Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 11:34   #5301
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Pratila sam ja vas, ali nisam imala vremena tipkati

Nisam ovu koristila... ali neću je sad ni proučavati

Lice mi je ok, i moram stati na loptu, skužila sam da mi je jednako loše doslovno ako imam samo dva proizvoda i ako imam 102.

Imam pokrivena sva područja (od kiselina, vitamina, niacinamida, fermentirano...) u zalihama, i sad ću organizirano to trošiti i kako šta potrošim probati nešto novo. Pa dok izdržim izdržim
ovo si tako dobro rekla. organizirano trošiti i kad se potroši probati nešto novo.
sve što sam u zadnje vrijeme kupila je bilo full size onog što mi je u testerima se pokazalo izvrsno + ponovljene kupnje onog što sam potrošila full size + tu i tamo neka maskica. nije da sam na no buy, već više-manje imam popunjene sve korake i uživam u korištenju proizvoda koje imam.

ovaj tu water fuse od dr jarta mi je samo zapeo za oko jer mi se čini jako zanimljiv, pa rekoh da li da ga metnem na wl ili da ga metnem u folder: za provjeriti. bit će ovaj drugi folder, dok potrošim sve što imam u ormariću imam vremena za provjeru
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 28.06.2017., 11:46   #5302
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Da, na njemačkom se sheet maska piše tuchmaske, pa zato tušmaska

Probala sam CV H20 Express, miriše predivno i ima jako puno seruma, doima se super prije skidanja ali ostavila mi je lice ljepljivo i isušeno nakon 10 minuta držanja. Odurna kombinacija. Ne bih probavala opet da potvrdim, morala sam ju isprati.
Mene nije nimalo isusila, bas naprotiv. Potrosila sam vec par komada
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 28.06.2017., 12:41   #5303
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Oprosti, mozda si spomenula pa nisam registrirala, ali cime si rjesavala dehidriranost?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Eh, to je pitanje za milijun dolara. Kad gledam povijest kartice, čini mi se da je i doslovno.
Kad sam tek krenula naručivala sam na blef sve što je obećavalo puno hidratacije. Mislim da su u početku Laneige Moisture linija, Innisfree green tea i Hera Aquabolic dosta pomogli. Ali najveći pomak sam vidjela kad sam počela sa su:m water full linijom. Djeluje dosta lagano, ali u kombinaciji sa ostalim padobrancima koje sam isprobavala, prvi put sam osjetila da mi je koža potpuno hidratizirana. U zadnje vrijeme sam zaljubljena u Enprani Dear toner. On je isto instant hidratacija, točno osjetim razliku i da koži onaj pravi bouncy efekt (ne znam hr riječ za to, baš bude bouncy ). I sve ostalo što se tu spominjalo: kohaku, joseonka, missha time revolution... Eto, znam da nisam baš pomogla, ja sam kao i svi išla na metodu pokušaja i promašaja pa je na kraju nešto upalilo (najvjerojatnije sve to skupa). I sad nekad osjetim da koži fali vlage, ali je situacija neusporediva u odnosu na prije.
Nadam se da ću tako za koji mjesec pisati o komedonima.
__________________
Ja sam sebe manji komad, veći dio čini nomad. A taj čudak nešto bunca, njemu nikad dosta sunca...
anushka3 is offline  
Old 28.06.2017., 12:49   #5304
@anushka3 - pomogla si, recimo taj sum water full sam samo probala nešto sitno, možda koji tester kreme i okoloočne, tako nešto i znam da mi se svidjelo ali nisam naručivala jer stvarno moram potrošiti ovo što imam. a hera aquabolic mi se isto svidjela emulzija, tako da je i to očito bilo s razlogom
držim fige da riješiš i komedone i to za manje od milju dolara
XenaRatnica is offline  
Old 28.06.2017., 13:04   #5305
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ovo si tako dobro rekla. organizirano trošiti i kad se potroši probati nešto novo.
sve što sam u zadnje vrijeme kupila je bilo full size onog što mi je u testerima se pokazalo izvrsno + ponovljene kupnje onog što sam potrošila full size + tu i tamo neka maskica. nije da sam na no buy, već više-manje imam popunjene sve korake i uživam u korištenju proizvoda koje imam.
Točno to imam pokrivene sve korake, i proizvode za različite potrebe kože... sad im moram dati malo vremena da se pokažu u punoj snazi

