Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 13:04   #921
Quote:
Sjedim kaže: Pogledaj post
Da, kužim sada nema nigdje njihovih bluray izdanja sa nasim titlom i izgleda da neće biti, ali da postoji DVD konkretno novi ratovi zvijezda sa titlom i da taj isti nije tehnički bilo moguće ubacit, ako ništa na česku verziju bluraya (sa ostalim danskim, finskim itd. jezicima)..

Pa jesemu, ako ništa imali bi barem jednog kupca više iz hrv.

A ništa valjda će barem Warcraft ili Batman v Superman izaći sa našim titlom pošto nemaju veze sa "strogim" Disney-em..

p.s.
preporuka za stripovi . hr sto se tice bluray-a cak su mi uspjeli pronaci jedno starije hrv. izdanje filma kojeg vec duze nema u ponudi

p.p.s
šteta što nema više aktivnosti u ovom threadu i da bluray skroz nestane u hrv :-)
Studiji ti imaju logiku da će se radije povuć s tržišta nego da prodaju desetak komada filmova.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 19:06   #922
Quote:
MarinRijeka kaže: Pogledaj post
ma u biti čekamo da krenu žešće UHD Blu ray filmovi pa da otvorimo novi thread....
hehehe
A OK, onda je opravdano.

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ja, da budem iskren, najviše kupujem blurayjeve zbog dodataka jer mi je zanimljivo slušati komentare, gledati bloopere i doznati što se događa iza kulisa i kako su nešto snimili.

A toga nema na ovim platformama poput netflixa i rijetko gdje drugdje možeš nać.
Da stvarno zna biti zanimljivo i često iznenađujuće gledati kako je nešto snimljeno, ali meni je bitna i kvaliteta slike i posebno zvuka na bluray-u u usporedbi sa ostalim izvorima.

Quote:
MarinRijeka kaže: Pogledaj post
ja sam svoj problem s nedostatkom HR titlova rješio kupnjom externog blu ray playera...preko usb-a na komp..komp hdmi na reciver...tako da ne pate ni slika ni zvuk...a možeš dodat externe titlove....
Misliš exsterni bluray pogon za komp i koji program koristis?
Hmm vec sam razmisljao sam o tome, ali onda moram ukljucit komp kad god zelim gledat film, pa ako se komp sporije boota i ako ima bucnije ventilatore , druga prica ako je rijec o HTPC-u, ali ok prijedlog ako zelim titl, odnosno to bi bio prihvatljiv kompromis.
Sjedim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 16:58   #923
Quote:
Sjedim kaže: Pogledaj post
A OK, onda je opravdano.



Da stvarno zna biti zanimljivo i često iznenađujuće gledati kako je nešto snimljeno, ali meni je bitna i kvaliteta slike i posebno zvuka na bluray-u u usporedbi sa ostalim izvorima.



Misliš exsterni bluray pogon za komp i koji program koristis?
Hmm vec sam razmisljao sam o tome, ali onda moram ukljucit komp kad god zelim gledat film, pa ako se komp sporije boota i ako ima bucnije ventilatore , druga prica ako je rijec o HTPC-u, ali ok prijedlog ako zelim titl, odnosno to bi bio prihvatljiv kompromis.
Koristim Mirillis Splash PRO ili MPC-HC. Uz njih ti treba i progam AnyDVD
Uz to LG BP55EB40 blu ray.
Meni to nije problem jer mi je komp uvijek uključen, kupio sam jedan duži HDMI kabel i samo ga uštekam po potrebi.
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 20:23   #924
Quote:
MarinRijeka kaže: Pogledaj post
Koristim Mirillis Splash PRO ili MPC-HC. Uz njih ti treba i progam AnyDVD
Uz to LG BP55EB40 blu ray.
Meni to nije problem jer mi je komp uvijek uključen, kupio sam jedan duži HDMI kabel i samo ga uštekam po potrebi.

Hvala i nisi imao problema sa reprodukcijom ni jednog bluray-a ? Sve radi kao na samostalnom playeru?
Sjedim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 22:04   #925
Quote:
Sjedim kaže: Pogledaj post
Hvala i nisi imao problema sa reprodukcijom ni jednog bluray-a ? Sve radi kao na samostalnom playeru?
Bez iti jednog problema...
Dosta je jak laptop pa vjerovatno i zbog radi kako treba...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 16:14   #926
Ako slucajno nekoga zanima mjenjao bi ove blu ray diskove.

Uzeo sam si ovaj komplet, ali od njega mi treba samo independence day.

http://www.blu-ray.com/movies/Doomsd...6793/#Overview

Dakle ostaju jos filmovi The day after tomorrow i The day the earth stood still.

Sve novo ne raspakirano.

Plus dao bi i kutiju ovu doomsday ako nekome treba (to ce biti otpakirano jer moram doci do independenca)

Mogao bi i prodati, ali radje bi mjenjao.

Moze i za jedan film nemora za dva, ali bitno mi je da je nesto sto meni treba. a toga je puno
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 19:21   #927
ok nije film u pitanju ali jel ko zna dali kod nas di u Zagrebu ima za kupit seriju Dosjei X u Blu-Ray verziji, znam za DVD ali Blu-Ray niš
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 22:16   #928
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ok nije film u pitanju ali jel ko zna dali kod nas di u Zagrebu ima za kupit seriju Dosjei X u Blu-Ray verziji, znam za DVD ali Blu-Ray niš
Kod nas ih nema za kupit na blu rayu. Nije izašlo.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 00:25   #929
Taj doomsday sam si bio narucio preko Zavvia..al ga nisu vise mogli dobavit...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:49   #930
dali jos netko skuplja, kupuje, prodaje blu ray i dvd filmove?

i dali ste mozda zainteresirani da napravimo grupu na facebooku za blu ray balkan ili nesto slicno.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 16:47   #931
evo ako netko jos skuplja filmove i serije na dvd i blu ray moze nas dodati u grupi na Facebooku.

