Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2016., 23:33   #3601
Quote:
katy1 kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci...Budem se raspitala za njih!
Još da mi je naći i nekog tko šminka...Mislila sam Make up by Tea (Iz Pule),ali je zauzeta
Ako si blizu Pule za cvijeće/dekoracije itd pogledaj kod Irene u Floramy.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 17:22   #3602
Bok!
Zna li itko postoji li matični ured u Grožnjanu ili je jedina opcija izlazak matičara na teren?
Hvala
manuel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 13:57   #3603
Question Hitno tražim cvjećarku!

Curke, ako mi tko ima za predložiti cvjećarku koja je na području Istre.. ili ako nije da je voljna putovati??
Imam već par ponuda,ali su cijene nenormalno, pogotovo za ono što ja tražim...jako jednostavno...
katy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 23:12   #3604
Quote:
katy1 kaže: Pogledaj post
Curke, ako mi tko ima za predložiti cvjećarku koja je na području Istre.. ili ako nije da je voljna putovati??
Imam već par ponuda,ali su cijene nenormalno, pogotovo za ono što ja tražim...jako jednostavno...

Probaj Arco Iris Pula. Ne znam koliko jednostavno tražiš, al na kraju to cvijeće na kraju uvijek ispadne preskupo.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 16:19   #3605
Smile Crkva-unutrašnjost Istre

Hello! Ukoliko netko želi malenu crkvicu otkrivenu pred nekoliko dana u blizini Labina za maleno tajnovito vjenčanje, neka se javi! Crkva će biti spremna za svibanj 2017.
Nacaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 14:53   #3606
Molim za iskustva vezano za Stare staze, kakva je hrana, ambijent, koje su cijene kada se podvuče crta? Imaju li cvjecara s kojim suraduju vezano za uredenje sale? Cula sam i da ne nude pakete pića.
I najvaznije, kako doci do njih ako smo iz Rijeke?
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:59   #3607
Katy1 u kojoj crkvi ste? Jeste u onoj kapelici ok Kempinskog? I mi imamo vjenčanje tamo ali iduće godine.
ShadeofPale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 12:03   #3608
Pozdrav, molim vas preporuke za salu za svadbu poput Paladnjaki...oni su nam super, ali su zauzeti sve datume koji su nama u igri.
BarbieH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 01:00   #3609
Pozdrav svima!
Evo da ja upišem svoj utisak oko svega, naime prošle godine smo se ja i buduća supruga malo bacili na trazenje i organiziranje nadolazece svadbe. Kako imamo poveće familije svadba ce isto biti poveća - 180ak ljudi, naravno u Istri takvih sala osim hotela naravno nema.
Razgovarali smo s organizatoricom vjenčanja koja surađuje s Hotel Histrijom i sve to zvuči divno krasno ali muzika mora biti ugašena do 02:00 što nama nikako ne odgovara.

Na kraju smo se odlučili uzeti u najam stanciju Negričani u Divšićima.
Vlasnica je izuzetno fleksibilna i profesionalna osoba spremna na svaki dogovor i izašla nam maksimalno u susret po pitanju cateringa.
Naravno, s tim je došao i najam šatora te smo se odlučili za firmu Altera iz Ludbrega. Vlasnik koji je došao na termin isto samo rječi hvale za njih. Cijena im je u rangu s ostalima ali za ono što oni nude i kvalitetu koju nude smo se odlučili za njih.
Muzika KingSize bend Zagreb!

