Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 14:48   #6841
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Hej,
dobro sam. Nadam se da to isto vrijedi i za tebe.
Pa stvarno je vruće, ne kukaš bez pokrića.

Šta čitaš ovih dana?
Ja sam dobila od mame preporuku i knjigu Kradljivica knjiga od Markusa Zusaka i moram se baciti na čitanje. Mamu je jako dojmila.
Glavno da si dobro. Evo, ide nekako.

Jao, prevruće je, sparno, nadam se da će malo osvježiti.

Soba - Emma Donoghue. A Kradljivica knjiga je odlična knjiga i dobila si dobru preporuku.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 25.06.2017., 14:48   #6842
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Dječački, fino.

Evo jedna pjesma da vas dodatno zagrije. Dušu dala za ples.
https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk
Isusa ti! Pa kakav je ovo nemoralan ples? ALi stvarno je ugodan spot oku.
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A jbg sad ne znam. Nisu bili jastuci u cijeloj. Prek neta sam uzimala karte i ponudilo mi odmah, naravno, ove s čašama za stalcima, pa sam malo psovala, pa skužila da su ovi drugi normalne cijene. I pogledala film za 35 kn.
Pa si sedila u fotelji sa nekim ili sama u stolici odvojeno? Ova dvorana je cijela u crvenim foteljama za dvoje. Mislimd a si ti bila u drugoj dvorani ipak.
Joshua is offline  
Old 25.06.2017., 14:53   #6843
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Glavno da si dobro. Evo, ide nekako.

Jao, prevruće je, sparno, nadam se da će malo osvježiti.

Soba - Emma Donoghue. A Kradljivica knjiga je odlična knjiga i dobila si dobru preporuku.
Znala sam ja da si ti to već čitala. Super.
Večeras će osvježiti, čula iz povjerljivih izvora.
Meni najviše žao moje psice što se pati na vrućini, mada joj olakšavam na sve moguće načine.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Isusa ti! Pa kakav je ovo nemoralan ples? ALi stvarno je ugodan spot oku.
Nije nemoralan, samo strastven.
Kad se već znojimo od vrućine, može malo i od plesa.

Jesu počeli godišnji?

calea mah mah
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Old 25.06.2017., 15:03   #6844
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Dan ekipa!
Pitala bih kako ste, ali cujem da.vam je vruce.
Josko, skembica nestaje polako?

Vrućine su pa se ima vremena tipkati po forumu.
Krenula sam čitati drugi dio Sjenovite međe i odustala na drugoj polovici . Treba mi nešto da me održi budnom i da pročitam u jednom cugu , a ne da zaspem uz knjigu. Ko pravi matorci. Hrčem i držim knjigu u rukama.
Difference is offline  
Old 25.06.2017., 15:04   #6845
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post

Nije nemoralan, samo strastven.
Kad se već znojimo od vrućine, može malo i od plesa.

Jesu počeli godišnji?

calea mah mah
Jesu! Počelo je! Grad se polagano prazni! Mama me zove. Sine klopaaa!? Evo me mama ideeem! Pozdrav Roxi i nemoj mi se više tak dugo ne javljat!
Joshua is offline  
Old 25.06.2017., 15:09   #6846
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post

Vrućine su pa se ima vremena tipkati po forumu.
Krenula sam čitati drugi dio Sjenovite međe i odustala na drugoj polovici . Treba mi nešto da me održi budnom i da pročitam u jednom cugu , a ne da zaspem uz knjigu. Ko pravi matorci. Hrčem i držim knjigu u rukama.

Ne daj se matorac. Sve dozirano, bućkuriš aktivnosti.
Gibam dalje.
Čujemo se!

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jesu! Počelo je! Grad se polagano prazni! Mama me zove. Sine klopaaa!? Evo me mama ideeem! Pozdrav Roxi i nemoj mi se više tak dugo ne javljat!
Haha, hajde sine.
Nadam se da je lagan ručak.

Pozdrav Joško. Obećavam, bit ću redovita na satu.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Old 25.06.2017., 20:08   #6847
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Isusa ti! Pa kakav je ovo nemoralan ples? ALi stvarno je ugodan spot oku.

Pa si sedila u fotelji sa nekim ili sama u stolici odvojeno? Ova dvorana je cijela u crvenim foteljama za dvoje. Mislimd a si ti bila u drugoj dvorani ipak.
Ma solo, vjerojatno je ova druga dvorana. Nisam znala da ima jedna koja je cijela skupa.

