Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 13:46   #1241
Otkada je Saucha u HNS-u stvari se u njegovu korist povoljnije razvijaju...Sudac Mittermayer opet je odbacio USKOK optužnicu protiv navedenog..

Saucha će uskoro postati i specijalni savjetnik predsjednika HNS-a i izvršni koordinator užeg rukovodstva HNS sa predsjedništvom HDZ-a.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:06   #1242
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Otkada je Saucha u HNS-u stvari se u njegovu korist povoljnije razvijaju...Sudac Mittermayer opet je odbacio USKOK optužnicu protiv navedenog..

Saucha će uskoro postati i specijalni savjetnik predsjednika HNS-a i izvršni koordinator užeg rukovodstva HNS sa predsjedništvom HDZ-a.
Buducnost ovog naroda je zagarantirana ovim kadrovima u politici.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 17:37   #1243
On je izglasan u izbornoj jedinici DORH....
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:37   #1244
Opet zaplet u slučaju dnevnice; Saucha traži novo grafološko vještačenje svojih potpisa (i želi baš iskusne vještake)
http://www.telegram.hr/politika-krim...vojih-potpisa/

Ekipa se sva dala na vještačenja i nadvještačenja - a Zeljko još nije ni dala iskaz!

Prvo je nisu mogli naći. Onda je rekla da se ne osjeća sposobnom sudjelovati i nije još ni dala iskaz (!) zbog svega toga.
Naglo se razboljela.

Sjećate se tajnice Zeljko? Danas je zatražila prekid istrage u aferi dnevnice, kaže da je jako bolesna
http://www.telegram.hr/politika-krim...-jako-bolesna/

Kako to taj Aleksandar ovako traljavo vodi tu istragu?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:39   #1245
koje smo mi bolesno, ali bas bolesno, drustvo na odredjenim razinama....
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:47   #1246
Šta hoćete, čovjek je prodao obraz (prava sitnica) da bi spasio glavu. I guzu također.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:01   #1247
Ima doslovno dvoje ljudi o kojima se radi.
I jednu još nisu ni uspjeli ispitali.

Pitam se, radi li se o nekom podmetanju klipova USKOK-u pod noge, i tko li to radi?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:56   #1248
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Šta hoćete, čovjek je prodao obraz (prava sitnica) da bi spasio glavu. I guzu također.
Još ako ga mora nekome pušiti...
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:24   #1249
Premijer i državni odvjetnik su držali pressicu o sustavnoj krađi doslovno pod nosom tri premijera ove jebene države i nakon toga sustav nije ispitao ne znam koliko mjeseci ključnog svjedoka, glavni optuženi u Saboru drži štangu vladajućima, a mi šutimoi gledamo.

Stvarno bolesno u tri pm.
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:21   #1250
Kaže na Novoj da je Zeljko bila u Uskoku, valjda joj je onda prošla zanoktica....
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 22:48   #1251
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Kaže na Novoj da je Zeljko bila u Uskoku, valjda joj je onda prošla zanoktica....
zanoktica???

ja bi nju spucala u neku finu mirovinu + invaliditet priznala...

Bože mili.....gdje mi živimo!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:27   #1252
Ma šalim se naravno, ali pazi, nju sad vještače može li zbog nekog tobožnjeg stanja pratiti suđenje, a žena uhljebljena i fino radi u Uredu za razminiranje... za to je sposobna, za brat uhljebsku plaću. A da ne velim kolikim je iznosima baratala do nedavno. Ma užas...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:46   #1253
Čekaj malo premještena je u Ured za razminiranja a sud je nije mogao pronać za uručit rješenje o istrazi i zato ova sapunica traje.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:50   #1254
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Čekaj malo premještena je u Ured za razminiranja a sud je nije mogao pronać za uručit rješenje o istrazi i zato ova sapunica traje.
Naravno, ima čak dva mjesta na kojima može biti, a doma se možda neće javiti na zvono, kako ćeš nać čovjeka tako... a i kad su je našli, rekla je da je bolesna, treba pustiti ženu godinu dvije da dođe sebi.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:52   #1255
U uredu u kojega je tako hitnom i mudrom poslovnom odlukom prebačena je odmah uzela bolovanje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:56   #1256
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
U uredu u kojega je tako hitnom i mudrom poslovnom odlukom prebačena je odmah uzela bolovanje.


-Stipe
Za tako dugo bolovanje trebala je ići na barem pokoju komisiju, doktoru, nešto. Ili je i to na majkemi. Bude si ona sama potpisala doznake i bolovanje, ne treba doktora...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:14   #1257
Vjerujem da su joj našli oni doktora koji joj je uspješno od prve dijagnosticirao i potrebu za mirovanjem i što manje uznemiravanja.

Samo se Ured za razminiravanje zeznuo. Nisu napravili liječničke pretrage kakve traže nogometni klubovi prije transfera, i eto ga, zeznuše se... Uzeli je tako bolesnu


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:18   #1258
Je li se ono, neki dan, prijetvorno govneto oglasilo u Saboru???? Nako, docirajući? Prosvjetiteljski?

A u PM, da mi ga je sresti na ulici i.... makar nakon toga godinu dana gulio krumpire.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:54   #1259
Je, čisto čovjek dobije volju da ga doslovce pljune.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:05   #1260
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Je, čisto čovjek dobije volju da ga doslovce pljune.
Zasto, pa on je bio godinama najblizi Milanovicev suradnik? Sto to govori o onome tko je takvu osobu, takvog prevrtljivca, birao za sebi najblizega?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.