Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 10:59   #1421
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ajmo malo o severini.

Odluka o izuzeću donesena je, kako doznajemo, nakon što je jedna od cjepanica iz stručnog tima zatražila izuzeće iz svih predmeta Vučković-Popović zbog nemogućnosti uspostavljanja kvalitetne suradnje sa strankama.

da fak???

http://www.24sata.hr/show/njezini-na...za-sina-528958

usrala je s onim kad mu nije dala malog dok je putovala po amerikama. ali, narode, ja mislim da bih ga...ma ne smijem ni reći šta da mi pokuša oduzeti skrbništvo. ona nije mater kojoj se treba oduzet skrbništvo i on to zna, mislim da to radi iz čiste zlobe.
isuse, pa ti si bar normalna žena inače, koji ti bog trebaju ovakve gluposti?
molim te poštedi me, jer mi i onako roleta pada na sve one patetične kozetine po medijima i fejsu i ne znam gdje sve ne i na njihove patetične proljeve... jebote koje količine gluposti hodaju po svijetu

ko joj je oduzeo dijete? realno, skrbništvo je podijeljeno i cijelo ovo sranje i kmečanje je nastalo - jer nije onako kako Sevka oće
Milan kakav god da je - je tom malom otac. a nemamo nikakvih dokaza da je loš otac
i to što kažeš - otišla je tjednima u Ameriku i malog nije namjerno htjela ostaviti ocu
...ali ona je žrtva?
Sevka je obična egocentrična i samoživa guzcia, kojoj je sve, pa i dijete projekt - s kim ga je imala. i sad kad se Mile usudio da kraljicu ne oženi, ova to do danas ne može pregristi i ne prestaje mu se inatiti preko djeteta
Severina je hodajuća reklama onog kako se mater ne bi trebala ponašati kad prestane živjeti s ocem djeteta

Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne vidim tu Izabelinu prekrasnoću. Neovisno o tome je li draga curka ili ne, meni izgleda kao tipična instagram cajkača i ne mogu čak reći ni da je lijepa. Puno mi je ljepša i prirodnija Franka.
ma ok, atraktivna je
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 19.06.2017., 11:21   #1422
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
isuse, pa ti si bar normalna žena inače, koji ti bog trebaju ovakve gluposti?
molim te poštedi me, jer mi i onako roleta pada na sve one patetične kozetine po medijima i fejsu i ne znam gdje sve ne i na njihove patetične proljeve... jebote koje količine gluposti hodaju po svijetu

ko joj je oduzeo dijete? realno, skrbništvo je podijeljeno i cijelo ovo sranje i kmečanje je nastalo - jer nije onako kako Sevka oće
Milan kakav god da je - je tom malom otac. a nemamo nikakvih dokaza da je loš otac
i to što kažeš - otišla je tjednima u Ameriku i malog nije namjerno htjela ostaviti ocu
...ali ona je žrtva?
Sevka je obična egocentrična i samoživa guzcia, kojoj je sve, pa i dijete projekt - s kim ga je imala. i sad kad se Mile usudio da kraljicu ne oženi, ova to do danas ne može pregristi i ne prestaje mu se inatiti preko djeteta
Severina je hodajuća reklama onog kako se mater ne bi trebala ponašati kad prestane živjeti s ocem djeteta
Pa rekla sam da je usrala s tom amerikom. Ali milan joj je htio na sudu u srbiji oduzeti skrbnistvo. Tako da ga ima jedino on. Zasto ne citate sta pise u clanku? Ja sevku, ne daj Boze, ne branim. Ali ovo sta on radi nije u redu. A ni ovo sta sudovi rade. Da, dijete treba imat i oca i mater. Ali koji je razlog da je trazio da se sevki oduzme skrbnistvo? Sta, on je kompetentniji roditelj od nje. De molim te.
My Name Is... is offline  
Old 19.06.2017., 11:30   #1423
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Izabela mi je bila lijepa dok nije napumpala gornju usnu - pretjerala je.
Meni se čini da ju samo tako šminka, skoro svugdje se vide oni tragovi olovke iznad usne
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 19.06.2017., 12:20   #1424
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Pa rekla sam da je usrala s tom amerikom. Ali milan joj je htio na sudu u srbiji oduzeti skrbnistvo. Tako da ga ima jedino on. Zasto ne citate sta pise u clanku? Ja sevku, ne daj Boze, ne branim. Ali ovo sta on radi nije u redu. A ni ovo sta sudovi rade. Da, dijete treba imat i oca i mater. Ali koji je razlog da je trazio da se sevki oduzme skrbnistvo? Sta, on je kompetentniji roditelj od nje. De molim te.
ne branim ni ja Milana, jer oboje nose svoj dio u cijelom tom sranju, ali Milan samo vraća Sevki
ona s tom Amerikom ne da je usrala, nego je nedvojbeno dala do znanja da joj ego važniji od djeteta. jebote mjesec i pol te nema i ti malog radije ostaviš staroj materi i dadiljama, nego ocu... i onda prodaješ patetiku "ja sam samo mater"
pa i on je samo otac

