Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 19:14   #2301
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
i nitko nije spomenuo kako je kojićka plakala dok se pjevala himna
U selu Popovići-Kojići domaćini čekaju Seve: 'Dođi i odmori se'

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/show/u-selu-pop...mori-se-530095 - 24sata.hrhttp://www.24sata.hr/show/u-selu-popovici-kojci-domacini-cekaju-seve-do-i-i-odmori-se-530095
Niolina is offline  
Old 27.06.2017., 19:18   #2302
Koliko je bio težak onaj famozni pršut koji je Severinina mama dala Milanu?

I onda nekoliko godina kasnije Milan tuži sudu da je njeno unuče anoreksično!

Kao da ga baba ne hrani najfinijim dalmatinskim delicijama


Ako vam je promaklo, munjara Milan je pokušavao okriviti NA SUDU Severinu za Acinu mršavost.
A da je mali pretio - opet bi je tužio!
Milanče je ovisan o tužakanju.

Evo sjetih se i da je Severinu tužio sudu jer je ošišala malog bez njegove dozvole.

Tužio ju je i zbog vrtića. I to mu je sutkinja odobrila pa mali mjesecima nije išao u vrtić.

A detaljčić u njenom intervjuu kako se Milan u splitskoj bolnici svađao s doktorima jer je htio spriječiti Severinin porođaj na carski rez?

Svatko želi da mu žena i beba prođu kroz porođaj što bezbolnije, sa što manje rizika po njihovo zdravlje, samo je Milan Popović bio spreman riskirati njihov život kako bi mu sin došao na svijet na njemu bitan PRIRODNI način.

Zadnje uređivanje Vadis : 27.06.2017. at 19:28.
Vadis is offline  
Old 27.06.2017., 19:33   #2303
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post

Ako vam je promaklo, munjara Milan je pokušavao okriviti NA SUDU Severinu za Acinu mršavost.
A da je mali pretio - opet bi je tužio!
Milanče je ovisan o tužakanju.

Evo sjetih se i da je Severinu tužio sudu jer je ošišala malog bez njegove dozvole.

Tužio ju je i zbog vrtića.
Jebi ga,neki ljudi vole vjenčanja,neki sprovode,a milanče sudove i tužakanja.A možda i ima zagorske krvi
Dammy is offline  
Old 27.06.2017., 19:58   #2304
...stvarno, svi pretjeruju oko tih "majki"...

Da se bas uvijek i svuda one moraju stavljati na prvo mjesto...daj me nemoj....
Onda si mogla ic na umjetnu i imat dijete samo za sebe. Ovo je nist drugo nego inat frustriranih babetina kojima sustav ide na ruku, a koje nisu ni bile spremne za biti majkom...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 27.06.2017., 20:14   #2305
nezaposena žena.. upitnog morala.. na kraju krajeva i kriminalka

http://www.maxportal.hr/vijesti/isti...digao-na-noge/

da je kojim slučajem ona otac objesili bi ju već
honeychild is offline  
Old 27.06.2017., 20:54   #2306
Kako vi vidite fejs ovog lika iz Italije, meni kao da je profil zakljucan

edit - nasla sam
sophiella is offline  
Old 27.06.2017., 21:02   #2307
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
nevjerojatno je i kako ona radi u korist svoje štete i nije u stanju zakočiti.
pa čovjek ima osjećaj da su ona i ekipa oko nje krenuli se natjecat ko će biti veći idiot
netko bi toj filovanoj tuki trebao objasniti da alimentacija nije njena

Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
A detaljčić u njenom intervjuu kako se Milan u splitskoj bolnici svađao s doktorima jer je htio spriječiti Severinin porođaj na carski rez?
da? i? sevka nije znala njegov stav kad je išla raditi dijete s njim?
što baja reče, ko da nisu bile već napola babe sa 4 banke u dupetu...

fascinantno mi je kako je sve ono što ga je nekad činilo mističnim i produhovljenim i na što su joj koljena klecala, sad odjednom čisti dokaz da je lud
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 27.06.2017., 21:04   #2308
Quote:
Vadis kaže: Pogledaj post
Koliko je bio težak onaj famozni pršut koji je Severinina mama dala Milanu?

I onda nekoliko godina kasnije Milan tuži sudu da je njeno unuče anoreksično!

Kao da ga baba ne hrani najfinijim dalmatinskim delicijama


Ako vam je promaklo, munjara Milan je pokušavao okriviti NA SUDU Severinu za Acinu mršavost.
A da je mali pretio - opet bi je tužio!
Milanče je ovisan o tužakanju.

Evo sjetih se i da je Severinu tužio sudu jer je ošišala malog bez njegove dozvole.

Tužio ju je i zbog vrtića. I to mu je sutkinja odobrila pa mali mjesecima nije išao u vrtić.

