Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 48 7.10%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 65 9.62%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.58%
Muško sam, jesam 158 23.37%
Muško sam, nisam ali bi htio 280 41.42%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.91%
Glasovatelji: 676. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 21:17   #1401
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Nisi pojasnila najvažniju stvar: u kojoj kombinaciji?
Dvije cure
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:23   #1402
Quote:
cappuccinovka kaže: Pogledaj post
Dvije cure
Njega može biti strah da to poremeti vaš odnos jedino ako imaš bi sklonosti.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:26   #1403
Mozda ga strah prigovaranja kasnije ak se previse popali za tu drugu.
Nebitno. Rizik je i sve opcije su otvorene i ne mozes ih znat unaprijed.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:39   #1404
Hammer Prime: ne bih rekla da imam bi sklonosti, ali zelim probati seks s curom dok decko gleda i naravno pridruzi se...i da ja njega gledam... :P

venera_veritas: Bilo bi mi zanimljivo gledati ga s drugom, uzbudjujuce.
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:53   #1405
Quote:
cappuccinovka kaže: Pogledaj post
Hammer Prime: ne bih rekla da imam bi sklonosti, ali zelim probati seks s curom dok decko gleda i naravno pridruzi se...i da ja njega gledam... :P

venera_veritas: Bilo bi mi zanimljivo gledati ga s drugom, uzbudjujuce.

Zena iz snova.

Isprazni pun inbox PM 😃.

Kako ga bi tek bilo strah, da zelis kombinaciju mmf.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:06   #1406
Quote:
Hefes kaže: Pogledaj post
Zena iz snova.

Isprazni pun inbox PM 😃.

Kako ga bi tek bilo strah, da zelis kombinaciju mmf.
Nije ni to iskljuceno, mislim da je seks vise od samog seksa. Treba uzivati u njemu.
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:13   #1407
@cappuccinovka Ako si bas atraktivna, e onda moze doci do problema da se ta treca osoba napali na tebe i tu cesto dodje do problema gdje tvoj momak ispadne outsider. Ako nisi posebno privlacna, onda su sanse za nekom svadjom relativno male ako se ti i momak dogovorite u sta se tacno upustate.

Znaci, nije problem to novo iskustvo, nego neocikvane reakcije te trece osobe.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 20:18   #1408
Treba probat pa cu znati. Pa napisem jos jedno iskustvo. Mislim, nadam se, pozitivno.
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:50   #1409
Prije same odluke da tražite treću osobu za trojac najbolje bi bilo pričati otvoreno o tome. I to ne samo jedan razgovor, uz sex bi bilo zanimljivo napaljivati se i pričati o tome, tu se možete nekako opustiti ali treba o tim stvarima ozbiljno popričati hladne glave. Dogovoriti sve ako bi kojim slučajem nešto pošlo krivo, ako bi neko bio ljubomoran i to.
Da ne bude poslije svađa i šta sve ne. Ako vam se ne svidi, ok probali smo, nije to to idemo dalje, a ne odmah svađa i raskid. Glavni problem kod takvih stvari je komunikacija i to ona iskrena.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:50   #1410
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Prije same odluke da tražite treću osobu za trojac najbolje bi bilo pričati otvoreno o tome. I to ne samo jedan razgovor, uz sex bi bilo zanimljivo napaljivati se i pričati o tome, tu se možete nekako opustiti ali treba o tim stvarima ozbiljno popričati hladne glave. Dogovoriti sve ako bi kojim slučajem nešto pošlo krivo, ako bi neko bio ljubomoran i to.
Da ne bude poslije svađa i šta sve ne. Ako vam se ne svidi, ok probali smo, nije to to idemo dalje, a ne odmah svađa i raskid. Glavni problem kod takvih stvari je komunikacija i to ona iskrena.
Pricali smo o tome par puta, i također sam uze sex pokušavala pricati i napaljivati...Nije mi sad sila to probati, niti ne zelim s bilo kim. A ako probamo i ne ide jbg.
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:27   #1411
Quote:
cappuccinovka kaže: Pogledaj post
Pricali smo o tome par puta, i također sam uze sex pokušavala pricati i napaljivati...Nije mi sad sila to probati, niti ne zelim s bilo kim. A ako probamo i ne ide jbg.
Ne treba forsirati, kao uostalom i sve ostalo u vezi. Bitno je da se o svemu priča, dovoljno često i da je otvoreno, bez fige u džepu. Kad imate takav odnos, onda i ovakve stvari koliko god jesu nezgodne za početni razgovor, mogu biti lakše i lakše dođete do zaključka dal je to za vas ili ne.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:47   #1412
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ne treba forsirati, kao uostalom i sve ostalo u vezi. Bitno je da se o svemu priča, dovoljno često i da je otvoreno, bez fige u džepu. Kad imate takav odnos, onda i ovakve stvari koliko god jesu nezgodne za početni razgovor, mogu biti lakše i lakše dođete do zaključka dal je to za vas ili ne.
Slažem se. Mislim da se o svemu treba pirčati otvoreno i ne razumijem zašto netko s nekim s kim je u vezi nema otvoreno odnos i ne može reći sve što želi. Kakva je to veza onda?
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:57   #1413
Quote:
cappuccinovka kaže: Pogledaj post
Slažem se. Mislim da se o svemu treba pirčati otvoreno i ne razumijem zašto netko s nekim s kim je u vezi nema otvoreno odnos i ne može reći sve što želi. Kakva je to veza onda?
To je primjer veze gdje si u vezi samo zbog veze i da nisi solo. Ili veoma konzervativna veza.
Naravno, nitko ne očekuje niti traži nekakvu uber otvorenost i spremnost na sve, ali za neke stvari, pa makar one banalne bile, treba ipak razgovarati. Mene bi gušilo i ograničavalo u vezi da ja ne mogu nešto reći ili pitati svoju curu, no o svemu otvoreno pričamo i onda veza kao takva lakše funkcionira nego neka gdje se pitanja trpaju pod tepih i to zbog straha da se ne izgubi osoba zbog nekog krivog pitanja. Ja tako ne bih mogao funkcionirati, pa sam zato presretan sa svojom curom i što mogu otvoreno s njome o apsolutno svemu.

