump nakon xy godina u jednoj stranci ode u drugu i postane njen predsjednički kandidat, a Sanders uđe u Demokrate na godinu dana da proba dobiti njihovu nominaciju za predsjednika...I nisam čuo da ih Ameri pljuju zbog toga.
Jedna ili dvije promjene stranke tijekom života je još razumljivo i prihvatljivo, ali sve više od toga ukazuje na prevrtljivost, što baš nije neka kvaliteta.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:17   #614
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
A zašto se uopće to smatra toliko lošim?
Mislim, u Americi Trump nakon xy godina u jednoj stranci ode u drugu i postane njen predsjednički kandidat, a Sanders uđe u Demokrate na godinu dana da proba dobiti njihovu nominaciju za predsjednika...I nisam čuo da ih Ameri pljuju zbog toga.
Nisam ni mislio da je loše. HSLS, Libra, HNS su sve programski slične stranke.
Meni je samo žao što čovjek ne može biti sretan nigdje gdje ode, isto vrijedi i za Vlahušića.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:42   #615
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Jedna ili dvije promjene stranke tijekom života je još razumljivo i prihvatljivo, ali sve više od toga ukazuje na prevrtljivost, što baš nije neka kvaliteta.
jozo radoš je prošao dva cijepanja stranaka i jedno ujedinjavanje. dakle, nije da je samostalno izlazio i ulazio jer mu je to bilo oportuno. hsls se raspao na dva dijela kad je budiša htio srušiti račanovu vladu, libra se ujedinila s hnsom i onda se hns raspao nakon što su preko noći podržali vladu iako su se kunuli da neće. prije bih rekao loša karma nego prevrtljivost
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:36   #616
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
jozo radoš je prošao dva cijepanja stranaka i jedno ujedinjavanje. dakle, nije da je samostalno izlazio i ulazio jer mu je to bilo oportuno. hsls se raspao na dva dijela kad je budiša htio srušiti račanovu vladu, libra se ujedinila s hnsom i onda se hns raspao nakon što su preko noći podržali vladu iako su se kunuli da neće. prije bih rekao loša karma nego prevrtljivost
Nije da se HSLS raspao sam od sebe, nego je upravo on najzaslužniji za taj događaj.
Mislim, možda je bio onomad u pravu, ali nije da nije birao hoće li mijenjati stranke.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:17   #617
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Nije da se HSLS raspao sam od sebe, nego je upravo on najzaslužniji za taj događaj.
Mislim, možda je bio onomad u pravu, ali nije da nije birao hoće li mijenjati stranke.
raspali su se jer su imali frustriranog predsjednika koji nije mogao podnijeti činjenicu da je izgubio predsjedničke izbore.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:39   #618
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio da je loše. HSLS, Libra, HNS su sve programski slične stranke.
Meni je samo žao što čovjek ne može biti sretan nigdje gdje ode, isto vrijedi i za Vlahušića.
Svi oni znaju za koga su njihovi glasači glasali, to sigurno nije Plenković.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:45   #619
Posavec dao ostavku u nacionalnom HNS-u: Neću biti šef HNS-a

http://hr.n1info.com/a213048/Vijesti...sef-HNS-a.html
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:53   #620
Danas sam slušao Švaljekicu na tv. Ukoliko se ona i njezini priključi novoj stranci, a u njoj, barem aktivno ne bude Pusićke, mogao bi to biti solidan centristički projekt.
Loxhr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.