Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 00:38   #81
Što učiniti oko Piranskog zaljeva?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...odova/6280931/

Nakon ovakvih izjava...
usercas is offline  
Old 29.06.2017., 00:59   #82
Quote:
usercas kaže: Pogledaj post
Što učiniti oko Piranskog zaljeva?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...odova/6280931/

Nakon ovakvih izjava...
Več je bilo, ne pratiš nastavu ili trolaš.

Što učininit? Pa najjbolje dotičnom poslati još jednu bocu Badela
__________________
Vojni kapelan prve klase
điđimiđi is offline  
Old 29.06.2017., 01:29   #83
Ne pratim 24/7 ovo pa nisam u toku, vjeruj mi nisam trol, ali ako mi nađeš nekog sponzora koji bi me plaćao da pišem pizdarije, smatraj posao prihvaćenim.
usercas is offline  
Old 29.06.2017., 10:28   #84
Nema šta, Komšije se trude. Svaka čast!
http://obris.org/regija/partner-2017...-in-oklop-out/

Voilo bi da mi proizvodimo ovakve stvari.
__________________
ISTINA JE MAČ S TRI OŠTRICE
Azmo is offline  
Old 29.06.2017., 10:30   #85
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post

Voilo bi da mi proizvodimo ovakve stvari.
zar stvarno bi
JoZ@ is offline  
Old 29.06.2017., 11:57   #86
Quote:
Fullback kaže: Pogledaj post
Definirajmo susjedne nam države:
Bliži susjedi:
Slovenija - mlađi brat, miljenik obitelji uspio u životu i nabija ti to na nos...
Mađaraska - mrzovoljni starac preko puta koji kada cuje da igraju Austrija-Mađarska pita protiv koga...
Srbija - baba koja ti dicu poliva ledenom vodom kada igraju nogomet u portunu jer joj smetaju dok gleda turske sapunice, nitko u susjedstvu je ne voli i sa skoro svakim susjedom ima sudski spor...
Bosna i Hercegovina - friško oženjeni mladi par koji još pokušava povatati sve konce, cesto ih cujes kako se svadaju oko blizinskog upravljaca, pokusavaju biti prijatelji sa svima ali bez uspjeha jer su se udali mladi pa se ne vole a morali su jer je ona ostala trudna sa malom Srbskom pa se sada mrze u braku...
Crna Gora - vječni neženja, kupio stan pored svoje majke Srbije, dobar susjed ne radi probleme, voli putovati cesto nije kuci, putovanja financira od prodaje starih maslina sto mu je djed ostavio...

