Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog, verbalnog šovinizma i ostalih muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 14:06   #201
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
u kojem gradu se misliš tetovirat?

u zg ti je okvirno sat tetoviranja u tattoo studiu 500-600 kn.

što veća tetovaža to je isplativija jer ti daju popust

za ovakvu tetovažu ti treba 10-12 sati minimum
Mislim da mi grad nije previše bitan. Ono što hoću reći je, iz okolice Osijeka sam no to ne znači da bih se radije išao tetovirati u Osijek samo zato što mi je bliže, ukoliko mogu u nekom drugom gradu naći bolji deal/bolje tattoo majstora.

Hvala btw, to je sve što me trenutno zanimalo, samo okvirna cijena

Quote:
u zg-u bi ovakav rukav koštao od 6000-8000 kn ovisno o tattoo studiu, a i o tattoo artistu.
Da, hvala! Poslao sam upit na par mjesta sinoć i dobio sam odgovore sa cijenom sličnoj toj koju si ti napisao.

Btw, novo pitanje za sve. Nadam se da vam neće zvučati glupo ali nemam pojma kako određeni ljudi reagiraju na takvu tetovažu. Ono što me zanima je, kakva su vaša mišljenja/iskustva sa pronalaskom posla ukoliko imaš ovako vidljivu tetovažu preko cijele ruke? Kako ti ljudi gledaju na to? Pri pronalasku posla ne mislim na, ajmo reć fizičke poslove gdje ćeš navuć staru, prljavu robu i ići zidati, krečiti itd. Naravno, bez uvrede bilo kome, ne mislim ništa loše nego čisto da se otprilike zna na šta mislim jer nemam pojma kako to kod nas ide i kako ljudi gledaju na to.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:28   #202
Quote:
missfortune25 kaže: Pogledaj post
iz okolice Osijeka sam no to ne znači da bih se radije išao tetovirati u Osijek samo zato što mi je bliže, ukoliko mogu u nekom drugom gradu naći bolji deal/bolje tattoo majstora.
Onda nemaš što dalje misliti. Siguran sam da si čuo za Anubis Tattoo studio u Osijeku. Tamo odi i dobit ćeš em vrhunsku tetovažu, em vrhunski profesionalan pristup i savjete. Pogledaj web stranicu od njih, a i stranicu "think what you ink" pa ćeš dobiti odgovore na sva pitanja.
Old 10.07.2017., 14:45   #203
Jesam da, ćuo sam za njih. Poslao sam njima i mail sinoć međutim nisu mi znali reći ni okvirnu cijenu nego da moram doći na dogovor itd.

Naravno, ne planiram ništa odraditi preko noći što bi se reklo a pogotovo ne preko ljeta. Zanimaju me još neke stvari, prvenstveno ovo što se tiče posla.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:49   #204
Quote:

Btw, novo pitanje za sve. Nadam se da vam neće zvučati glupo ali nemam pojma kako određeni ljudi reagiraju na takvu tetovažu. Ono što me zanima je, kakva su vaša mišljenja/iskustva sa pronalaskom posla ukoliko imaš ovako vidljivu tetovažu preko cijele ruke? Kako ti ljudi gledaju na to? Pri pronalasku posla ne mislim na, ajmo reć fizičke poslove gdje ćeš navuć staru, prljavu robu i ići zidati, krečiti itd. Naravno, bez uvrede bilo kome, ne mislim ništa loše nego čisto da se otprilike zna na šta mislim jer nemam pojma kako to kod nas ide i kako ljudi gledaju na to.
Evo ti jednog slučaja kako.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=405

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=407

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=413
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:52   #205
Quote:
prvenstveno ovo što se tiče posla.
to ti nitko ne može dati konkretan savjet i univerzalan odgovor. može utjecat, a i ne mora....
Old 10.07.2017., 17:42   #206
Znam da ima slučajeva, više me zanimalo koliko često no dobro. Ne planiram to preko noći odraditi tako da, ima vremena. Polako razmislit o svemu pa ćemo vidit. Za sada sam saznao sve što me zanimalo, hvala
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 21:08   #207
Evo ja prvi bih te čudno gledao, iako i sam imam 2 tetovaže.
Ako misliš da radiš u ozbiljnom poslovnom svijetu, minimalno 50% poslodavaca se to neće svidjeti i gubiš mnoge šanse u zemlji sa već prilično velikom nezaposlenošću.
Takve tetovaže prolaze samo kod umjetnika i preduzetnika (ako si sam svoj gazda, nema ko da te kritikuje). Ja bih ti samo rekao - ne takvoj tetovaži. Koliko imaš godina?
Old 11.07.2017., 04:02   #208
ovisi gdje ćeš raditi
ako se planiraš zadržati u hr ili istočnoj europi, i posao ti je ozbiljniji ne
ako odeš van, posebno ti mogu reći za uk i kanadu 8vjerujem i kod usa ) da neće biti problema nikakvih, jednostavno trebaš nositi odjelo preko toga i to je to
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:40   #209
Opušteno ljudi