Da, i kode mene su ili full size ili testeri gdje su full size skupi (npr.Sum37 flawless)... A imam i testera koje sam dobila uz kupovine ali nisam stigla još probati, a želim, tako da stvarno imam svega. Super mi je što sam uz zadnju kupovinu SUM flawless stvari dobila SUM secret testere pa ću njega skinuti s wish liste

A već imam popis za jesen šta trebam dodati u rutinu, i šta trebam kupiti, pa ni nemam puno prostora za dodavanje
rosa_salvaje is offline  
Old 28.06.2017., 13:12   #5306
Quote:
anushka3 kaže: Pogledaj post
Eh, to je pitanje za milijun dolara. Kad gledam povijest kartice, čini mi se da je i doslovno.

Užas, svima nam je, izgleda muka kad počnemo zbrajat troškove na kartici... Treba, jasno, to činit s vremena na vrijeme, ali ipak ne prečesto, da sačuvamo živce

I kod mene je stanje s hidratacijom baš vidno bolje nego prije. Isto tako je sigurno riječ o kombinaciji više proizvoda, no nekako mi se čini da su ključnu riječ imali tonici - koristim one koji su se ovdje sto puta hvalili - Meishoku, Kiku i Hada labo Premium, s tim da mi se čini da je baš Premimum imao i ima jednu od važnijih uloga.
Iako je vruće, i dalje ga koristim svakodnevno, i nije mi previše...
A sad si me, naravno, zainteresirala i za taj Dear
Rinchi Cinchi is offline  
Old 28.06.2017., 13:20   #5307
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post

Da, i kode mene su ili full size ili testeri gdje su full size skupi (npr.Sum37 flawless)...
Sad si me sjetila kako sam jučer u firmi, kraj aparata za kavu, vidila naljepnicu na štekeru (utikaču), na kojem piše M 37. Naravno da sam se odmah sa smješkom sjetila Azije i Foruma, ali nisam imala u firmi s kim podijelit to (inače, nemam pojma šta im znače te oznake na štekerima...)
A neki dan sam u gradu vidila jednu ženicu s baš slatkim bijelom suncobranom, pa sam se, naravno, opet sjetila Foruma - relativno nedavno su se bili spominjali suncobrančići. A o turistkinjama s Istoka, kojih je pun grad i koje sve odreda imaju prekrasanu kožu, da ne govorim... Uglavnom, zaključak je da često mislim na vas ovdje

Zadnje uređivanje Rinchi Cinchi : 28.06.2017. at 13:38.
Rinchi Cinchi is offline  
Old 28.06.2017., 13:30   #5308
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Uglavnom, zaključak je da često mislim na vas ovdje
Ista stvar i kod mene
XenaRatnica is offline  
Old 28.06.2017., 13:43   #5309
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post

Užas, svima nam je, izgleda muka kad počnemo zbrajat troškove na kartici... Treba, jasno, to činit s vremena na vrijeme, ali ipak ne prečesto, da sačuvamo živce
Ma daaaaj kakvo zbrajanje šta sam potrošila potrošila sam

Šalim se ja sam i prije trošila dosta na kozmetiku pa ovo nije ništa novo, uz malo organizacije sam još i u plusu jer prvo probam testerima, a full size su im ipak jefitniji ili veći od zapadnih (bar koje sam ja kupovala).
rosa_salvaje is offline  
Old 28.06.2017., 14:32   #5310
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Sad si me sjetila kako sam jučer u firmi, kraj aparata za kavu, vidila naljepnicu na štekeru (utikaču), na kojem piše M 37. Naravno da sam se odmah sa smješkom sjetila Azije i Foruma, ali nisam imala u firmi s kim podijelit to (inače, nemam pojma šta im znače te oznake na štekerima...)
A neki dan sam u gradu vidila jednu ženicu s baš slatkim bijelom suncobranom, pa sam se, naravno, opet sjetila Foruma - relativno nedavno su se bili spominjali suncobrančići. A o turistkinjama s Istoka, kojih je pun grad i koje sve odreda imaju prekrasanu kožu, da ne govorim... Uglavnom, zaključak je da često mislim na vas ovdje
a čuj... ja kad čujem M 37 sjetim se Zbrojovke Brno Model 37, za koju je isto skraćenica M 37....

