Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 10:53   #4441
I meni to bude kad sam aktivnija...ali ne uvijek...sad sam recimo bas u muvingu danima i nis...ali kad me to zaboli onda bas moram leci...i ne mrdati jer i u lezecem svaki pokretic ubije...
marta- is offline  
Old 19.06.2017., 11:00   #4442
Mene boli kao neka žila u preponi lijevo i to se kao da napipati bolno. Ne znam bas jel žila, to se meni tako čini. I to me sad stalno boli,i kad ležim isto

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Old 19.06.2017., 11:49   #4443
Imam jedno glupavo pitanje. Kako znate da vas boli bas pubicna kost? Mene isto zna zaboliti u tom predjelu, ali nikako ne mogu zakljuciti je li boli dublje unutra, kao gdje bi cerviks mogao biti. Ili ja samu sebe prepadam?
A za trticu sam sigurna da je to, rastura me od pocetka trudnoce. A tek ispod lijevog rebra kad dugo hodam ("dugo" za ovo stanje) me to rastura, nekad I do suza...
znanstvenica is offline  
Old 19.06.2017., 12:22   #4444
bok cure. jeste imale vrtoglavice u ranoj trudnoci? meni je ovaj ringispil u glavi koma
cvexter is offline  
Old 19.06.2017., 12:30   #4445
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
bok cure. jeste imale vrtoglavice u ranoj trudnoci? meni je ovaj ringispil u glavi koma
Pij puno tekucine..vjerojatno ti je i tlak nizi,a ove vrucine jos.vise pogorsavaju stvar
-Aya- is offline  
Old 19.06.2017., 12:36   #4446
Pa ja nisam sigurna da je pubicna kost to sto boli, ali boli me nekako "izvana", na dodir isto. Da postoji dijagnoza rekla bi da imam upalu te kosti.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Old 19.06.2017., 12:37   #4447
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
bok cure. jeste imale vrtoglavice u ranoj trudnoci? meni je ovaj ringispil u glavi koma
U prvoj trudnoći nisam, u ovoj jesam. Uz vrtoglavice sam imala i neko svjetlucanje pred očima. Tlak mi je bio niži.

@nemampojma, čestitke tebi i palčici, da se brzo oporavite i da sve bude u redu.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 19.06.2017., 12:40   #4448
Mene isto bole sve kosti dole.
I trtica, i pubična kost i prepone. Sve. Najviše me boli kad sjedim ili kad ležim na leđima. Ni poluležeći položaj mi ne odgovara potpuno, ali uspijem se namjestiti nekako da me ne boli baš ful. Mislim, ne boli me u tom momentu dok sjedim, nego nakon sjedenja, kad ustanem. Užasno. Nije me u prvoj trudnoći tako boljelo.
Ja sutra punih 32 tjedna
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 19.06.2017., 12:43   #4449
je, tlak mi je u podrumu. uopce se ne usudim ostat sama s curama. sva sreca da sam na godisnjem.

nemampojma, cestitam od srca kako ste ti i
beba?
cvexter is offline  
Old 19.06.2017., 12:50   #4450
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
bok cure. jeste imale vrtoglavice u ranoj trudnoci? meni je ovaj ringispil u glavi koma
jep, doduše ne svaki dan, ali kad mi se tlak spusti, osjećam se ko da lebdim...najgore su mi ove promjene vremena.
vienne is offline  
Old 19.06.2017., 12:58   #4451
Terminuse i ostale trudnice, danas sam 27+1 jel normalno da vec par dana imam vodeni iscjedak od kojeg su mi gacice mokre? Bez mirisa je i bas vodeni. Jel imate i vi slican i u slicnoj kolicini kroz dan par puta da pomalo slijevne?
I prije sam ga imala, ne tak obilno i vise je bio bjelkasti...pa onda jedno vrijeme nista i sad ovaj vodeni bez mirisa!
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Old 19.06.2017., 13:11   #4452
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Terminuse i ostale trudnice, danas sam 27+1 jel normalno da vec par dana imam vodeni iscjedak od kojeg su mi gacice mokre? Bez mirisa je i bas vodeni. Jel imate i vi slican i u slicnoj kolicini kroz dan par puta da pomalo slijevne?
I prije sam ga imala, ne tak obilno i vise je bio bjelkasti...pa onda jedno vrijeme nista i sad ovaj vodeni bez mirisa!
ja ga imam skoro od pocetka....a mislila sam kak cu se riješit ulozaka u trudnoći sad da ih ne nosim, izgledala bi ko da sam se popišala u gaće
prvo je bio bjelkast i malo gušći, a sad je vodenast. Kak trudnoća odmiće i iscjedak se pojačava.
vienne is offline  
Old 19.06.2017., 13:13   #4453
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Terminuse i ostale trudnice, danas sam 27+1 jel normalno da vec par dana imam vodeni iscjedak od kojeg su mi gacice mokre? Bez mirisa je i bas vodeni. Jel imate i vi slican i u slicnoj kolicini kroz dan par puta da pomalo slijevne?
I prije sam ga imala, ne tak obilno i vise je bio bjelkasti...pa onda jedno vrijeme nista i sad ovaj vodeni bez mirisa!
O da...mijenjam dnevne uloske kao sumanuta
-Aya- is offline  
Old 19.06.2017., 13:21   #4454
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Terminuse i ostale trudnice, danas sam 27+1 jel normalno da vec par dana imam vodeni iscjedak od kojeg su mi gacice mokre? Bez mirisa je i bas vodeni. Jel imate i vi slican i u slicnoj kolicini kroz dan par puta da pomalo slijevne?
I prije sam ga imala, ne tak obilno i vise je bio bjelkasti...pa onda jedno vrijeme nista i sad ovaj vodeni bez mirisa!
Meni se nekad u tom periodu pojavio, doduše, možda ipak koji tjedan kasnije. Uglavnom, kad odem da piškim i obrišem se, ustanem, gaće mi budu malo mokre. Ne znam da li mi je to ostatak mokraće koji mi uretra pusti, ili je iscjedak ili šta već.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 19.06.2017., 13:23   #4455
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Meni se nekad u tom periodu pojavio, doduše, možda ipak koji tjedan kasnije. Uglavnom, kad odem da piškim i obrišem se, ustanem, gaće mi budu malo mokre. Ne znam da li mi je to ostatak mokraće koji mi uretra pusti, ili je iscjedak ili šta već.
Kombinacija bome ja se moram dobro skoncentrirati da mi ne pobjegne kad moram kihnuti
-Aya- is offline  
Old 19.06.2017., 13:25   #4456
Hvala zenske na informacijama ma meni je cudno jer mi je na cca 2 tjedna prestao, bio je vrlo mali i bjelkasti sekret. A sad vodeno, obilnije bez mirisa, gace mokre, bome mi do sad nije takav bio...dnevne nesmijem nosit zbog iritacije :/ tako da sam osudjena mijenjat gace svako malo!