BluRay & DVD Balkan
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 19:25   #932
Quote:
Hrvoje_os kaže: Pogledaj post
evo ako netko jos skuplja filmove i serije na dvd i blu ray moze nas dodati u grupi na Facebooku.

BluRay & DVD Balkan
je li možeš staviti link na tu grupu jer ne mogu je naći putem facebook-a
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 19:32   #933
A valjda nece biti problema.

Evo je https://www.facebook.com/groups/bluraybalkan/

Trenutno nema jos skoro nista jer smo tek napravili, ali vec sutra ce biti svega.

Od linkova kolekcija (bar moje) i tako popunjavati sadrzajem
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 08:49   #934
Zabunom sam kupio the fifth element 4k disk.

Pa ako netko zeli ili kupiti ili jos bolje zamjeniti ili za isti samo bluray ili neki drugi bluray film
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 16:27   #935
Pozz svima, jedno pitanje imam.

Uzeo bi sve 4 sezone Prison break-a (Zakon braće) na DVD-u radi kolekcije.
Pretražio sam SVE dučane u hrv (Algoritam, Tisak Media i sl.) i samo Algoritam ima prve 2 sezone na DVD-u. 3. sezonu su dobivali samo na blurayu a 4. nisu nikad ni dobili.

Uzeo bi u Algoritmu te prve dvije sezone jedino ako se negdje mogu uzeti 3. i 4. sezonu a da imaju hrv titlove.

Pitanje glasi: Postoji li neka web str di mogu iz vana naručiti 3. i 4. sezonu a da ima hrv titlove ?
Gledao sam ovdje http://www.blu-ray.com/ ali imaju samo eng/njem izdanje koje nemaju hrv titlove.

Postoji li iti jedna regija koja ima DVD izdanje a da su u opcijama i hrv titlovi ?
Znam da je kod nekih filmova grčkog izdanja (?!) bio ubačen i hrv titl, jel moguće tako nešto nači i za Prison break ?

Hvala
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 22:13   #936
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Pozz svima, jedno pitanje imam.

Uzeo bi sve 4 sezone Prison break-a (Zakon braće) na DVD-u radi kolekcije.
Pretražio sam SVE dučane u hrv (Algoritam, Tisak Media i sl.) i samo Algoritam ima prve 2 sezone na DVD-u. 3. sezonu su dobivali samo na blurayu a 4. nisu nikad ni dobili.

Uzeo bi u Algoritmu te prve dvije sezone jedino ako se negdje mogu uzeti 3. i 4. sezonu a da imaju hrv titlove.

Pitanje glasi: Postoji li neka web str di mogu iz vana naručiti 3. i 4. sezonu a da ima hrv titlove ?
Gledao sam ovdje http://www.blu-ray.com/ ali imaju samo eng/njem izdanje koje nemaju hrv titlove.

Postoji li iti jedna regija koja ima DVD izdanje a da su u opcijama i hrv titlovi ?
Znam da je kod nekih filmova grčkog izdanja (?!) bio ubačen i hrv titl, jel moguće tako nešto nači i za Prison break ?

Hvala
Sve 4 sezone su kod nas izašle na dvd-u ja ih sve imam. + posebno izdanje Zakon braće-posljednji bijeg. https://www.stripovi.hr/detalji_proi...g-blu-ray.aspx
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 00:44   #937
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Sve 4 sezone su kod nas izašle na dvd-u ja ih sve imam. + posebno izdanje Zakon braće-posljednji bijeg. https://www.stripovi.hr/detalji_proi...g-blu-ray.aspx
Daj mi samo reci, da li je 3. i 4. sezona isto u suradnji sa RTL-om i Continentalom (kao prve 2 sezone) ili ih je izdao netko drugi.

Jel znaš di da uopće tražim ? Na njuškalu recimo nitko ne prodaje sve 4 sezone sa hrv titlovima, ima nekoliko njih koji prodaju prve 2 sezone.

Mislio sam da je na DVD-u za hrv izašlo samo 1. i 2. sezona.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 14:56   #938
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Daj mi samo reci, da li je 3. i 4. sezona isto u suradnji sa RTL-om i Continentalom (kao prve 2 sezone) ili ih je izdao netko drugi.

Jel znaš di da uopće tražim ? Na njuškalu recimo nitko ne prodaje sve 4 sezone sa hrv titlovima, ima nekoliko njih koji prodaju prve 2 sezone.

Mislio sam da je na DVD-u za hrv izašlo samo 1. i 2. sezona.
3. i 4. sezonu + posebni dvd i blu ray Poslijednji bijeg je izdao Continental film. Stavi na oglasnik pod potražnja da tražiš te dvd-e.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:12   #939
je li još tko aktivno i redovno kupuje blu ray? malo kad gledam šta je sve izašlo a šta tek sve treba izaći, recimo od starih klasik tv serija, baš se pitam hoće li to ikad izaći na blu ray, ssumnjam, presporo sve to ide
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:37   #940
Ja redovno kupujem. I znam još par ljudi koji i dalje redovno uzimaju, ali većinom izvana jer je znatno jeftinije naravno.

Imamo i grupu na faceu pa ako hoćeš dodji. Ne objavljuje ko baš redovno, ali bude s vremena na vrijeme
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.