Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 01:02   #21
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Da, ali poanta je da sudjeluju ljudi koji inače sudjeluju na Ženskom kutku. A i počelo je jer se Hannah ne da tražiti po drugim podforumima i ja je posve razumijem. Ako sam dobro shvatila.
Ma, da, mislim, ak cu i prodavati i poklanjati, onda bi mi bilo nekak ugodnije u kontaktu s ljudima koje znam odavde
Ono, nije mi o glavu i ne zelim se tamo zajebavat s prodajom, mozda imam predrasude, ne znam.
Imam stvari za rijesit se.
Cipele su problem, jer imam malu nogu, pa nemam nijenu frendicu koja ih moze nositi.
Npr. ima stvari koje zbilja ne bi poklanjala, nove su i nenosene ili nosene jednom ili skupe i nenosene
Ok...
Podrazumijeva se da bi i za nenoseno slozila puno povoljniju cijenu nego u ducanu, naravno, i nego na website snizenjima, jer inace zasto bi itko kupio od mene.
Znaci, uz takvu prodanu stvar bi netko tko ju kupi imao na izbor si uzeti bilo kaj od drugih stvari.
Jer, da budem iskrena, ja znam da ce to samo stajati u ormaru s cipelama, pa bolje da nekaj prodam, pa uz to nekaj poklonim, nego da zauvijek stoji.

Moram samo dobro razmislit cega se rjesavam i kaj prodajem i za kolko para, a kaj poklanjam.
Pa poslikat i prijavit tu.
Pa ak bu netko zainteresiran, posaljem slike na privat.

Meni jedino nije jasno kak se to u biti odvija s prodajom.
Pa cipele se moraju probati.
Ne osjecam se comfortable s tim da mi netko dolazi doma.
Old 18.05.2017., 01:02   #22
Quote:
Da, ali poanta je da sudjeluju ljudi koji inače sudjeluju na Ženskom kutku. A i počelo je jer se Hannah ne da tražiti po drugim podforumima i ja je posve razumijem. Ako sam dobro shvatila.
aaa, ekskluziva.

s obzirom da 90 posto ljudi očito ni ne zna šta je hrelić, svih 5 koji nešto žele prodati/kupiti će dolaziti ovdje.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni jedino nije jasno kak se to u biti odvija s prodajom.
Pa cipele se moraju probati.
Ne osjecam se comfortable s tim da mi netko dolazi doma.
pa onda ćeš ih ti morati nekome odnijeti da proba.
osim onih koji su spremni kupiti na blind, uzdajući se da je dobar broj.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 01:09   #23
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
aaa, ekskluziva.

s obzirom da 90 posto ljudi očito ni ne zna šta je hrelić, svih 5 koji nešto žele prodati/kupiti će dolaziti ovdje.

pa onda ćeš ih ti morati nekome odnijeti da proba.
osim onih kojis su spremni kupiti na blind, uzdajući se da je dobar broj.
Pa da, jedino tak.
Ma babe sa ZKa ce sve otvorit ovu temu, ak nis drugo, iz znatizelje.
Old 18.05.2017., 08:41   #24
Quote:
Točno.
da sve teme odavdje podijelimo po tematskim psfovima, ovdje možemo ključati

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:40   #25
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Točno.
da sve teme odavdje podijelimo po tematskim psfovima, ovdje možemo ključati
jaoj, mislim da apsolutno nema te opasnosti!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:44   #26

Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 18:56   #27
mijenjam poklon bonove od martimeksa za keš ili poklon bonove drugih vrsta isplatit će vam se
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:42   #28
prodajem mašinu za policu. ako se popravi može i za robu
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:36   #29
Jel znate jel Hrelić radi i srijedom i nedjeljom još uvijek ili samo nedjeljom?

Jel išao netko zadnjih tjedana tamo prodavati?

I još nešto, prije nekog vremena su mi neki poznanici rekli da tamo prodaju, i vele da prodaju svu odjeću i obuću po 5, 10 kn
Meni je to premalo ako prodajem svoju robu, koja je sva jako dobro očuvana, dobar dio je i par puta nošen samo, znači skoro pa skroz novo.
Znači cipele koje ja platim po 100, 200 kn, da prodam za 5 kn, ma kak da ne. Jel tamo svi tako jeftino prodaju?
Pa treba malo i cjeniti svoju robu, a ne je prodati u bezcijenje.

To je drugo ovi kaj jeftino kupe hrpu tuđe robe pa je prodaju skuplje, preprodavači.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 08:00   #30
Poklonila bih par stvarčica koje mi čame nenošene u ormaru, ali ne znam stavit sliku

Zadnje uređivanje seamless : 09.07.2017. at 08:12.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:56   #31
po 5 Kn pa i po 1 KN prodaju svi koji tu robu pokupe na smecu iz kontejnera!! Tak da ovi FINI sa vlastitom robom djabe oce realno vise, na kraju i oni daju po 5 Kn ili nose doma ili ostave na sajmu pa se dalje prodaje po par kuna!! Ja iz principa furam samo robu koju najdem bacenu za 0 KN!! Nekad je potpuno cista , nekad min zmazana, posle pranja sve je ko novo i tak za robu trosim 0 Kn!! U danasnje vrijeme to mi puno pomaze u kucnom budzetu, pa moj savjet svakome da ne kupuje u ducanu, jer majca tam dojde 20-100 Kn a ja jos bolje najdem u smecu za 0 Kn!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 16:36   #32
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Poklonila bih par stvarčica koje mi čame nenošene u ormaru, ali ne znam stavit sliku
Ovo je link na TinyPic.
ideš na opciju choose file, i odabereš koju sliku ćeš staviti, i odabereš format.
možda te bude tražilo da potvrdiš da nisi robot.
Dobit ćeš nekoliko linkova, ovisno želiš li staviti link na sliku ili samu sliku, biraš link, i lijepiš ga u post.

Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:30   #33
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ovo je link na TinyPic.
ideš na opciju choose file, i odabereš koju sliku ćeš staviti, i odabereš format.
možda te bude tražilo da potvrdiš da nisi robot.
Dobit ćeš nekoliko linkova, ovisno želiš li staviti link na sliku ili samu sliku, biraš link, i lijepiš ga u post.
Fala
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:53   #34
Poklanjam, ako netko želi (ovu) Mango košulju. Kupila sam je proljetos iako u ormaru nemam apsolutno ništa smeđe. Planirala sam je nositi uz bež (cargo) hlače. Pa je nisam ni jednom odjenula. Košulja je super mekana i udobna, ali oko lakta je imala rezane rukave i podlaktice kao nekakav volan koji je mene nervirao pa sam to odrezala :vodenjakkojisveprepravlja: i sad su rukavi do lakta. Bolje (mi) izgleda, ali i dalje je nisam ni jednom odjenula i samo mi bzvz čami u ormaru. Veličina je S.

Zadnje uređivanje seamless : 11.07.2017. at 17:32.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.