A.meni mislim nije urin, jel bas nema nikakav miris, dok mi urin ima. Jedino ak mi je urin postao bezmirisan od silnog pisanja pa kad me curica drmne u mjehur iscuri malo...
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Old 19.06.2017., 13:36   #4457
Quote:
nemam_pojma20 kaže: Pogledaj post
Evo da se javim...
Preskocile smo dosta ekipe na listi...
Palcica je rodjena 16.6 u 23:20 u 32 tjednu
Cestitam od srca
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Joj pobjegao mi post.

Cure, upomoc. Pubicna kost me rastura. Jel jos nekome tako? Okretanje u krevetu, micanje nogama, ustajanje, boooliii.

Sjecam se toga iz prve trudnoce, ali onda me bolilo tipa kad bi se digla iz kreveta i nakon par koraka prestalo, a sad bas ne prestaje.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Uf mene to zna bas rasturati,ima zadnjih desetak dana i ne bas,ali inace bude mi ajme...mozda zato sta sad vise mirujem,inace bi morala,lec koliko bi me rasturala ta neka nedefinirana bol...neka tupa bol...
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Hvala zenske na informacijama ma meni je cudno jer mi je na cca 2 tjedna prestao, bio je vrlo mali i bjelkasti sekret. A sad vodeno, obilnije bez mirisa, gace mokre, bome mi do sad nije takav bio...dnevne nesmijem nosit zbog iritacije :/ tako da sam osudjena mijenjat gace svako malo!

A.meni mislim nije urin, jel bas nema nikakav miris, dok mi urin ima. Jedino ak mi je urin postao bezmirisan od silnog pisanja pa kad me curica drmne u mjehur iscuri malo...
Kod mene je tako biko i u prvoj i u drugoj T,sad ne jos,ali ni sa njima nisam,imala do 30tt...

Meni jutros opet krv i dva mala ugruska crna... mali lupa,to mi je najbitnije...trebala bi danas u zubara,ali ako se ne smiri krvarenje necu ici...
Kad smo kod zubara,smijem dobiti lokalnu,jel tako? Samo ne smijem snimat zub?
leptir7 is offline  
Old 19.06.2017., 13:55   #4458
Ekipa evo da se i ja pridruzim...cekala sam da prodje famozna 3 mjeseca pa da nekako budem sigurnija da sam trudna :-)
Pozz svima i zelim vam divnu trudnocu i ugodan porod onima koji su pri kraju...
LibraSt is offline  
Old 19.06.2017., 14:04   #4459
Nemam pojma cestitam!!! Javi nam kako palcica napreduje, samo hrabro dalje!!

Ja isto stalno imam neki iscjedak, pa bjelkast, pa vodenast, pa sluzav pa nikakav pa opet ispocetka...sve dok nema miris ne brinem. A vjerujem da su mi sad gacice mokrije i od vrucina.

Prosli tjedan osjecala mala boljuckanja sad kao da nisam ni trudna, lijepo se nauzivala na plazi i u moru i osjecam se ko nova, samo nek potraje.

Pocastila se odmah nekim dugim sosom i bas sam si sexi

Tynaa koju aplikaciju imas za racunanje tjedana trudnoce? Jer meni moja isto danas izbacuje 27+1, a znam da smo po listi dva dana razlike.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 19.06.2017., 14:19   #4460
Evo nas sa 27+1
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.