Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 13:51   #4681
Quote:
Breljanka kaže: Pogledaj post
Ima tko popust za Zooplus??


Planirala kupiti veliku grebalicu, ali prije poslala upit pa sinoc su uvecali cijenu za nju mislim da zbog upita, drugi put cu prije naruciti nego pitati
Onda ona meni sada skuplije i ako ima netko popust onda moj macic bude vama jako zahvalan

I ja nemam jos iskustva kupnje u Zooplus. Nisam nasla informaciju sto daju bodovi? Sada za prijavu na newsletter poklon 100 bodova, je li to mozda popust 100kn? Ili sta cu s njima?
prije je bilo potrebno imati pozivnicu od kupca zp-a (nakon što realiziraš kupnju, on u zamjenu dobiva 350 bodova ili bon od 35 kn), no mislim da sada svi novi kupci imaju pravo na 10% popusta. Bodove možeš zamijeniti za neki od ponuđnih proizvoda.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 15:45   #4682
Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
prije je bilo potrebno imati pozivnicu od kupca zp-a (nakon što realiziraš kupnju, on u zamjenu dobiva 350 bodova ili bon od 35 kn), no mislim da sada svi novi kupci imaju pravo na 10% popusta. Bodove možeš zamijeniti za neki od ponuđnih proizvoda.
Hvala na odgovoru!

Ta mogucnost jos ima
https://www.zooplus.hr/recommendfriends
onda molim posaljite mi netko to
a trebam kupiti ovo
http://www.zooplus.hr/shop/macke/gre...8284?rrec=true
Breljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:25   #4683
Quote:
Breljanka kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru!

Ta mogucnost jos ima
https://www.zooplus.hr/recommendfriends
onda molim posaljite mi netko to
a trebam kupiti ovo
http://www.zooplus.hr/shop/macke/gre...8284?rrec=true
Šaljem, samo mi treba ime, prezime i mail na pp
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:35   #4684
Ja bih molila ako netko ima važeći kod od Pet centra. Upisala sam ovaj zadnji ponuđeni, ali mi javlja da je neispravan...
Hvala
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:31   #4685
Meni je nedavno došao ovaj na mejl: M7NL1GDT8
Rosie-Posie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:31   #4686
Quote:
Rosie-Posie kaže: Pogledaj post
Meni je nedavno došao ovaj na mejl: M7NL1GDT8
Hvala
naručeno
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:05   #4687
Inace bila sam jucer u Zvjerinjaku, koji je otvoren kod krizanja Golikova-Tomislavova. Na moju zalost, nisam nesto impresionirana. Cijene mi se cine malo vise od PC, a izbor dosta manji. Cini mi se da najvise ima Whiskasa i Friskiesa i tih takvih, a za to i ne treba ducan za ljubimce, to ima u svakoj trgovini. Ima i stagod ostalo, al zaista sam ocekivala vise. Barem sto se macje mokre hrane tice. Mada, tek su otvorili i dat cu im jos pokoju sansu jer su mi jako usput :-|
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 22:17   #4688
Zna li netko sta je sa zoofast-om, do sada preko njih narucivao xy puta, ovaj puta naruceno 29.6. i jos ni traga ni glasa kad ce biti isporuka.

Pisao im, reko da pošalju što imaju (jer mi je hrana jedina bitna) no ništa od toga jos uvijek...
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:03   #4689
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
Zna li netko sta je sa zoofast-om, do sada preko njih narucivao xy puta, ovaj puta naruceno 29.6. i jos ni traga ni glasa kad ce biti isporuka.

Pisao im, reko da pošalju što imaju (jer mi je hrana jedina bitna) no ništa od toga jos uvijek...
Zovi ih, na telefon se jave. Ali ako i posalju ono sto je dostupno ne budi iznenadjen ako bude po visoj cijeni
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 09:21   #4690
Ima tko popust za Zooplus??
hvala
miro76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:31   #4691
Popust za Zooplus ide preko preporuke, možeš mi poslati ime, prezime i mail u inbox i poslat ću ti pozivnicu.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:34   #4692
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Popust za Zooplus ide preko preporuke, možeš mi poslati ime, prezime i mail u inbox i poslat ću ti pozivnicu.
Ok. Hvala i šaljem...
miro76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:44   #4693
Kod slanja preporuke na zooplus, prvo stavite mail od osobe kojoj preporučate pa onda svoj ili oba puta od te osobe? Jer kada stavim oba puta isti, meni ne dođe mail potvrde, a ako u drugu kolonu stavim svoj, piše da je pogreška i da nisu iste mail adrese osjećam se tulavo
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:13   #4694
Oba puta od te osobe.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:24   #4695
Pozdrav

htjela bih kupiti nešto sa Zooplusa
Molila bih nekog za poziv u članstvo. Račun bi bio malo veći, pa bi mi popust dobro došao
Hvala
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:26   #4696
Quote:
jelenkomedenko kaže: Pogledaj post
Pozdrav

htjela bih kupiti nešto sa Zooplusa
Molila bih nekog za poziv u članstvo. Račun bi bio malo veći, pa bi mi popust dobro došao
Hvala
np, za slanje pozivnice bih trebala ime+prezime+mail na pp
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:31   #4697
Za veće račune treba ići na slovenski Zoohit. Cijena prevagne negdje na oko 600 kuna, ispod toga je Zooplus jeftiniji zbog besplatne dostave. Iznad su Slovenci jeftiniji.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:39   #4698
hvala na brzom odgovoru, ali sad vidim da su mi automatski kod registracije smanjili račun tj dali popust od 10%
Tako da očito ne treba pozivnica za popust
Svejedno, hvala na trudu i dobroj volji
jelenkomedenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:45   #4699
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Za veće račune treba ići na slovenski Zoohit. Cijena prevagne negdje na oko 600 kuna, ispod toga je Zooplus jeftiniji zbog besplatne dostave. Iznad su Slovenci jeftiniji.
Postoji li i kod njih sistem pozivnica, ili se može koristiti i kod od .hr-a?
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:19   #4700
Ma isti sajt, možeš se logirati s istim podacima i tu i tamo i kod švaba i gdje god hoćeš.

Slovenci su jeftiniji, ali se dostava naplaćuje 10€ - što, velim, lagano prevagne negdje na oko 600 kn. Meni je narudžba od 1000 kn kod Slovenaca (s uključenom dostavom) na rvackoj "guli ovce" varijanti redovito bila 1200-1250. Prvih par puta sam istovremeno dodavao na oba sajta u košaricu, nakon toga shvatio da mi maltene nikada neće biti jeftinije naručiti ovdje, ali treba svatko napraviti svoju usporedbu.

Kao bonus, kod Slovenaca je 1 bod = 1€, kod nas je 1 bod = 10 kn. Znači, tamo dobiješ više bodova.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.