Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 10:49   #5641
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Postoji hrpa whitelist aplikacija (ili whitelist opcija u aplikaciji za blokiranje)- koje propuštaju samo određene brojeve.
Pretpostavljam da bi ti to bilo zgodnije od toga da blokiraš 100+ brojeva.
Ili imaš baš ovakvu potrebu da blokiraš 100+ brojeva i to je to?
imam CallsBlacklist instalirano na Samusungu ali ta aplikacija blokira koliko god netko ima brojeva u imeniku, no ne podrzava istodobno i blokiranje poruka jer je takav sustav da ako se stave i blokada poruka da tada ne moze se normalno primati poruke u samsung na ostale brojeve.
zato sam pitao s obzirom da je original sustav i programi samsunga a nista nije radjeno rootano ima li koja oplikacija koja doista sve radi kao i CallsBlacklist ali da moze i istodobno uz određene brojeve i blokirati i njihove poruke a da nije smetnja primanju poruka u sustav mobitela ostalim brojevima koji su slobodni iz imenika..
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 11:19   #5642
Od kuda skidate muziku

Pozdrav svima evo neznam gdje bih stavila ovi temu pa budem ovdje pokušala ako nije za tu prebacite ju slobodno
Nova sam pa....malo da se uhodam
Ovako muči me i nemogu naći kako da to napravim.
Jedina sam valjda u ti koja to nezna..osim penzionera hahaha bez uvrede ikome ofc .

Eh ovako...prije par mjeseci sam služila da mi auto se može uparit sa mobom i sve ok zovem bez beda i to super sve i išla na yt pustim pjesmu svira super sve ok...napokon imam koju god hoću pjesmu u autu nemiran ih skidati ( a i svi skoro koje ja znam za skidanje muzike jednu možeš a onda plati. I za 3 dana potrošio sve mobilne
E sad ovako..frendica ima iphone neki i music ja mislim i ona tu ode upise koju god pjesmu.... čeka da se pjesma učita i kada isključi wi fi ima tu pjesmu na mobu i preko te aplikacije može ju slusati iz playliste valjda.
Ja sam ih probala par skinuti... ja nemam muziku na probu nikakvu osim ovih osnovnih tonova zvona... više su aplikacije za vježbanje ustezanja itd...ali sada hoću i ovo zbog auta.
Pa ako bi itko bio tako divan da mi malo proba objasnit koji uopće player da skidam ( pleše trg play ne samsung store) i kako da uopće onda skine pjesmu u njega.
Odnosno zanima me svi koji hodaju gradom sa smicalicama od kuda i kako skidate muziku u mob. Naravno zanima me samo način rada bez wi fi i mobilnih jer yt gura.. cijeli mjesec sam radi 3 dana bez njih... luda sam
Ljudi pleše help ja neznam sama dalje.
Hvala puno na svakom odgovoru pozz
DDTVT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:06   #5643
Evo ovdje imaš sve pojašnjeno.https://youtu.be/wm3r1ymsOmQ
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:49   #5644
Sa torrenata, sa warez stranica,... (naravno da napomenem to nije legalno). A mozda da pogledas novu Tele2 tarifu sa flat internetom (169 kn) pa si onda rijesila problem sa internetom od 3 dana.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:08   #5645
Nisam baš pažljivo čitao ali naravno da za ovo što sam stavio(TubeMate) treba internet za skidanje pjesama ali kasnije za slušanje ili gledanje netreba.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:03   #5646
Upaljen ti je autokorekt @DDTVT.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:10   #5647
dakle sinoc stavio na azuriranje na trg playu i jutros mi nis ne radi od aplikacija, kliknem na fejs, greska aplikacije, na mesanđer isto, guglo greska, jel zna netko ki mu je vrag

samsung j7 je model
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:55   #5648
ugasi/upali mobitel si napravio i nije pomoglo?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 13:32   #5649
yap, nije, ni deinstaliranje pa ponovno instaliranje, kad pokrenem samo mi ude i izade i pise facebook greska ili mesenđer greska
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 23:19   #5650
Za sve one koji imaju Lenovo IdeaTab, C launcher je puno bolji i cak kad se instalira i ide postaviti na zadano kaze recomended.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:00   #5651
@bankina obrati se u temu svog mobitela za pomoć
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:39   #5652
Ej radni narode, zanima me što koristi za blokiranje reklama... Ne samo u Chrome nego općenito i u aplikacijama. Do sada sam koristio AdAway i radi odlično ali dok ne root_am ovo čudo treba mi zamjena. Hvala

