Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 13:58   #5941
@friend, hvala na informaciji, keep us updated. Čekaj, tamo serija počinje u 23:30h?! Tko pali Tv i prati serije u to vrijeme??? Svašta.. Sinkronizacije su mi presmiješne, zaista, ne podnosim to. Pogledala sam ove latino-klipove, šta reći. Hahaha..

@Lenka, pa znali smo da se preziva Aydin, rekao netko iz produkcije ekipi na TW. #onokad prezime lika u seriji saznaš preko TW od levata iz produkcije! U seriji nikada nije bilo spomenuto. #fail No dobro, uskoro će se prezivat Yilmaz, pa nije ni bitno. Roditelji garant u Indiji u nekakvom ašramu meditiraju. #ommmmm

Sjećate se rumunjske Tv što je dolazila na set? Evo sad se pojavio snimak intervjua, tu je Ćato koji priča o Insajderu, a na samom kraju na engleskom () odgovara na kratka pitanja (part4). Kaže ženska da će postaviti i Arasove odgovore. Hadi bakalim..

@Lenka, samo za tebe
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:56   #5942
Prikazali su celu prvu epizodu, ali je dosta scena izbačeno. Prva epizoda traje oko 2 sata i sedam minuta, oni su prikazali sat i 17 minuta. Mislim da je to praksa ovog kanala, pa ako bude uspešna, kasnije prikazuju sve scene i seći će epizode.

I ja prezirem sinhronizaciju jer ubije šarm originalnog govora. Ali to je nažalost praksa skoro u celom svetu. Drago mi je da je ovo područje ostalo verno titlovima. Mi smo još dok je postojao kanal Fox, imali neku probnu verziju Married with children sinhronizovanu (https://www.youtube.com/watch?v=3BTJoWzEy00) i jezivo je. Odmah su se vratili na titlove.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:59   #5943
Mertov stan u novom ruhu, kreće odavde. Pogledajte paravan prema kupaonici, uredno stoji, za svaki slučaj, ako bi netko špijao! Hahaha.. Dalje, odavde kreće pogled na drugi dio stana, vidim kauč je novi, ali kuhinja i stolić su Mertovi, kao i kafe-aparati i barske stolice. A evo ga i naš emnijet, kreće odavde.

Ne pratim seriju, nego pročitala da ju zbog loše gledanosti prebacuju u ponedjeljak, pa onako bzvz prevrtila ep. 2 kad ono, deja vu!

@friend, kakva je situacija s našima kod Latinosa?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 23:50   #5944
Prosto mi dodje kao neko svetogrdje gledati nekog drugog u Mertovom stanu
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 18:19   #5945
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Mertov stan u novom ruhu, kreće odavde. Pogledajte paravan prema kupaonici, uredno stoji, za svaki slučaj, ako bi netko špijao! Hahaha.. Dalje, odavde kreće pogled na drugi dio stana, vidim kauč je novi, ali kuhinja i stolić su Mertovi, kao i kafe-aparati i barske stolice. A evo ga i naš emnijet, kreće odavde.

Ne pratim seriju, nego pročitala da ju zbog loše gledanosti prebacuju u ponedjeljak, pa onako bzvz prevrtila ep. 2 kad ono, deja vu!

@friend, kakva je situacija s našima kod Latinosa?
Bitno da se oni meni ne koprcaju po Eyleminom kaucu, nisam dzabe u Dogtasa birala kauc dve epizode da bi mi ga sad netko drugi razvaljivao, a Zvoncica mi ga nije krstila.

U Latinosa hit, share oko 20% i na drugom mestu su iza neke njihove hit Amande, sto je majstorija jer krecu u ponoc s emitovanjem.

Bio je i neki clanak Nueva novela exitosa de Mega gde su faljeni.

Arasa se secaju iz OBGZK koji je u njih isao kao Tormenta de passiones (ajme majko prevoda) i mnogo ga hvale.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:18   #5946
https://m.facebook.com/story.php?sto...23862814623002

Priznajte tko je od vas ičerdista dobio ideju da bude uvoznik Eyleminog kauča?
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 16:16   #5947
Naletila sam na ovu makljažu pa da ju podijelim s vama...
S kim? Nema nikoga...neyse...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:09   #5948
Pogledala sam i ja to na instagramu... tako mi je zao sto serije nema vise. Sve nesto cekam kao da ce krenuti opet u septembru, a onda se sjetim da je kraj bio. A ljudi nema vise na temi...