inače, kolko mi je gadljivo ovo natjecanje raznih kokoši po fejsu ko će prosuti veći proser na temu Severine i majčinstva, tolko mi je recimo i zabavno - jer sve se one inače deklariraju kao moderne osvještene žene koje podrazumijevaju da obveze oko djeteta dijele s ocem, ali kad jedan otac dobije polovicu skrbništva - e onda lelek, kuknjava i patetika
seratorice
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 19.06.2017., 12:41   #1425
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ne branim ni ja Milana, jer oboje nose svoj dio u cijelom tom sranju, ali Milan samo vraća Sevki
ona s tom Amerikom ne da je usrala, nego je nedvojbeno dala do znanja da joj ego važniji od djeteta. jebote mjesec i pol te nema i ti malog radije ostaviš staroj materi i dadiljama, nego ocu... i onda prodaješ patetiku "ja sam samo mater"
pa i on je samo otac

inače, kolko mi je gadljivo ovo natjecanje raznih kokoši po fejsu ko će prosuti veći proser na temu Severine i majčinstva, tolko mi je recimo i zabavno - jer sve se one inače deklariraju kao moderne osvještene žene koje podrazumijevaju da obveze oko djeteta dijele s ocem, ali kad jedan otac dobije polovicu skrbništva - e onda lelek, kuknjava i patetika
seratorice
ja od početka govorim da milan treba biti u acinom životu i ako se dogovore imati zajedničko skrbništvo. zašto je ona malog ostavila dadiljama, pojma nemam. ako je istina ono što tvrdi da on malog nije želio vidjati dok je još bio beba, onda ju potpuno razumijem. ali trebala je biti pametnija. mislim oboje su trebali bit pametniji. ako na kraju balade imaš dijete sjebane psihe, onda ti je zapravo svjedno tko ima skrbništvo.
My Name Is... is offline  
Old 19.06.2017., 13:05   #1426
našla sam ovo na drugom topiću:
https://www.youtube.com/watch?v=HSzN...annel=Severina

severina mi je inače totalno passe, ali umrla sam na ovo
pa pogledaj samo te slajdove
obožavam ovakve projekte, samoinicijativno se napravi lista za eliminiranje najslabijih karika u društvu.
fuj is offline  
Old 19.06.2017., 13:33   #1427
jao koliko proljeva, milijuner želi viđati svoje dijete, buhuuu, koji užas!

u svakom slučaju, sevka si je kao i obično pronašla 'nišu' zahvaljujući kojoj non-stop može biti po medijima i živjeti svoj aferaški život.

jbg, shit happens, ispalo da je sevka sve skupa imala loš tajming s ovim, zapuhali neki novi vjetrovi u pravosuđu.