tako da mene su:m37 asocira na puuuuno ovih zbrojovki

no...on topic, apropos suncobrančića, već nekoliko dana za redom srećem ove tete sa sela kod mene koje nose te suncobrančiće kad idu na šetnju. doduše, nisu baš suncobrančići, rekla bih više tamni kišobrani jesenskih boja, ali svakako je svrha zaštita od sunca.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 28.06.2017., 15:29   #5311
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
a čuj... ja kad čujem M 37 sjetim se Zbrojovke Brno Model 37, za koju je isto skraćenica M 37....

tako da mene su:m37 asocira na puuuuno ovih zbrojovki

no...on topic, apropos suncobrančića, već nekoliko dana za redom srećem ove tete sa sela kod mene koje nose te suncobrančiće kad idu na šetnju. doduše, nisu baš suncobrančići, rekla bih više tamni kišobrani jesenskih boja, ali svakako je svrha zaštita od sunca.
Skroz sam zaboravila na zbrojovku

Vidila sam i ja par njih s tamnim kišobranima, smiješne su, ali briga ih, ako oim pomaže. A ove s onim lijepim bijelim suncobranima, ko iz filmova još uvijek rijetko srećem

@Xenaratnica
@rosa_salvaje Ma, u pravu si, vidim i ja da ovakve kvalitete u 'zapadnoj' nema ili ima po užasno višim cijenama, samo što nikad prije nisam koristila ovoliko proizvoda. Ali, da se isplati, tj. da sam se proljepšala jesam I u to ime, zbarajt ću što rjeđe
Rinchi Cinchi is offline  
Old 28.06.2017., 16:54   #5312
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
što nisi prije rekla da ti je the saem na wl?? bila bi ti dekant poslala! sad je već potrošen odnosno izrezana bočica da mogu onako bočicu do kraja "očistiti". nije ostalo nego za možda još mazanje ili dva.
Imala sam veeeliku zalihu mazalica koje sam morala potrošiti, inače bi odavno već naručila. A i radila sam sama svoju mazalicu samo sam sad ostala bez sirovina i baš mi se niti ne da više.
Jel ima možda u Aziji neki in shower regenerator za tijelo? To mi je ljeti baš praktično. Ali ne kao onaj npr od Nivee ili Balee već više kao tučeni maslac za tijelo. To sam ja radila i koristila pod tušem, ma divota jedna. Ili ako netko zna tako nešto a da nije Azijsko slušam preporuke

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozda da organiziram nekakav sheet mask party?
Reci mjesto i vrijeme, eto nas

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Čini mi se kao da stalno to čitam, a i dalje svima stalno stižu paketi
Ma vidi nje sada, i ti pamtiš gluposti. Takve stvari samo pročitaj i onda zaboravi da si pročitala

Nego, moram pohvaliti da je Mujo stvarno high moisture
Dalmatinaa is offline  
Old 28.06.2017., 17:12   #5313
kako ste, žene?
Dobila sam papiriće za testiranje pH pa sam sretna Ali Paula's Choice BHA (extra strength) pH mi je ispao dosta visok, oko 5? To me muči. Znam da je sve to dosta neprecizno na tim papirićima ali testirala sam koječega što se poklapa

Ništa od kozmetike nisam kupovala... što volite ovih dana?
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 28.06.2017., 17:20   #5314
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post