Hvala na zainteresiranosti i pomoći, zbilja. Ja nisam jedan od onih nafuranih klinaca koji su si zabrijali u glavi da su tetovaže IN, da je to super, to svi imaju pa ajde da imam i ja. Ne, nije tako. Pogotovo ne kada se radi o ovako nečemu, ovako velikoj i na očigled vidljivoj tetovaži.

Da mi to prejebeno izgleda, da. Fina frizurica i odjeća, zajedno sa takvom tetovažom, meni je taj đir super Možda griješim ali mislim da tu puno ima i onoga koliko netko drži do sebe. Primjerice neki muškarac sa finom, modernom frizurom, odjećom, još ako i fizički donekle drži do sebe, trenira, to onda puno bolje i ljepše sve zajedno izgleda nego kada bi muškarac sa takvom istom tetovažom bio totalna suprotnost od ovog navedenog. To je nekako moje mišljenje a i mislim da je većinom tako i u našem društvu.

Ali to opet ne znači da ću se odlučiti na tako veliki korak preko noći. Ja na to gledam kao na veliki korak, šta god netko drugi rekao. Pitao sam za cijenu čisto ovako informativno. Imam vremena, nikud mi se ne žuri. Proći će mjeseci i mjeseci pa vjerojatno čak i godine ako se zaista odlučim na ovako nešto. Tako da, puno je to vremena, stignem se stoput predomisliti, ne jednom. Stignem stoput sve "za" i "protiv" staviti na papir.

I da odgovorim na pitanje iznad, imam 26 godina.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:53   #210
istetoviraj tomos motor na ruci
budes glavna faca
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:02   #211
To možda samo kod vas u Bosni
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:37   #212
Tetoviraj etapu po etapu, kreneš od ramena, iako ovo ne vrijedi ako je cijela tetovaža jedna cijelina.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 19:39   #213
Ja sam si Violator ruzu oduvijek ueljela istetovirati na unutarnju stranu podlaktice pa nikako. Prije nikad para za to (starci nisu htjeli ni cut i dat mi pare), pa su onda dosli neki drugi prioriteti a sad vise volim vidjeti dobre tetovaze na drugima nego na sebi.
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:02   #214
Quote:
To možda samo kod vas u Bosni
oni tetoviraju golfa dvojku
Old 12.07.2017., 09:04   #215
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Ja sam si Violator ruzu oduvijek ueljela istetovirati na unutarnju stranu podlaktice pa nikako. Prije nikad para za to (starci nisu htjeli ni cut i dat mi pare), pa su onda dosli neki drugi prioriteti a sad vise volim vidjeti dobre tetovaze na drugima nego na sebi.
ili u prijevodu "jebala bi se al da mi ne uđe".
Old 12.07.2017., 09:09   #216
Quote:
ili možda, s vremenom mi tetovaže više nisu napete? budući da je točno to rekla
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:16   #217
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
ili možda, s vremenom mi tetovaže više nisu napete? budući da je točno to rekla
partibrejker
Old 12.07.2017., 09:36   #218
Quote:
Ukoliko već ideš na sleeve, a brine te posao, odi na 3/4 onda... nešto kao ovo... Jes da nije full, i da si osuđena na duge rukave po ljeti na poslu, al eto, imaš sleeve...

That being said, zgodna cura sa sleeve tetovazom kod mene instant erekciju izaziva... Još ako se lijepo smije...
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:06   #219
Quote:
Nope. Vise nes u stilu: Prosla me volja za takvim jebanjem.
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:27   #220
Quote:
perich kaže: Pogledaj post
Ukoliko već ideš na sleeve, a brine te posao, odi na 3/4 onda... nešto kao ovo... Jes da nije full, i da si osuđena na duge rukave po ljeti na poslu, al eto, imaš sleeve...

That being said, zgodna cura sa sleeve tetovazom kod mene instant erekciju izaziva... Još ako se lijepo smije...
Sad sam skuzio da nisi cura, no svejedno, stoji i prvi i drugi dio izjave.
perich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.