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:03   #5949
Iako mi fali gledanje i komentiranje na ovom mjestu nije mi žao što je završilo sa S01...nije tu bilo dobre podloge za više/dulje...
Imali smo fin kraj i to je bilo neočekivano za mene...


Čini mi se da je ovo druga makljaža.
Kamerman i ovaj što prčka po kameri se isto fino naskaču...ovog sve boli glava...
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 27.07.2017. at 16:32.
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:48   #5950
Ma bilo je tu materijala za vise sezona, samo sto to nisu znali iskoristiti na pravi nacin. U sustini, bez obzira koliko mi je ponedeljak nekako cudan bez njih, drago mi je sto se zavrsilo na sa ovim brojem sezona i na onako lijep nacin.
Nesto vrtim po glavi koliko je makljaza bilo? Poprilican broj.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:06   #5951
Da, znam da je dobro jer se zavrsilo s jednom sezonom, jedino da je Melek nije ubijena pa da se to okrene malo vise na ljubavnu tematiku, a ne samo bratsku. Ipak meni najvise fali ta kemija medju likovima, toliko su dobro pasali da se i sad vratim na yt odgledat neke klipice i srce mi zatreperi da zaboravim da je to samo gluma. I glumac koji je glumio Kudreta(zaboravila sam mu ime sorry ), je pohvalio Çağatay i Aras koliko su prizemni i profesionalni ( ovo sam sama prevodila i nadam se da sam dobre pridjeve upotrijebila haha jer sama ucim turski pomalo tek godinu) i to mi je bas drago.
Bilo je puno makljaza, meni su sve dobro odradjene, pogotovo izmedju Sarpa i Merta.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:07   #5952
Meni su makljaze toliko fake da me nerviralo gledati.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:10   #5953
Icerde nostalji i dalje dere, produkcija nikako da se oprosti sama sa sobom. Novi video od njih, montaža svih Škarpininih legendarnih scena, samo za šejtanku i Lolitu, njegove obožavateljice.

https://www.youtube.com/watch?v=WptBKjGzj-c

#adiosdželoš

Za sve Mertovke, naš manyak u jednom videu, kad je u šaljivom modeu. Šakal. https://www.youtube.com/watch?v=ZjPCEb3Xoew

Nedostaje mi.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:07   #5954
Ajme evo još, promaklo mi je. Ne mogu se prestat smejat. Presek Mert manyak lud sam scena, uključujući i onu u kockarnici Masala kapatiyorum beyler https://www.youtube.com/watch?v=gSQBdxVYkhw
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:12   #5955
Predobre su ove scene, jos uvijek me obraduju notifikacije s bjihovog kanala kao kad sam cekala fragije
Ali primjetila sam kako se smanjuje broj subscribera.. ne znam zasto jer im je mozda 15ak tisuca falilo do milijun a sad 30. A samo Kara sevda i Medcexir su presli taj carobni broj nedavno, a znamo od kada su ti diziji, pa Içerde bi to trebao davno presisati za manje od godine i sad stagnira odjednom. Malo se glupo bavit time mozda al eto citala komentare kad sam gledala ove klipove

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:40   #5956
Ay yapim na fejsu najavljuje za 19.9. neko iznenađenje vezano za Icerde. Šta mislite da bi to moglo bit?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:43   #5957
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Ay yapim na fejsu najavljuje za 19.9. neko iznenađenje vezano za Icerde. Šta mislite da bi to moglo bit?
Ay yapim i njihova iznenanjednja.... bit ce kompilacija najboljih scena u 10minutnom videu.
Jedino sto bi mene zadovoljilo je vijest od janura snimamo nastavak. Al to moze samo u paralelnom univerzumu.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:52   #5958
Ekipa piše da je nova sezona ili film. Al sumnjam da je nešto od toga kad su oba glumca zauzeta novim projektima. Jedino ako stvarno nisu preko ljeta snimili nešto.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:34   #5959
Sad sam vidjela objavu i nije mi jasno što bi moglo biti. Bojim se da @maria ne bude u pravu, Best Of kompilacija i adio. To bi bila neviđena glupost. Ovo što @Passionfan kaže je i meni palo na pamet - najava filma, nastavak serije ipak ne, imali su vedu, glumci već imaju nove projekte, nema šanse da nastave seriju. Znači, postoji mogućnost da će snimiti film, u objavi su tagirani Aras i Ćato. Ja navijam za tu mogućnost!!!

Poslanog s mog Redmi Note 4 optočenog draguljima koristeći Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:47   #5960
Mislim da je film u pitanju.
Preveliki potencijal ima Insajder da ga Ay yapim ne iskoristi i na ovaj nacin.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.