A detaljčić u njenom intervjuu kako se Milan u splitskoj bolnici svađao s doktorima jer je htio spriječiti Severinin porođaj na carski rez?

Svatko želi da mu žena i beba prođu kroz porođaj što bezbolnije, sa što manje rizika po njihovo zdravlje, samo je Milan Popović bio spreman riskirati njihov život kako bi mu sin došao na svijet na njemu bitan PRIRODNI način.
Što se tiče ovog s carskim. Zar nije ona nedavno izjavila da su milanče i tomica išli proslavit rođendan kad su njoj došli trudovi.

Ako je sve islo po protokolu koji k. Tu treba carski?
Misliš da je carski rez bolji i bezbolni od poroda?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 27.06.2017., 21:08   #2309
Nisam cula tu njezinu izjavu... ali znam da je lezala par mjeseci u bolnici jer je morala cuvat trudnocu. Dakle, nije da je bas sve islo kao po spagi.
Takodjer, doktori se ne odlucuju na carski iz zajebancije.
Gzena is online now  
Old 27.06.2017., 21:20   #2310
https://www.hop.com.hr/2017/06/26/ta...ocu-nasilniku/
Gzena is online now  
Old 27.06.2017., 21:24   #2311
Wink

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Nisam cula tu njezinu izjavu... ali znam da je lezala par mjeseci u bolnici jer je morala cuvat trudnocu. Dakle, nije da je bas sve islo kao po spagi.
Takodjer, doktori se ne odlucuju na carski iz zajebancije.
Slazem se.
Ali sigurno doktori nebi njega ni slušali.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 27.06.2017., 21:40   #2312
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Šta lovrenova ima opet inatagram?
Zašto je nemogu nać?

Koliko znam skupa su.
Sestra njena je objavila- na instastory
Ma vidjela sam nesto na forumu da je netko napisao da je ona trazila zastitare da ju zastite od njega, netko je sibnuo komentar da ceka trecu bebu na inatagramu ( njena sestra je imala objavu isto i sada joj stoji u opisu E J A i neka srceta, kontam da je Elena, Josip i treća beba na A.
tko će ih pohvatati :-D
Plazibatova is offline  
Old 27.06.2017., 22:31   #2313
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Nisam cula tu njezinu izjavu... ali znam da je lezala par mjeseci u bolnici jer je morala cuvat trudnocu. Dakle, nije da je bas sve islo kao po spagi.
Takodjer, doktori se ne odlucuju na carski iz zajebancije.

Pa to je u intervjuu kod Šprajca u 8:15 minuti (ali nije završila cijelu anegdotu jer se zbunila)
https://youtu.be/4bbRqW2X1YA?t=8m15s


Ovdje na 7:23 je kako je Milan Popović tužio Severinu da Aleksandar ima anoreksiju
https://youtu.be/4bbRqW2X1YA?t=7m23s
Zbog svog pretjerano brižnog oca Aleksandar je morao na pregled i vještačenje da nema anoreksiju



Ovaj Milanov govor protiv savremene medicine već sam stavljala kao link
https://youtu.be/pkyRx_tPCPA?t=1m19s


Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Što se tiče ovog s carskim. Zar nije ona nedavno izjavila da su milanče i tomica išli proslavit rođendan kad su njoj došli trudovi.

Ako je sve islo po protokolu koji k. Tu treba carski?
Misliš da je carski rez bolji i bezbolni od poroda?
Ukazujem isključivo na to kako je Milan Popović pokušao spriječiti carski rez jer je po njemu neprirodan.
Severina je već bila pripremljena za prirodan porođaj, ali nakon nekog vremena liječnici su se odlučili za carski i tu je počela Popovićeva dreka na njih.
Vadis is offline  
Old 27.06.2017., 22:37   #2314
Mislila sam na izjavu da su milan i petrovic isli slavit rodjendan kad je dobila trudove. Ono sto je lee anabell napisala.
Za show u bolnici znam.
Gzena is online now  
Old 27.06.2017., 22:45   #2315
ali ajmo sada nešto vedrije: sjetimo se da su oni nekoć bili najveća ljubav balkana!

volim te više od aviona!

http://www.jutarnji.hr/spektakli/ups...viona/1958397/

Milan ostavio Severinu bez daha: Volim te više od aviona!

Sve to u mjesec dana, koliko su proslavili 11. siječnja, na dan koji su numerolozi proglasili najsretnijim danom 2011. godine. Možda je na pomolu i nešto više od veze...

Severina i njena nova velika ljubav, srbijanski tajkun Milan Popović, i dalje mame veliku pozornost Balkana. Baš zato su se i "izgubili", ali to nije dugo trajalo. Pronađeni su na Maldivima!

Istina je, na Maldivima smo. Što nam je lipo ovdje, kao u raju smo! Uživam kao nikad u životu - priznala je Severina za Večernji list.