Dalji susjedi:
Italija - bodybuilder koji zivi u vili preko ceste sa tri trake, glumi security-a po kvartu jer od dosade nema sto raditi, ima puno sponzora pa kada mu prodes isprid kuce mislis da si dosa u Pevec-ov odjel sa TV-ima u vrijeme reklama...
Albanija - decko koji je imao one night stand sa Srbijom iz cega je proizaslo Kosovo, decko ima prljavu proslost nekakve kriminalne aktivnosti (transport meda)... prestao sa svime i sada pokusava dobiti skrbnistvo nad Kosovom jer zna da vise nikad nece imati sansu za prosirenje loze... ne ide mu jer majke imaju prednost na sudu pa se parnica otegla...
Kosovo - tehnički nije susjed, do daljnjega se nalazi u domu za nezbrinutu djecu...
Grčka - srednjovječni neženja na kraju ulice, u kreditima do grla, voza S klasu po kvartu dok jede u javnoj kuhinji...
Bugarska - balkanac vulgaris, živi sam u dvokatnici na križanju JugoIstočno Europske i Malo Azijske ulice... priča se da ga je jednom istuklo u kaficu pa je istukao ženu i djecu zato je sam u kući... nije više agresivan sada mu se život svodi na nogometne utakmice i pivu...
Rumunjska - Malo se zna o njemu osim da uz Italiju jedini ima ogromnu vilu ali u vidno losem stanju... nekakav stari odvjetnik sto zivi od ustedevine...
Već dugo nisam pročitao bolje i smiješnije opise situacije! Svaka čast kolega na mašti! Totalni SitCom!
__________________
ISTINA JE MAČ S TRI OŠTRICE
Azmo is offline  
Old 29.06.2017., 12:15   #87
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
zar stvarno bi
Na stranu dal je to kvalitetno ili ne, dobro loše al ekipa proizvodi kamione, oklopnjake, topove, samohodne topove, dalekometne rakete, raketne bacače... Jbg proizvode! I sigurno može poslužit svrsi. Što mi od svega toga proizvodimo? NIŠTA! Jedva smo par oklopnjaka napravili. O tenkovima da ne prićam a imamo tvornicu!
__________________
ISTINA JE MAČ S TRI OŠTRICE
Azmo is offline  
Old 29.06.2017., 12:26   #88
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Što mi od svega toga proizvodimo? NIŠTA! Jedva smo par oklopnjaka napravili. O tenkovima da ne prićam a imamo tvornicu!
eto nemaš pojma
JoZ@ is offline  
Old 29.06.2017., 12:28   #89
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
eto nemaš pojma
Što si stao??? Prosvjetli me...
__________________
ISTINA JE MAČ S TRI OŠTRICE
Azmo is offline  
Old 29.06.2017., 12:33   #90
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Što si stao??? Prosvjetli me...
pa došo si na ovaj PDF pa se sam prosvjetli
najbolje svakom ko dođe sve servirat da nemora tražit
JoZ@ is offline  
Old 29.06.2017., 12:49   #91
Quote:
Fullback kaže: Pogledaj post
Definirajmo susjedne nam države:
Bliži susjedi:
Slovenija - mlađi brat, miljenik obitelji uspio u životu i nabija ti to na nos...
Mađaraska - mrzovoljni starac preko puta koji kada cuje da igraju Austrija-Mađarska pita protiv koga...
Srbija - baba koja ti dicu poliva ledenom vodom kada igraju nogomet u portunu jer joj smetaju dok gleda turske sapunice, nitko u susjedstvu je ne voli i sa skoro svakim susjedom ima sudski spor...
Bosna i Hercegovina - friško oženjeni mladi par koji još pokušava povatati sve konce, cesto ih cujes kako se svadaju oko blizinskog upravljaca, pokusavaju biti prijatelji sa svima ali bez uspjeha jer su se udali mladi pa se ne vole a morali su jer je ona ostala trudna sa malom Srbskom pa se sada mrze u braku...
Crna Gora - vječni neženja, kupio stan pored svoje majke Srbije, dobar susjed ne radi probleme, voli putovati cesto nije kuci, putovanja financira od prodaje starih maslina sto mu je djed ostavio...