Nego, moram pohvaliti da je Mujo stvarno high moisture
Pričaj Od kojih ti je tonika bolji? Ono, moram pitat šta ću kad potrošim ove koje imam
Rinchi Cinchi is offline  
Old 28.06.2017., 18:28   #5315
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Pričaj Od kojih ti je tonika bolji? Ono, moram pitat šta ću kad potrošim ove koje imam
Ne mogu ti reć od kojih mi je bolji jer su meni apsolutno svi tonici koje sam imala bili odlični Ovaj je na prvu skroz jednostavan. Rijedak, proziran, bez mirisa, odmah se upije, ne ostavlja nikakav trag. Ali hidratacija - čudo jedno i to u samo jednom sloju. Jako sličan Pyunkang Yul toniku ali dosta hidratantniji.
Dalmatinaa is offline  
Old 28.06.2017., 18:35   #5316
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti reć od kojih mi je bolji jer su meni apsolutno svi tonici koje sam imala bili odlični Ovaj je na prvu skroz jednostavan. Rijedak, proziran, bez mirisa, odmah se upije, ne ostavlja nikakav trag. Ali hidratacija - čudo jedno i to u samo jednom sloju. Jako sličan Pyunkang Yul toniku ali dosta hidratantniji.
Tenks Nemam velikog iskustva, ali su i meni ovi tonici koja sam do sada probala stvarno super
Vidila sam već prije da hvalite Muju, ali se za prvu nisam za njega odlučila. Ali, vjerujem da je sljedeći on
Jel stavljaš šta pije njega - Meishoku npr., ili ne treba?
Rinchi Cinchi is offline  
Old 28.06.2017., 18:39   #5317
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Tenks Nemam velikog iskustva, ali su i meni ovi tonici koja sam do sada probala stvarno super
Vidila sam već prije da hvalite Muju, ali se za prvu nisam za njega odlučila. Ali, vjerujem da je sljedeći on
Jel stavljaš šta pije njega - Meishoku npr., ili ne treba?
Tek ga 3 dana imam, 5 puta sam ga stavila i uvik samo njega, tj. niti jedan drugi tonik nisam stavljala prije.
Dalmatinaa is offline  
Old 28.06.2017., 18:54   #5318
Opet ja s pitanjem oko lip tintova. Moja prirodna boja usana je jako svijetla, kao da su premazane korektorom. To inače rješavam razno raznim labelima roze nijanse, ali ih moram svako malo nanositi jer inače izgledam kao isprani vanzemaljac. Trebam nešto što će ostaviti stain na usnicama. Dakle kad budem na moru da ujutro stavim na usnice, pobrišem, a da usnice i dalje ostanu nijansirane, uz kupanje, ronjenje itd. I naravno da se ne kuži da sam na plaži našminkana. My lips, only better. Gledala sam peripera airy ink velvet nijanse 4 i 5. Prema recenzijama na youtube toliko su intenzivni da i nakon skidanja usnice ostaju obojane. Hoće peripera biti dobra za ono što želim. I ako da, od kuda da naručim da što prije stigne. Negdje ste spominjale air mail s neke stranice.

I drugo jel netko isprobao etude house eyebrow tint?

https://www.youtube.com/watch?v=5dqjPlISwUw&t=21s

Ja bi na plaži i obrve koje se vide. Tamnosmeđa boja me zanima.
Little lioness is offline  
Old 28.06.2017., 19:03   #5319
Jučer i danas sam poharala drogerije. Bila sam u nekoj potrazi vezanoj uz posao i obišla sve šoping centre. Muller, dm i Bipa su me zvali da uđem.


Ova snail sheet maska mi se već zamjerila, smrklo mi se kad sam vidila alkohol denat visoko na popisu satojaka. Ali probat ću je svejedno.


Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti reć od kojih mi je bolji jer su meni apsolutno svi tonici koje sam imala bili odlični Ovaj je na prvu skroz jednostavan. Rijedak, proziran, bez mirisa, odmah se upije, ne ostavlja nikakav trag. Ali hidratacija - čudo jedno i to u samo jednom sloju. Jako sličan Pyunkang Yul toniku ali dosta hidratantniji.
I meni je Mujica odličan.

Samo da napišem svoje viđenje:
Pyunkang je hydrating, čista hidratacija.
Muji je meni i mrvu hranjiv, znači moisturizing.

Muji je mrvicu konkretniji, ali ovisi što se traži od tonera.
Ja ću ga koristit samo navečer jer ujutro već imam toner koji je i hranjiv.
Ivie is offline  
Old 28.06.2017., 19:05   #5320
Meni ne tribaju obrve ali može usne i još bi trepavice na plaži i malo olovke oko očiju i nešto da mi prikrije hiper na licu! Hvala!
Dalmatinaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:00.