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 08:06   #5653
Brave ili TugaBrowser.
Blokiranje na razini sustava bez roota - teško.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 16:56   #5654
Blokada broja - pitanje

bok,

dali netko zna sljedeće:

kolegice je stavila na black listu odnosno blokirala je neke brojeve. i sada jedan od tih blokiranih brojeva je mobitel, ako je taj broj nazove - tada ne dobije nikakvu obavijest..

međutim među tim blokiranim brojevima ima jedan fixni broj blokirani.. i recimo ako ju taj broj nazove onda iz nekog razloga mobitel joj zavibrira i dobije obavijest....

nju zanima kako spriječiti da dobije bilo kakvu obavijest, znači ne želi nikakve obavijesti po pitanju blokiranih brojeva. znači kako blokirati brojeve i da se ne dobije nikakve obavijest... nije mi točno rekla model ali samsung galaxy neki

i koju aplikaciju preporučate ?

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:47   #5655
Kako skinuti muziku u mob bez mobilnih i wi fi

Pozz nova sam i zaista se ne snalazim ovdje postala sam novu temu jer nemogu nikako naći ništa o tome. Pa kaže da sam već poslala temu a nema
Evo što me zanima. Uplatila sam auto i mob pozivi i to radi super...mogu i muziku direkt sa yt ali onda mi odu svi mobilni podaci u dva dana pa me zanima da li postoji i kakva aplikacija iz koje se može slušati muzika a da se ne troše mobilni.
Prijateljica ima iphone i ima aplikaciju u kojoj otvori neku pjesmu sa youtube a i pričeka da se kao pjesma skine i onda isključi wifi i mobilne i može ponovno slušati istu pjesmu ona tvrdi da kada uđe u auto samo upali blotooth uđe u tu aplikaciju otvori album ii svira pjesma za pjesmom
Ja imam samsung i svi oko mene koji imaju samsung ne znaju koja je to aplikacija

Molim vas pomozite mi jer auto imam 4 godine a tek sada sam ovo otkrila

Aplikacije ako takva aplikacija ne postoji recite mi onda koja bi bila za staviti na laptop pa da se skinu pjesme laptop pa na mobitel jer u zadnje vrijeme skoro sve dalje samo jednu pjesmu da se skine a onda se plaćaju

hvala za svaku pomoć
Nat.
piktraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:05   #5656
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Brave ili TugaBrowser.
Blokiranje na razini sustava bez roota - teško.
Našao sam riješenje, DNS66. Blokira sve i browser i aplikacije,jedino što smeta je ključ koji stoji cijelo vrijeme jer koristi VPN

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 01:33   #5657
Quote:
piktraka kaže: Pogledaj post
Prijateljica ima iphone i ima aplikaciju u kojoj otvori neku pjesmu sa youtube a i pričeka da se kao pjesma skine i onda isključi wifi i mobilne i može ponovno slušati istu pjesmu ona tvrdi da kada uđe u auto samo upali blotooth uđe u tu aplikaciju otvori album ii svira pjesma za pjesmom
Ja imam samsung i svi oko mene koji imaju samsung ne znaju koja je to aplikacija
.
Stranicu iza sam stavio neki video pa možda je ono što tražiš.Sa tom aplikacijom skidaš spotove a onda biraš hoćeš li gledat spot ili samo slušat i netreba internet osim za skidanje.😀
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 23:23   #5658
Ima li netko da posjeduje Lenovo IdeaTab ? Naime tablet dolazi sa Lenovo Launcher HD i ima samo jednu temu... idea age mislim. Mene zanima gdje se nalaze teme za taj launcher ? Hvala .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:10   #5659
Ekipa. Trazim neku dobru i pouzdanu vpn app?

From Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 03:10   #5660
Ej narode zanimame da li postoji neka aplikacija u koju mogu spremiti password odredjene web stranice ionda se poslje na tu strtanicu prijavljivati preko citaca otiska...nadam se da znate sto je pisac htio reci.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.