Quote:
Springwood kaže: Pogledaj post
OMG, ovaj Severinin menedzer na sudu ili gdje vec drzi knjigu Clinic Mayo o odgoju djece. Sta si on umislja?
nisam sve popratila ni u medijima ni ovdje, ali šta je taj lik odjednom, nekakav menadžer, guru, fiškal, dadilja, sve u jednom?
aryna is offline  
Old 19.06.2017., 13:54   #1428
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
a propos korištenja njegove pjesme oglasio se đole:

https://www.tportal.hr/showtime/clan...erinu-20170619

"Koliko mu je zapravo zasmetalo korištenje pjesme, koju je napisao za svog sina, govori i ovaj dio: 'No, sa Uspavankom je ipak nešto drugo...Ta pjesma je osobna. I nemojte mi govoriti da su sve osobne? Jedno je ako neko mazne batak sa astala iz 'Al se nekad dobro jelo', ili zaviri u karte 'Bože zvanog Pub', a drugo kad za jednokratnu upotrebu izdžepari stih iz zaljuljane koljevke...Ta pjesma je osobna, kao što rekoh, nešto kao mali srebrni češalj koji se ne provlači kroz baš svačiju kosu...'

Sudeći po cijeloj ovoj objavi, čini se kako Severina nije tražila dopuštenje za snimanje pjesme, a kako će ona reagirati na ovakvu 'prozivku', tek će se doznati.

No, jedno je sigurno: U životu najbolje prolaze oni koji se oslanjaju na odgoj. Onog drugog...I zato ne bih dalje o slučajevima i povodima...Mediji su tako zatrpani sekundarnim senzacijama i skandalima, da sam već neko vreme primoran pratiti samo granice do kojih se ljudi mogu uzdići, a ne i one ispod kojih se mogu spustiti..."
aryna is offline  
Old 19.06.2017., 14:35   #1429
Htjela sam svašta napisati ali već je Kisača sve rekla što se tiče Seve. Kad gledam neke reakcije na društvenim mrežama i tu na forumu rekao bi čovjek da joj je čovjek oduzeo skrbništvo, a ne da ga dijele popola.

Stvarno ne kužim zašto neki ljudi ovdje imaju difoltni stav da je Milan loš otac kojeg jedino zanima kako da smjesti kajlu Severini. Valjda bi bio dobar da je čkomio, platio alimentaciju i vidio malog kad se materi sprdne. Općenito svi nešto kukaju o neangažiranim očevima, a kad otac želi sudjelovati u ravnopravno u odgoju onda je stoka. I perverzno mi je to što otac mora praktički dokazivati da je majka nepodobna na neki način da bi dobio ravnopravno skrbništvo, a ne da mora dokazati da je jednako dobar roditelj. Takav sustav ne ide na ruku dobrim odnosima između roditelja, nikako...

A i šta je ona onomad srala po medijima kako ovaj ne dolazi vidjeti malog mjesecima, a sada bi ga najradije izbrisala iz djetetovog života? I onda se još brukala i sudila sa njime za izvanbračnu zajednicu. Čini mi se da je više njezin ego ovdje povrijeđen. Da nije htjela posla sa njime jer je lud onda bi se fino dogovorila sa njim za alimentaciju (što nikad nije bio problem, Milan je plaćao i prije službene presude, i to preplaćao) i ne bi naricala po medijima kako ovaj ne dolazi vidjeti malog i čačkala sa tužbama, nego dala petama vjetra i molila boga da ju ovaj više ništa ne pita. Baš zbog toga bih rekla da bi Milan htio viđati malog i bez tih njenih kerefeka, a ne iz inata...

I super mi je kako su i Tomica Petrović i neki ljudi ovdje stručnjaci za dječju psihologiju, pa znaju da je podijeljeno skrbništvo loše za dijete, iako je tako uređeno u zemljama u kojima se dječje psihologe sluša kudikamo više nego kod nas...

I Izabel mi je slatka i atraktivna, iako je Instagramuša style.
lyrabelacqua is offline  
Old 19.06.2017., 14:54   #1430
isto kao što ovdje mnogi po difoltu misle da treba severini staviti soli na rep

osobno mislim da je ona bolja majka malome nego što je on otac
također, na ovoj se temi vjeruje njemu i njegovim izjavama, a njoj i njezinim ne
da je meni otac djeteta tvrdio da nije bio samnom u vezi nakon rođenja maloga iako smo živjeli zajedno, pa onda ne želio viđati malog, pa tužio sve žive članove njezine uže i šire obitelji, pa tražio na sudu da mi oduzmu skrbništvo jer sam nepodobna, kaj bi ja trebala?

