Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 19:34   #21
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
reci, nisi bio ozbiljan kad si spominjao facebook grupe i zakonska tumačenja?
Spominjao jesam, ali povezivao nisam. Spomenuo sam facebook grupu samo iz razloga da se informiraju oni koje to zanima pošto firma nema hrv stranicu, a na fb grupi ima puno onih koji voze njihove aute, pa se mogu pročitati njihova iskustva.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:06   #22
Meni to msrdi na gadnu navlakušu, ali dok je ovaca nikad neće faliti vune pa...

A glede vožnje auta iz drugih zemalja, wonder je već sve napisao pa nema svrhe to ponavljati.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:48   #23
Nije li propali Tutunović na istu foru prodavao one Fijate Dune tamo negdje početkom '90-ih, kraj '80-ih?

Svi su uplaćivali mjesečno neku ratu a na lutriji se izvlačilo koji sretnik će ekšli dobit auto .... maksimalno si mogao čekati 12 mjeseci ili tako nešto.

Princip je bio - 100 kupaca uplaćuje 10 mjeseci 1/10 cijene. Budući da svaki mjesec ima love za kupit samo 10 auta ... lutrijom se izvlači KOJIH 10 (od 100) će dobit auto. Pa ako si srean - dobiješ ga odmah. Ako si kurčeve sreće - tak kad uplatiš cijeli iznos.

Ne moram reći da je sve bila Ponzijeva shema i da ih hrpa valjda i dan-danas čeka auto.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:14   #24
Ah bilo je takvih šema masu. Od šajkače do golfa.
Valjda je u svakoj republjik bio po najmanje jedan prevarant.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:46   #25
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nije li propali Tutunović na istu foru prodavao one Fijate Dune tamo negdje početkom '90-ih, kraj '80-ih?

Svi su uplaćivali mjesečno neku ratu a na lutriji se izvlačilo koji sretnik će ekšli dobit auto .... maksimalno si mogao čekati 12 mjeseci ili tako nešto.

Princip je bio - 100 kupaca uplaćuje 10 mjeseci 1/10 cijene. Budući da svaki mjesec ima love za kupit samo 10 auta ... lutrijom se izvlači KOJIH 10 (od 100) će dobit auto. Pa ako si srean - dobiješ ga odmah. Ako si kurčeve sreće - tak kad uplatiš cijeli iznos.

Ne moram reći da je sve bila Ponzijeva shema i da ih hrpa valjda i dan-danas čeka auto.
A ona njegova shema sa stanovima od 12 m2 za koje ti kao onda ne trebaju građevinske dozvole...

Koliko ljudi je na taj način zajebao.

A on svira gitaru na Ilici za prolaznike već godinama,... a koji je to ispaljenik.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:07   #26
Danas vidjeh u Sesvetama jedan Opel Adam sav obljepljen sa Dexc@r reklamom, naravno njemačke tablice.
sandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:08   #27
s fijat dunama na prijelazu 80te na 90te nije bio tutunović, nego sandi grubelić i trend iz grosuplja

tutunović je prodavao stanove na trešnjevci po 1000dem (ili 600dem ?), a poslije kućice na šestinama po 12m2

bar koliko se ja sjećam..
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:10   #28
dupli post
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:31   #29
Auuuu kolega, kakvo pamcenje, cestitam, cestitam ... nije valjda i tebe zavaljao pa ga zato pamtis

A od mulja i taloga pocetka ove drzave tesko je sve popamtit. Hvala na podsjecanju.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:01   #30
nije me ni jedan zavaljao, alj sam obje ponude dobro mjerkao pa zato zapamtio..
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.