Svadba je 14.10.
Utiske i sam dojam o svadbi dolazi tada
Ako nekom treba nekakva pomoć ili pitanja oko cijena slobodno nek se javi putem PMa
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:14   #3610
"Ne prodajem ništa, samo se hvalim" post? Sretno sa svime, javi kak je bilo
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:35   #3611
ne hvalim se nego smo se raspitivali preko ove teme i trazli pomoc oko sale ili prostora za veci broj uzvanika pa nije bilo bas pomoci pa se ovim putem nadamo da cemo moci nekim buducim mladencima da pripomognem oko problema kakvih smo mi imali
dan landstrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:41   #3612
Quote:
TigiDon kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
zanima me ima li tko broj od Domino banda? I možda još koja iskustva? Hvala!
Nino 098228927
Manon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:46   #3613
Pozdrav,
Trebam pomoc u pronalasku fotografa za malo vjenčanje, maksimalno na 5 sati i izradu booka do 3500 kn. Vjenčanje ce biti u okolici Pule.
Hvala
__________________
Većina nas ima tu sreću ili nesreću da gledamo kako se život malo-pomalo troši a da to gotovo i ne primjećujemo.
oragne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 07:09   #3614
Quote:
oragne kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Trebam pomoc u pronalasku fotografa za malo vjenčanje, maksimalno na 5 sati i izradu booka do 3500 kn. Vjenčanje ce biti u okolici Pule.
Hvala
https://www.facebook.com/zeljko.maletic
Provjereno dobar, samo za cijenu neznam to se moraš sa njim dogovorit ipak je čovjek iz rijeke...

Lp
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:58   #3615
Tražim koktel majstora za djevojačku večer na području Istre krajem 9 mjeseca. Da li znate otprilike cijene te koga mogu kontaktirati?
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:43   #3616
Quote:
dan landstrike kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo da ja upišem svoj utisak oko svega, naime prošle godine smo se ja i buduća supruga malo bacili na trazenje i organiziranje nadolazece svadbe. Kako imamo poveće familije svadba ce isto biti poveća - 180ak ljudi, naravno u Istri takvih sala osim hotela naravno nema.
Razgovarali smo s organizatoricom vjenčanja koja surađuje s Hotel Histrijom i sve to zvuči divno krasno ali muzika mora biti ugašena do 02:00 što nama nikako ne odgovara.

Na kraju smo se odlučili uzeti u najam stanciju Negričani u Divšićima.
Vlasnica je izuzetno fleksibilna i profesionalna osoba spremna na svaki dogovor i izašla nam maksimalno u susret po pitanju cateringa.
Naravno, s tim je došao i najam šatora te smo se odlučili za firmu Altera iz Ludbrega. Vlasnik koji je došao na termin isto samo rječi hvale za njih. Cijena im je u rangu s ostalima ali za ono što oni nude i kvalitetu koju nude smo se odlučili za njih.
Muzika KingSize bend Zagreb!

Svadba je 14.10.
Utiske i sam dojam o svadbi dolazi tada
Ako nekom treba nekakva pomoć ili pitanja oko cijena slobodno nek se javi putem PMa
Koliko ste platili najam imanja, bez meni-a, samo najam?
Lona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:06   #3617
Imate li možda preporuku za nekog dobrog fotografa za vjenčanje u Istri? Recimo reportažni stil mi je super pa ako znate nekoga tko nije baš razvikan i s nabijenom cijenom, a da fotka spontane trenutke, bilo bi super
Razorblade is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 08:32   #3618
Citam i ne vidim da je netko pisao o kombinaciji vjencanje+smjestaj. Mi cemo imati 30tak gostiju iz inozemstva i 20tak iz Zagreba, tako da nam za vecinu treba smjestaj za 1-2 noci. Najradije bi uzeli neku vilu, narucili catering, i da svi spavaju tamo ili eventualno da uzmemo jos jednu vilu samo za smjestaj.
Jel netko radio tako nesto? Bitno nam je jedino da svi stanemo unutra za veceru, ali tesko vidjeti na slikama koliko su prostori stvarno veliki.
Kontaktirala sam hotel Palazzo u nedostatku boljih ideja jer su imali dosta povoljan smjestaj preko booking.com za grupe, ima li netko iskustva s njima?
Cijenim svaku informaciju jer sve planiramo iz Norveske na nevideno. Vjencanje bi imali u 5.mj.
Pineapples is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:16   #3619
Ja i moj dragi smo se zaljubili u Rovinj, pa ako ima netko iskustva sa vjenčanjem na Crvenom otoku, bilo bi mi drago, da podjeli informacije :klap:
eda meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 13:00   #3620
Pozdrav!
Imat cemo malu svadbu (15 ljudi) u Labinu. Vecina stvari je organizirana, ali me zanimaju iskustva sa cateringom na tom podrucju. I dali netko zna dobru frizerku ?
Hvalaa 😃
JBox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.