naravno da je 'srala' (afrika ) da ne viđa sina jer ju je u to vrijeme tužio da joj se oduzme skrbništvo
Gzena is online now  
Old 19.06.2017., 14:58   #1431
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jao koliko proljeva, milijuner želi viđati svoje dijete, buhuuu, koji užas!

u svakom slučaju, sevka si je kao i obično pronašla 'nišu' zahvaljujući kojoj non-stop može biti po medijima i živjeti svoj aferaški život.

jbg, shit happens, ispalo da je sevka sve skupa imala loš tajming s ovim, zapuhali neki novi vjetrovi u pravosuđu.



nisam sve popratila ni u medijima ni ovdje, ali šta je taj lik odjednom, nekakav menadžer, guru, fiškal, dadilja, sve u jednom?
Pisalo se tu da doticni ima kcerkicu iz prethodne veze koju ne vidja. Sve skupa zvuci kao zesca borba ega u kojoj je mali kolateralna zrtva
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 19.06.2017., 15:00   #1432
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
isto kao što ovdje mnogi po difoltu misle da treba severini staviti soli na rep

osobno mislim da je ona bolja majka malome nego što je on otac
također, na ovoj se temi vjeruje njemu i njegovim izjavama, a njoj i njezinim ne
da je meni otac djeteta tvrdio da nije bio samnom u vezi nakon rođenja maloga iako smo živjeli zajedno, pa onda ne želio viđati malog, pa tužio sve žive članove njezine uže i šire obitelji, pa tražio na sudu da mi oduzmu skrbništvo jer sam nepodobna, kaj bi ja trebala?
Mediji i društvene mreže su puni bezrezervne podrške njoj, zar ne smije postojati bar jednom mjesto koje njenu kompetentnost dovodi u pitanje? Osobno mislim da su zapravo vrlo slični tipovi njih dvoje i da bi im ga trebalo oduzeti.
petrunjela84 is offline  
Old 19.06.2017., 15:04   #1433
da, javnost ju jebeno podržava
pusti ove fejs grupe i iskonstruirane debilane


možete vi dovoditi njezinu kompetentnost u pitanje, možete je mrziti, smatrati medijskom droljom, ali što je točno kao majka napravila krivo da bi joj se trebalo oduzeti skrbništvo? ne govorim o zajedničkoj skrbi nego pitam koji je motiv propitivanja njezine kompetentnosti? to što se fotka s malim za instagram?

ja nisam nigdje ni rekla da njemu treba oduzeti skrb, ali i dalje mislim da ova kombinacija nije dobra za dijete
Gzena is online now  
Old 19.06.2017., 15:12   #1434
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
da, javnost ju jebeno podržava
pusti ove fejs grupe i iskonstruirane debilane


možete vi dovoditi njezinu kompetentnost u pitanje, možete je mrziti, smatrati medijskom droljom, ali što je točno kao majka napravila krivo da bi joj se trebalo oduzeti skrbništvo? ne govorim o zajedničkoj skrbi nego pitam koji je motiv propitivanja njezine kompetentnosti? to što se fotka s malim za instagram?

ja nisam nigdje ni rekla da njemu treba oduzeti skrb, ali i dalje mislim da ova kombinacija nije dobra za dijete
Ne da mi se, pa ću citirati rječitije od sebe sa susjedne teme:

ma mislim općenito mi ide nakurac to dramatiziranje i "pravljenje žrtvom" i naricanje dozlaboga i natrag.
I ne mozemo mi tu zašpravo nista znat o Sevka Milan slucaju, osim onog sto izlazi na van i nit me briga, nek sud odlucuje, ali ta kolicina srceparajucih pizdarija uvijek i oko svega. Eto ona se sad sudi, dobila je puno podrske jer je javna osoba, okej, blabla i sad tu prerađuje Uspavanku za dečaka, pa sve te slike pa "ja sam samo mater" pa kozle moje malo pa daj jebote.


