Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 13:30   #2801
A ponovit ću nešto već rečeno.....prvi put u xx godina Hajduk sastavlja momčad smišleno...a šta je naj naj naj naj važnije bez interesa MANAGERA,LEGENDI,SPONZORA,VEZE ILI RODITELJA !!!
Ako ovo nije ISKORAK pa šta onda je?!?!
spalato78 is offline  
Old 27.06.2017., 13:33   #2802
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
A ponovit ću nešto već rečeno.....prvi put u xx godina Hajduk sastavlja momčad smišleno...a šta je naj naj naj naj važnije bez interesa MANAGERA,LEGENDI,SPONZORA,VEZE ILI RODITELJA !!!
Ako ovo nije ISKORAK pa šta onda je?!?!
hvala nadzornom odboru na iskoraku...pokazuje se dobrim i pametnim potezom...
bijeli prah is offline  
Old 27.06.2017., 13:33   #2803
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
A ponovit ću nešto već rečeno.....prvi put u xx godina Hajduk sastavlja momčad smišleno...a šta je naj naj naj naj važnije bez interesa MANAGERA,LEGENDI,SPONZORA,VEZE ILI RODITELJA !!!
Ako ovo nije ISKORAK pa šta onda je?!?!
da te dopunim, intervju Ivan Pešić, SD, 27. lipnja 2017.

"- Ja vam moram biti iskren. Oduševljen sam. To nije isti klub koji sam ja ostavio, sve je puno napredovalo na jedan veliki nivo i ja sam oduševljen."
__________________
Hajduk - znanje, iskustvo, kompetencije, napredak, sportski rezultat
fazan is offline  
Old 27.06.2017., 13:40   #2804
Jel zna iko koliko je prodano pretplata??
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Old 27.06.2017., 13:44   #2805
ona plava maja je ludilo,taman je kupio....201kn nek Hajduk zaradi.
A šta se tiće Hajduka,izdan je plan da najkasnije za 5 godina uzimamo prvenstvo i uvjeren san u to 100%.
Ma normalno da se nadan i prije,a kad sidnemo sa zdravin temeljen na prvo misto,mogu nam ga duvat godinama....
spalato78 is offline  
Old 27.06.2017., 14:00   #2806
http://dalmatinskiportal.hr/sport/to...nogometu/22861
bijeli prah is offline  
Old 27.06.2017., 14:03   #2807
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Savvas Hajdukov iduće dvije godine.

Uvijek postoji nada da će potrgati ligamente u prvoj utakmici sezone.
Oprosti, ali ovo nije komentar normalnog čovjeka.
Pa šta je ovo
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 27.06.2017., 14:16   #2808
Strašno
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
Old 27.06.2017., 14:21   #2809
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
A ponovit ću nešto već rečeno.....prvi put u xx godina Hajduk sastavlja momčad smišleno...a šta je naj naj naj naj važnije bez interesa MANAGERA,LEGENDI,SPONZORA,VEZE ILI RODITELJA !!!
Ako ovo nije ISKORAK pa šta onda je?!?!
Jašta.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 27.06.2017., 14:40   #2810
Santana znaš li ti šta je na turski SUS Lan

Stojin dalje na tome "ISKORAK"
spalato78 is offline  
Old 27.06.2017., 14:42   #2811
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Jašta.
santana daj molin te tvoj komentar na trenutno stanje u hajduku,vjerojatno si negdi vec komentira al da ne trazin sad
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 27.06.2017., 15:49   #2812
Kad se prije neko vrime pisalo da Savvas ide u J. Koreju, bilo mi je to drago jer ga nikad nisam smatra nekim igračem, nit smrdi nit miriše tip. No proljeće je odigra sasvim korektno, istaka se s nekoliko vrlo dobrih utakmica, vidilo se protiv Rijeke koliko fali a kad uzmem u obzir i da je jedan od Carrillovih miljenika, drago mi je da ostaje.

Stoper (ako ne i dva) nam tribaju ka pička nekome ko nije jeba misecima.
bilidres is offline  
Old 27.06.2017., 15:55   #2813
neznan, čini mi se da su umisto šta plačaju pešića i savvasa tu lovu mogli uložit u nekog drugog igrača ili kroz odštetu ili kroz jaču plaču da ga privuku.

mislin na tin pozicijama smo dobro pokriveni.
simpatizer is offline  
Old 27.06.2017., 16:16   #2814
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
neznan, čini mi se da su umisto šta plačaju pešića i savvasa tu lovu mogli uložit u nekog drugog igrača ili kroz odštetu ili kroz jaču plaču da ga privuku.

mislin na tin pozicijama smo dobro pokriveni.
Ja san zadovoljan. To šta smo dobro pokriveni na tim pozicijama može značit i da će neko ovo lito ić ča pa će odlazak proć bezbolnije.
Nesmimo zanemarit i da ove godine B ekipa igra drugu ligu pa će svi dobit potrebnu minutažu.
Uostalom, od Levskog 14.07. pa do kraja 8. miseca (uz dobar ždrijeb u EL) igramo 13 utakmica u jedva misec ipo dana. Širina nam je najbitnija u lito dok smo još konkurentni. Lani smo fasovali od Dinama, istrčali sa drugom ekipon protiv Rijeke i jedan nesvirani penal protiv Inkera i adio prvenstvo početkom 9. miseca.
Sad nam i raspored ide na ruku pa u prvih 7 kola osin Dinama u gostima igramo pretežno protiv donjeg dijela tablice di nevidin potencijalnu minu.
Rudeš najslabija ekipa, Cibalija neće odradit pripreme jer nemaju love, Slaven proda najvažnije igrače, Istra u problemima.... Jedino možda Inker ili Lokosi ali ako nastavimo sa formom iz kraja proslog prvenstva nevidim kako nas mogu ugrozit.
jordi is online now  
Old 27.06.2017., 17:28   #2815
Quote:
veslo od lule kaže: Pogledaj post
santana daj molin te tvoj komentar na trenutno stanje u hajduku,vjerojatno si negdi vec komentira al da ne trazin sad
Moze to i bolje.
Nisam previse lud ni za kosom, ni za brancom.
Gojun vam je veliki plus. Samo nema veze s navedenima.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 27.06.2017., 17:46   #2816
Toni Datkovic je slobodan igrac? Koper nije dobio licencu?
Ajmo daj...
lakrdija 1950 is offline  
Old 27.06.2017., 18:01   #2817
A više i s tin Datkovićen... 99% vas ga nijednon nije gledalo, a zaziva ga se ka spasitelja.
Tizz is offline  
Old 27.06.2017., 18:04   #2818
Quote:
Tizz kaže: Pogledaj post
A više i s tin Datkovićen... 99% vas ga nijednon nije gledalo, a zaziva ga se ka spasitelja.
meni se pari da bi moga bit novi Milić
jordi is online now  
Old 27.06.2017., 18:25   #2819
Quote:
Tizz kaže: Pogledaj post
A više i s tin Datkovićen... 99% vas ga nijednon nije gledalo, a zaziva ga se ka spasitelja.
Govori u jednini ja sam ga 20 puta gledao,sto u prijenosima sto uzivo, za nizica i bosancica je cannavaro.
lakrdija 1950 is offline  
Old 27.06.2017., 18:52   #2820
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Toni Datkovic je slobodan igrac? Koper nije dobio licencu?
Ajmo daj...
Proizvod poznate Rijekine škole.
U toj sloveniji svi riječani izgledaju ko svemirci
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.