Dalji susjedi:
Italija - bodybuilder koji zivi u vili preko ceste sa tri trake, glumi security-a po kvartu jer od dosade nema sto raditi, ima puno sponzora pa kada mu prodes isprid kuce mislis da si dosa u Pevec-ov odjel sa TV-ima u vrijeme reklama...
Albanija - decko koji je imao one night stand sa Srbijom iz cega je proizaslo Kosovo, decko ima prljavu proslost nekakve kriminalne aktivnosti (transport meda)... prestao sa svime i sada pokusava dobiti skrbnistvo nad Kosovom jer zna da vise nikad nece imati sansu za prosirenje loze... ne ide mu jer majke imaju prednost na sudu pa se parnica otegla...
Kosovo - tehnički nije susjed, do daljnjega se nalazi u domu za nezbrinutu djecu...
Grčka - srednjovječni neženja na kraju ulice, u kreditima do grla, voza S klasu po kvartu dok jede u javnoj kuhinji...
Bugarska - balkanac vulgaris, živi sam u dvokatnici na križanju JugoIstočno Europske i Malo Azijske ulice... priča se da ga je jednom istuklo u kaficu pa je istukao ženu i djecu zato je sam u kući... nije više agresivan sada mu se život svodi na nogometne utakmice i pivu...
Rumunjska - Malo se zna o njemu osim da uz Italiju jedini ima ogromnu vilu ali u vidno losem stanju... nekakav stari odvjetnik sto zivi od ustedevine...
Ako su nam dalji susjedi Albanija, Bugarska, Rumunjska i Grčka, onda su to i Austrija, Češka i Slovačka.
Sadokann is offline  
Old 29.06.2017., 12:57   #92
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Na stranu dal je to kvalitetno ili ne, dobro loše al ekipa proizvodi kamione, oklopnjake, topove, samohodne topove, dalekometne rakete, raketne bacače... Jbg proizvode! I sigurno može poslužit svrsi. Što mi od svega toga proizvodimo? NIŠTA! Jedva smo par oklopnjaka napravili. O tenkovima da ne prićam a imamo tvornicu!
Pa eto, radimo spajalice. VHS radi se i prodaje. Pištlji HS rade se i prodaju. Kad nešto proizvodiš onda to ili koristiš,ili prodaješ. Kacige. Kupac Irak. Zadovoljni
karabin is offline  
Old 29.06.2017., 13:00   #93
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Na stranu dal je to kvalitetno ili ne, dobro loše al ekipa proizvodi kamione, oklopnjake, topove, samohodne topove, dalekometne rakete, raketne bacače... Jbg proizvode! I sigurno može poslužit svrsi. Što mi od svega toga proizvodimo? NIŠTA! Jedva smo par oklopnjaka napravili. O tenkovima da ne prićam a imamo tvornicu!
Ne proizvode ništa od toga osim municije. To su samo pokazni artikli koji su se izlizali od prevlačenja po raznim sajmovima.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Slatky is offline  
Old 29.06.2017., 14:00   #94
Nisi u pravu....
Miki Pirs is offline  
Old 29.06.2017., 15:44   #95
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Ako su nam dalji susjedi Albanija, Bugarska, Rumunjska i Grčka, onda su to i Austrija, Češka i Slovačka.
Oni su u drugoj ulici
__________________
Death in flight when the Eagle screams, and the boom shakes down from the edge of my wings.
Fullback is offline  
Old 29.06.2017., 22:22   #96
Fullback jesi li razmišljao o karijeri satiričara, legendaran sažetak, doista!
zdaric is offline  
Old 29.06.2017., 23:24   #97
Quote:
Fullback kaže: Pogledaj post
Oni su u drugoj ulici
Druga strana ulice.

https://youtu.be/l4hVHGJfyBk

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Old 30.06.2017., 01:15   #98
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Što si stao??? Prosvjetli me...
Ne reagiraj na trola. Ako nema argumenata, onda te samo izaziva.
Istina je da ovo sto rade i nije bas nesto, ali kako kazes, rade. Mozda im je sadasnji Lazar los, sljedeci ce mozda biti bolji, mozda ga i nekome uvale. Da ce DDSV uvaliti Patriu nekom, jako tesko, jer deal moraju amenovati finci, a koliko vidim to se ne desava. U svakom slucaju vazno je i koliko mi platimo za Patriu a oni za Lazara. Ako se ne varam bezvezne Kongsbergove 50cal vatrene stanice za Patriu placamo vise nego sto oni plate za kompletni T-72.

U zadnje vrijeme mi sve kupujemo. Koliku su samo galamu digli za ATACMS koji bi teoretski mogli dobiti, kad gle vraga, susjedi napravili nesto za sto tvrde da ima slicni domet. Koliko je danas u doba kad svaki sugavi mobitel ima GPS uopce tehnoloski komplicirano napraviti balisticku raketu s nekim minimalnim navodjenjem?

U svakom slucaju oni rade, konkurencija je u svijetu ogromna i definitivno nisu ni blizu vrha, ali skidam im kapu da rade, da drzava odvoji neku pinku za vojnu industriju i da nisu rekli: "sve uvozimo". Ako nastave raditi, mozda jednog dana i postanu malo bolji, pa jos malo... mi tu priliku nemamo.
Adelholzener is offline  
Old 30.06.2017., 07:07   #99
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Na stranu dal je to kvalitetno ili ne, dobro loše al ekipa proizvodi kamione, oklopnjake, topove, samohodne topove, dalekometne rakete, raketne bacače... Jbg proizvode! I sigurno može poslužit svrsi. Što mi od svega toga proizvodimo? NIŠTA! Jedva smo par oklopnjaka napravili. O tenkovima da ne prićam a imamo tvornicu!
Raketni lanseri nam idu sasvim dobro.
tadeusk is offline  
Old 30.06.2017., 11:14   #100
RAK 12 za "umjerene đihadiste" i koji još?
__________________
mučko jedno džubre
asmodeus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.