Hej Roxene
Dugo nam te nema u ovim krajevima?
calea is offline  
Old 25.06.2017., 22:44   #6848
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
E tak treba! Ok! Onda možeš u Minken! Piši koliko je lijep!

da maknem malo Thomasa Crappera i pokušam neš ozbiljno napisati ...

lomim se već dvije godine - bi .. ne bi... onak pokušavao svašta u hr.
prošle godine uspio upasti u posao snova i taman pomislio to je to - al opet splet nenadanih okolnosti (čitaj sreća, sudbina) mi je donio nešto novo i puno bolje.

divan je osjećaj kad imaš prilike učiti i napredovati u poslu a dodatna motivacija za odlazak mi je i budućnost kćerke.
Još dvije godine srednje škole i onda fax.
nakon faxa u hr dobiti posao je ravno naučnoj fantastici.
nisam mogao vjerovati kad sam se raspitivao za neke osobe koje su sve redom fakultetski obrazovane od ekonomije, prava ... da za njih posla nema.
ono - čim nisi u rođačkom lobiju nemaš šansi.

u četvrtak sam bio s ekipom frendova i frendica na zagorskoj strani medvednice i tak malo spikao o tome sa jednom frendicom.

pitala me :- hoće li mi smetati što ću se osjećati kao stranac tamo...
rekao sam joj da se u stvari osjećam kao stranac u gradu u kojem sam rođen. u koju god državnu ili gradsku ustanovu dođeš sve rođaci iz bih...
onak, pun mi je kurac toga da mi koji smo tu rođeni sve plačamo a rođe dobijaju sve besplatno - od toga da grade bez građevinskih, priključuju se na komunalije i onda i te priključke dobiju đabe...

sretan sam što ću moći povući kćer da studira u njemačkoj i omogućiti joj da živi od svog znanja a ne od rođačkog guzičarenja.

naravno, to su planovi... sutra već može nešto krenuti krivo.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 25.06.2017., 22:49   #6849
Da, ovo sve su dobro poznati problemi lijepe naše. Koji prilično frustriraju. Pogotovo kad je budućnost djeteta u pitanju. Nažalost tako je. Znači poslovi su već sređeni i sad samo trebate preseliti? Jel se ona veseli ili boji?
calea is offline  
Old 25.06.2017., 22:57   #6850
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Da, ovo sve su dobro poznati problemi lijepe naše. Koji prilično frustriraju. Pogotovo kad je budućnost djeteta u pitanju. Nažalost tako je. Znači poslovi su već sređeni i sad samo trebate preseliti? Jel se ona veseli ili boji?
ne jurim nikuda... imam još posla tu... nisam dovršio tri projekta a nikad nisam otišao ko seronja iz niti jedne firme već nakon što sam sve zgotovio.
uz to moram još savladati do kraja jednu platformu programiranja.
tako da ovu godinu ću još raditi ovdje bez obzira na prijavu tamo.
kćer isto neću još povlačiti gore već kad završi srednju.

sreća je da sam pogodio u mladosti pravu struku koja je tražena u svakoj razvijenoj državi.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 25.06.2017., 23:02   #6851
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ne jurim nikuda... imam još posla tu... nisam dovršio tri projekta a nikad nisam otišao ko seronja iz niti jedne firme već nakon što sam sve zgotovio.
uz to moram još savladati do kraja jednu platformu programiranja.
tako da ovu godinu ću još raditi ovdje bez obzira na prijavu tamo.
kćer isto neću još povlačiti gore već kad završi srednju.

sreća je da sam pogodio u mladosti pravu struku koja je tražena u svakoj razvijenoj državi.
Nekako mi se ni ne činiš kao osoba koja bi takve stvari nepromišljeno radila. A mostove za sobom je uvijek dobro ostaviti da stoje zdravi i čvrsti. Nisam ni znala da si i ti programer. Bome si najbolju struku pogodio.

Misliš da će ti biti velika promjena? Jezik znaš?
calea is offline  
Old 25.06.2017., 23:20   #6852
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nekako mi se ni ne činiš kao osoba koja bi takve stvari nepromišljeno radila. A mostove za sobom je uvijek dobro ostaviti da stoje zdravi i čvrsti. Nisam ni znala da si i ti programer. Bome si najbolju struku pogodio.

Misliš da će ti biti velika promjena? Jezik znaš?
ovdje obično koristim jako plitak nivo zajebancije jer ima nekih razloga za to pa na nekog letimičnog čitača ostavim dojam narcisoidnog idiota ...
istina, ipak volim sebe do narcisoidnosti ...

neću rušiti mostove ovdje jer mi to nema smisla - sve frendovske veze i dalje će se maziti i paziti.

biti će promjena ali na bolje ... na bolje se lako prilagoditi.