A meni ovakvi naslovi smrde na podršku i dizanje hajke...

https://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak...---480039.html

https://www.vecernji.hr/showbiz/seve...nistvo-1177349

https://www.hayat.ba/vijest.php?id=75225
petrunjela84 is offline  
Old 19.06.2017., 15:18   #1435
Bravo Gzena

Sva ova pljuvacina je zato sto je to Sevka.
I ovo kako je znala ona s kim ce dijete raditi, pa ne moze ici nize od toga, kakav seljacizam izbija iz nekih od vas.

Milan je evo vec dobio trece dijete sa trecom zenskom, ne zivi niti sa jednom od njih niti sa jednim djetetom, samo i Aleksi drvi po novinama..
sophiella is offline  
Old 19.06.2017., 15:20   #1436
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Bravo Gzena

Sva ova pljuvacina je zato sto je to Sevka.
I ovo kako je znala ona s kim ce dijete raditi, pa ne moze ici nize od toga, kakav seljacizam izbija iz nekih od vas.

Milan je evo vec dobio trece dijete sa trecom zenskom, ne zivi niti sa jednom od njih niti sa jednim djetetom, samo i Aleksi drvi po novinama..
A zašto, molim te?

Je li ona prije trudnoće s njim mogla znati da već ima dijete/djecu i kako se odnosi prema njima?
petrunjela84 is offline  
Old 19.06.2017., 15:20   #1437
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
da, javnost ju jebeno podržava
pusti ove fejs grupe i iskonstruirane debilane


možete vi dovoditi njezinu kompetentnost u pitanje, možete je mrziti, smatrati medijskom droljom, ali što je točno kao majka napravila krivo da bi joj se trebalo oduzeti skrbništvo? ne govorim o zajedničkoj skrbi nego pitam koji je motiv propitivanja njezine kompetentnosti? to što se fotka s malim za instagram?

ja nisam nigdje ni rekla da njemu treba oduzeti skrb, ali i dalje mislim da ova kombinacija nije dobra za dijete
Based on what?

Ja sam shvatila da bi Mile bio sretan da ova privremena mjera ostane kakva jest, a ne da želi malog samo za sebe?

I kao što rekoh, sramotno je što otac mora propitivati majčinu kompetentnost da bi dobio podijeljeno skrbništvo. Ali to je sramota sustava a ne Milana i ostalih očeva koji se na taj način moraju boriti. Pitanje bi trebalo biti što Milana čini toliko lošijim roditeljem da po difoltu dobije dva popodneva tjedno i svaki drugi vikend, a ne što nju čini lošom majkom. Ja ne sumnjam da su oni svatko na svoj način malom dobri roditelji, a sjebane osobe. Ali i sjebani ljudi imaju djecu, samo što većinom nisu selebritiji.

Možda griješim, ali ja sam uvjerena da on ne bi išao na borbu svim oružjima za dijeljeno ili čak ekskluzivno skrbništvo da se ova nije inatila i odbijala mu dati malog van strogo propisanog. Kao ova svinjarija sa Amerikom. Eto to ti je kad se ljudi zajebu pa sami sebi naprave gore.
lyrabelacqua is offline  
Old 19.06.2017., 15:22   #1438
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
A zašto, molim te?

Je li ona prije trudnoće s njim mogla znati da već ima dijete/djecu i kako se odnosi prema njima?
Mislila sam na komentare kako je isla raditi sa njim dijete jer on ima love. Sada je dobio trece dijete, kada bi i ja pustila da seljacizam vrisne iz mene, rekla bih d je to napravio samo da nanervira Sevku
sophiella is offline  
Old 19.06.2017., 15:26   #1439
Ja čisto sumnjam da ovo novo dijete Milan i studentica Bojana uopće postoje.
#zavjera#nitkoihnikadnijevidio#showbiz#samodajebit iunovinama#
BondWannabe is offline  
Old 19.06.2017., 15:28   #1440
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
naravno da je 'srala' (afrika ) da ne viđa sina jer ju je u to vrijeme tužio da joj se oduzme skrbništvo
Netočno, evo kaže Tomica Petrović da ga je ona molila da dođe vidjeti sina, a on nije htio. Pa sad ako laže Tomica...
lyrabelacqua is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.