Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 14:17   #8081
Jedan gospodinu
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 25.06.2017., 14:31   #8082
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
Baš sam se jučer pitao gdje ja Marin Tomasov? Nisam ga vidio na pripremama u Sloveniji?

Danas piše Novi list; Nije u Kekovim planovima, traže mu novu posudbu....
Da ne bi on s Anasom trčao po Hahliću?

Sprdam se malo, čudna situacija, slažem se s tobom. Takva igrača tako reći ladno odjebati i uvaljivati na sve strane na posudbu, ne znam. To su neki mistični momenti našeg kluba koji s vremena na vrijeme izrone na površinu. Jajalo i bijeg preko neći, pa fantomsko Anasovo "odrađivanje" ugovora na Grobniku za 200 milja godišnje, pa Kvržić (isto vrlo zanimljiv i iskoristiv igrač) s valjda petogodišnjim ugovorom još koji će odraditi na posudbama. Pa Dangubić koji očito mora osvojiti Zlatnu loptu da bi dogurao barem do priprema, a ovaj Tomasovljev slučaj samo je nastavak tog niza nekih čudnovatosti.

Gledam inače Twin Peaks ovih dana, pa je moguće da sam i ja malo odlutao u tu mistiku i konfuziju booo
otrovnik ljuti is online now  
Old 25.06.2017., 14:57   #8083
Tomasov je službeno na posudbi do kraja lipnja ako se ne varam i zato nije s nama na pripremama koje su već dobro odmakle. Sezona počinje za dva tjedna i ta pozicija je jako dobro pokrivena. Lajkam novu posudbu.
-milic- is offline  
Old 25.06.2017., 19:45   #8084
INDEX; zašto Kek ne želi Tomasova??
ROGY is offline  
Old 25.06.2017., 21:13   #8085
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
INDEX; zašto Kek ne želi Tomasova??
a zašto mama, a zašto
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 26.06.2017., 14:58   #8086
Tomasov je sebičan, zapravo neefikasan, nije dugo trenirao a još duže igrao pravu utakmicu. Uz to nije prošao pripreme, tko zna u kojem je stanju a na krilnim pozicijama imamo solidnu konkurenciju.

Hvala i doviđenja.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 26.06.2017., 15:33   #8087
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Tomasov je sebičan, zapravo neefikasan, nije dugo trenirao a još duže igrao pravu utakmicu. Uz to nije prošao pripreme, tko zna u kojem je stanju a na krilnim pozicijama imamo solidnu konkurenciju.

Hvala i doviđenja.
da, ali zašto ga ne želi




obozavam ove glupe novinare.
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Old 27.06.2017., 11:28   #8088
Danas u 18h protiv rumunjske Astre
janick gers is offline  
Old 27.06.2017., 11:41   #8089
Danas je i prva utakmica naših protivnika u pretkolu lige prvaka, prijenos na BBC Wales.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 27.06.2017., 13:42   #8090
kraden ukradenu sliku - bit ce van jebacki ovaj sjever bez rupa od ulaza, steta sta ce te se uskoro preselit na kantridu
__________________
Učlani se!
:п
lišina is offline  
Old 27.06.2017., 14:31   #8091
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Danas je i prva utakmica naših protivnika u pretkolu lige prvaka, prijenos na BBC Wales.
Ili na sport klub 2
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 27.06.2017., 18:25   #8092
Laganih 3:0 već na polčasu protiv Astre Giurgiu (Gavranović, Matei, Matei). Golovi jedan ljepši od drugog

Daj sljedećeg, neozbiljne su ove naše utakmice, jaki smo ko crna zemlja
otrovnik ljuti is online now  
Old 27.06.2017., 19:02   #8093
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Laganih 3:0 već na polčasu protiv Astre Giurgiu (Gavranović, Matei, Matei). Golovi jedan ljepši od drugog

Daj sljedećeg, neozbiljne su ove naše utakmice, jaki smo ko crna zemlja

Jel se to Vešović ozlijedio?
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 27.06.2017., 21:20   #8094
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Jel se to Vešović ozlijedio?
Boooo, nemoj me strašiti
Znam da je izašao nakon jednog starta, a ja sam nakon prvog poluvremena zapalio na biciklijadu. I evo nakon 2 i pol sata došao doma. Pa sam tako reći van svega..... nije valjda niš ozbiljno
otrovnik ljuti is online now  
Old 27.06.2017., 23:21   #8095
Jbt izgleda da cemo na Gibraltar...
Fiumelibre is offline  
Old 27.06.2017., 23:26   #8096
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
a ja sam nakon prvog poluvremena zapalio na biciklijadu. I evo nakon 2 i pol sata došao doma.
Šta se vozi? 😀
brban1950 is offline  
Old 27.06.2017., 23:41   #8097
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
Šta se vozi? 😀
MTB Nakamura vec 5 punih godina. Tada solidna i s cisto korektnom opremom, ali sve vise primjecujem mane i nedostatke. Malo je osvjezio na servisu prije par mjeseci pa sad relativno klapa sve. Ali kako se drzim samo ceste i asfalta planiram se mozda sljedece godine prebacit na tracking kakav. Iako sam se navikao na "monticu", volim se ponekad zaletit na rupcagu na cesti ili preko bankine pun gas

Ti? Jel vozis?


Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is online now  
Old 27.06.2017., 23:54   #8098
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
MTB Nakamura vec 5 punih godina. Tada solidna i s cisto korektnom opremom, ali sve vise primjecujem mane i nedostatke. Malo je osvjezio na servisu prije par mjeseci pa sad relativno klapa sve. Ali kako se drzim samo ceste i asfalta planiram se mozda sljedece godine prebacit na tracking kakav. Iako sam se navikao na "monticu", volim se ponekad zaletit na rupcagu na cesti ili preko bankine pun gas

Ti? Jel vozis?


Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Pikni cestovnu i uživaj, kakvi trekinzi kakvi bakarači.

Cestovna Wilier Montegrappa je u garaži uz MTB, commutera i jedan Specializdov touring model.

Nedavno sam žario i palio po Rijeci i okolici. Odličan kraj za cestovni biciklizam, ostao oduševljen išao na Krk, Opatija i taj dio pa sve do Mošćeničke, Veprinac, Losovi Matulji u 4 dana opaio 240 km uz pun kurac visinca. A najviše žalim i grizem se zbog toga šta sam prvi dan krenuo iz Ičića na Učku, došao do Veprinca, skužim da sam prekasno krenuo i da će me mrak uhvatit (jer sam odmah s puta sjeo na biciklu &#128512 i odustanem. Kao sutra ću, sutra ću i kurac. Vrh nisam osvojio morat ću prvom prilikom s obje strane na vrh.

Derem 95% cestu, ostalo se zajebem i zalutam
brban1950 is offline  
Old 28.06.2017., 00:07   #8099
Quote:
brban1950 kaže: Pogledaj post
Pikni cestovnu i uživaj, kakvi trekinzi kakvi bakarači.

Cestovna Wilier Montegrappa je u garaži uz MTB, commutera i jedan Specializdov touring model.

Nedavno sam žario i palio po Rijeci i okolici. Odličan kraj za cestovni biciklizam, ostao oduševljen išao na Krk, Opatija i taj dio pa sve do Mošćeničke, Veprinac, Losovi Matulji u 4 dana opaio 240 km uz pun kurac visinca. A najviše žalim i grizem se zbog toga šta sam prvi dan krenuo iz Ičića na Učku, došao do Veprinca, skužim da sam prekasno krenuo i da će me mrak uhvatit (jer sam odmah s puta sjeo na biciklu &#128512 i odustanem. Kao sutra ću, sutra ću i kurac. Vrh nisam osvojio morat ću prvom prilikom s obje strane na vrh.

Derem 95% cestu, ostalo se zajebem i zalutam
Je, brutalan je teren. Ja ti picim uglavnom do Rupe, okrenem se bas na granicnom prijelazu i natrag za RI. Preko Kastva, Jurdana, Permana i dalje onom divljinom do Rupe. Odlicna tura je i do Permana pa okrenut jos jace na brdo tamo desno kod Doma na Permanima i dignut se preko Studene do Klane pa se sa strane Viskova spustit u RI. Tako da ti ja hodocastim uglavnom po tim brdascima okolo i po prigradu, rijetko zalazim dolje uz more. To je hipsterski i trendovski, uvijek radije biram selo i nenaseljena podrucja

Ajde drago mi je da ima jos ljubitelja pedaliranja

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is online now  
Old 28.06.2017., 00:20   #8100
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Je, brutalan je teren. Ja ti picim uglavnom do Rupe, okrenem se bas na granicnom prijelazu i natrag za RI. Preko Kastva, Jurdana, Permana i dalje onom divljinom do Rupe. Odlicna tura je i do Permana pa okrenut jos jace na brdo tamo desno kod Doma na Permanima i dignut se preko Studene do Klane pa se sa strane Viskova spustit u RI. Tako da ti ja hodocastim uglavnom po tim brdascima okolo i po prigradu, rijetko zalazim dolje uz more. To je hipsterski i trendovski, uvijek radije biram selo i nenaseljena podrucja

Ajde drago mi je da ima jos ljubitelja pedaliranja

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Vidio sam po netu neke rute za to područje, ali nisam imao vremena nažalost. Slijedeći put definitivno Učka, a ostalo ako stignem, ali razmotrit ću prijedlog 😀

Ljudi sorry na offu, nisam mogao odolit 😀
brban1950 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.