prošle godine sam završio tečaj njemačkog i položio A2 s odličnim.
naravno, sad ponovo obnavljam zaboravljeno zbog neupotrebe.
za posao koji ću raditi tamo mi treba C1 stupanj ali vjerujem da ću to ispeglati do kraja godine jer imam dobru učiteljicu (nije bila zajebancija o bogatoj udaji )

kosa mi se osušila pa idem odraditi svoj bjutislip.
laku noć calea.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 25.06.2017., 23:37   #6853
Quote:
pinokio2000 kaže: Pogledaj post
ovdje obično koristim jako plitak nivo zajebancije jer ima nekih razloga za to pa na nekog letimičnog čitača ostavim dojam narcisoidnog idiota ... : D
istina, ipak volim sebe do narcisoidnosti ... :n o:: D

neću rušiti mostove ovdje jer mi to nema smisla - sve frendovske veze i dalje će se maziti i paziti.

biti će promjena ali na bolje ... na bolje se lako prilagoditi.

prošle godine sam završio tečaj njemačkog i položio A2 s odličnim.
naravno, sad ponovo obnavljam zaboravljeno zbog neupotrebe.
za posao koji ću raditi tamo mi treba C1 stupanj ali vjerujem da ću to ispeglati do kraja godine jer imam dobru učiteljicu (nije bila zajebancija o bogatoj udaji )

kosa mi se osušila pa idem odraditi svoj bjutislip.
laku noć calea.

Ipak u komunikaciji s ljudima, pa tako i ovdje, se trudim ne prosuđivati na temelju samo površnih stvari, nego obratim malo pažnju i na to kakva se osoba krije iza toga A voljeti sebe i moraš, bože moj, nisi se na cesti našao

Naravno. Uvijek treba čuvati ljude koji su nam važni. U bilo kojem smislu. A selio se ti blizu ili daleko, ipak povezanost ovdje ostaje

Ah, jezik ljubavi Neka, sve to skupa je lijepo i prelazak na bolje, pa ti zaista želim sreću i da ti se stvari poslože kako si želiš

Vrijeme je i za moj bjutislip, pa i tebi Pinokio laku noć
calea is offline  
Old 25.06.2017., 23:56   #6854
https://www.youtube.com/watch?v=R2LQdh42neg

Gledao sam prije godinu dana što gugl zna o meni. Začudilo me kada je procijenio dob od 35-40.

To je sigurno zbog ovog četa.

Sad se pitam jel to youtube radi na istom algoritmu? Hoće li AI biti budući radio DJ ili savjetnik za kupnju?

Nekada mi se čini da smo na raskoraku. Između onoga kako Silicijska dolina vidi ovaj svijet i onih starih političara koji i dalje ratuju nosačima aviona i raketama.
Mislim da nam u sljedećih 20 godina dolazi potres. Tipa ind. revolucija no5.

Eh...zašto ovo pišem?
Zanima me kako vi matorci vidite budućnost.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 26.06.2017., 08:34   #6855
Zager And Evans: In The Year 2525

Al da, algoritmi neumorno dijele tvoje informacije. Međusobno, pa probrane s tobom. Neš kao posluga za koju nisi niti znao da ju imaš, samo se pojavi pored sa sumnjivim: "Još gospodine?", nakon što si stavio sliku ili prokomentirao da si bio u na tom i tome, tamo i tada.

Ne znam, čim pomislim na to kakva će biti već je iza mene i nije nikad ono što očekivah.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 26.06.2017., 09:56   #6856
Jao tko bu znal kaj bu za mjesec do tri ,a kamoli za 20 godina. Jedino kaj realno očekujem je puno više sjedih dijelova na glavi. I uši i nos bu mi garant veći.
Joshua is offline  
Old 26.06.2017., 23:03   #6857
A tek dlake iz ušiju. Ajd nos, to mogu pretrpit.

Nekako mi se čini da žene u nekom trenutku izgledaju starije od vršnjaka.
E, sad...da li je to društva ili do evolucije?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 26.06.2017., 23:21   #6858
Imam i edit:
Ne mogu vjerovat da se u gradu iz kojeg je otišlo 70 tisuća ljudi raspravlja o imenu nekog trga. Ježim se.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 27.06.2017., 12:53   #6859
Naravno, isti ljudi koji su zagovarali referendum o definiciji braka sad ne žele niti čuti za referendum o promjeni imena trga. Užasna je ta demokracija i volja građana kad nije na tvojoj strani. A Hasanbegović bude ostvario jedan mokri san. Nisu uspjeli istomišljenici rastjerati prosvjednike 2000-te suzavcem i letvama na Trgu žrtava fašizma, no ovdje će on ostaviti svoj vlastiti trag. Slušajući ga na vijestima 101-ce danas, upravo je takvim riječima objasnio volju iza tog ultimatuma. Da je to primarno priznanje njegovoj političkoj snazi. Samo nam je to falilo, još jedan s egom jednog Ducea.


Edit: Pardon na političarenju, tu prestaje moj rant.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 27.06.2017., 13:08   #6860
Pogrešna argumentacija.

Da su pravila igre ostala ista, ne da bi pristali na referendum nego bi ga sami pokrenuli. Ali, sad se traži izlazak preko polovice birača.
Lord Byron is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.