Ajme, što mi je sada rekao? Dobila sam najveći kompliment u životu. Rekao mi je: “Volim te više od aviona!”... A avioni i pilotiranje su dosad bili njegova najveća ljubav!



#samoljubav
aryna is offline  
Old 27.06.2017., 22:46   #2316
Ovo je nesto barem puluizmisljeno. Na google.it nema nista o njemu od 2016—e
tomorrow2 is offline  
Old 27.06.2017., 22:53   #2317
Naisla pa rekoh da podijelim. Nije ni meni poznato...


aryna, a ona njega vise od kamionaaaaa
Gzena is online now  
Old 27.06.2017., 22:55   #2318
Čitajući ovu prepisku zadnjih dana, doduše razonode radi u nadi da ću pročitati neki sočni trač, naišla sam na temu, tešku pretešku, pa iako su okolnosti najgore tim obiteljima u kojima se ovo događa, i mnogim drugima za koje ne znamo, nadam se da je javnost prodrmana, da će ljudi, ponajprije roditelji u žestokom razvodu promisliti prije negoli sebično stave sebe i svoje potrebe ispred djetetovih, jer svako dijete treba mamu i tatu podjednako.
Biranje strana ovdje je nemoguće jer ne znamo sve detalje od kojih su satkani odnosi ovih ljudi koji su jednom ipak bili prisni (o ljubavi i ne bih baš…), ali imam potrebu kao majka reći jedno. Naime, kad rodis dijete, kad postanes mama, sve se promijeni, no u pravilu se probudi i ono nešto iskonsko, prirodno u vama, a to je majčinski instinkt, nagon za zaštitom, a uvjetovan je prirodnim porivom, utkanim u naše biće… većina majki (bar mislim tako) je spremno da kao lavica (dakle, životinjskom snagom) brani dijete i nije to smiješno, to je doista tako. Nemali broj puta sam osjetila da me obuzme neka snazna zastitnicka potreba, i kod same pomisli da bi moje dijete bilo zbog nečeg ugroženo, pa i zbog najmanje sitnice...teško mi je riječima opisati osjećaj koji se tada stvori, spremna sam na sve da je zaštitim. Mogu zamisliti i Severinu i Ninu u situacijama kad su se tako osjećale, i iracionalno donosile loše odluke, ne može to opisati ni objasniti nikakvo upravno ili sudsko rješenje, jer toga u zakonima nema, a priroda nas je oboružala time, to je životno i normalno da se majka bori za svoje dijete u strahu koji je možda i iracionalan, a možda i nije, to ne znamo. Iskreno želim svim roditeljima koji imaju slične situacije da uspiju pobijediti svoja ega, svoje sebičnosti, ljubomore i niske strasti te prvenstveno biti roditelji, a onda će se lakse i dogovoriti.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
GReti is offline  
Old 27.06.2017., 23:06   #2319
Baš je zgodno napisati u članku da je to mišljenje sudske vještakinje, valjda to djeluje kao ono, žena se kuži u pravo i zna o čemu priča. Nemojmo slučajno spomenuti da je ista ta žena tek politologinja koja vještači u predmetima vezanim uz rad poduzeća pa sa obiteljskim pravom nema baš nikakve veze i o pravu zna vjerojatno ko što zna i sudski vještak recimo građevinske struke koji sigurno nije tu da tumači pravne propise nego da sudu protumači pitanja vezana uz svoju struku, u kojim pitanjima jedino i može biti autoritet i relevantan.

Inače, žena sere kvake s ovom dramom o super talijanskom pravosuđu, valjda jedini pravni sustav koji funkcionira sporije, gluplje i tromije od hrvatskog jest talijansko pravosuđe. I ne kužim zaš se namjerila na sutkinju i sudsku odluku, tako pametna bilo je dosta da prošeće do wikipedie pa da skuži da nije ni blizu istine da se dijete ne bi uzimalo roditelju otmičaru u nijednoj drugoj državi na svijetu. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Inte...hild_abduction

Upravo kao što ovdje piše onaj roditelj koji je dijete oteo je onaj koji je zlostavljač djeteta.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 27.06.2017., 23:08   #2320
Quote:
Plazibatova kaže: Pogledaj post
Sestra njena je objavila- na instastory
Ma vidjela sam nesto na forumu da je netko napisao da je ona trazila zastitare da ju zastite od njega, netko je sibnuo komentar da ceka trecu bebu na inatagramu ( njena sestra je imala objavu isto i sada joj stoji u opisu E J A i neka srceta, kontam da je Elena, Josip i treća beba na A.
tko će ih pohvatati :-D
Od koga je treba štitit? Lovrena? Il Torbića?
Oće i ona ako se rastavi tražit da joj se udjeli potpuno skrbništvo?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.