Zato onda imaš i takve primjere veza gdje se jedna strana plaši i same reakcije, ali i od gubitka druge strane. No eto, netko voli živjeti u mazanju svojih očiju umjesto da teže svojem istinskom zadovoljstvu i to sve zbog nekog straha. Ja u strahu ne mogu živjeti cijeli život i puno je laške biti otvoren kada s druge strane imaš takvu osobu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:01   #1414
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
To je primjer veze gdje si u vezi samo zbog veze i da nisi solo. Ili veoma konzervativna veza.
Naravno, nitko ne očekuje niti traži nekakvu uber otvorenost i spremnost na sve, ali za neke stvari, pa makar one banalne bile, treba ipak razgovarati. Mene bi gušilo i ograničavalo u vezi da ja ne mogu nešto reći ili pitati svoju curu, no o svemu otvoreno pričamo i onda veza kao takva lakše funkcionira nego neka gdje se pitanja trpaju pod tepih i to zbog straha da se ne izgubi osoba zbog nekog krivog pitanja. Ja tako ne bih mogao funkcionirati, pa sam zato presretan sa svojom curom i što mogu otvoreno s njome o apsolutno svemu.

Zato onda imaš i takve primjere veza gdje se jedna strana plaši i same reakcije, ali i od gubitka druge strane. No eto, netko voli živjeti u mazanju svojih očiju umjesto da teže svojem istinskom zadovoljstvu i to sve zbog nekog straha. Ja u strahu ne mogu živjeti cijeli život i puno je laške biti otvoren kada s druge strane imaš takvu osobu.

U potpunosti se slažem s tobom :klap:
cappuccinovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 23:55   #1415
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
To je primjer veze gdje si u vezi samo zbog veze i da nisi solo. Ili veoma konzervativna veza.
Naravno, nitko ne očekuje niti traži nekakvu uber otvorenost i spremnost na sve, ali za neke stvari, pa makar one banalne bile, treba ipak razgovarati. Mene bi gušilo i ograničavalo u vezi da ja ne mogu nešto reći ili pitati svoju curu, no o svemu otvoreno pričamo i onda veza kao takva lakše funkcionira nego neka gdje se pitanja trpaju pod tepih i to zbog straha da se ne izgubi osoba zbog nekog krivog pitanja. Ja tako ne bih mogao funkcionirati, pa sam zato presretan sa svojom curom i što mogu otvoreno s njome o apsolutno svemu.

Zato onda imaš i takve primjere veza gdje se jedna strana plaši i same reakcije, ali i od gubitka druge strane. No eto, netko voli živjeti u mazanju svojih očiju umjesto da teže svojem istinskom zadovoljstvu i to sve zbog nekog straha. Ja u strahu ne mogu živjeti cijeli život i puno je laške biti otvoren kada s druge strane imaš takvu osobu.
Hm...otvoreno o svemu pričati i špekulirati je ipak jedno, a raditi sve što jednom od partnera padne na pamet, ipak nije bez rizika i sasvim predvidljivo. Odnosno, nisam baš sigurna da se svaka nepredviđena loša okolnost može sasvim lakonski strpati pod probali smo i nikome ništa. Malo smo ipak veća zlopamtila i kritičniji u stvarnosti. Bar mi obični ljudi. Da nije tako, ne bi se stoljećima, do dan danas, održale neke dogme, forme, običaji, očekivanja i tako to. Uprkos svakom napretku. Realno, nikome se nije izlizala, niti potrošio, ma kakvi pokušaji i egzibicije bili u pitanju. Pa ipak.
Nekako mislim da je kao i obično u životu realno najbolja opcija između krajnosti liberalizma i iskrenosti bez granica i zatucanosti, konzervatizma. Osjetiti naprosto kako to u konkretnoj kombinaciji, situaciji i odsječku vremena najglađe i najefikasnije funkcionira. Prije apsolutnih zaključaka i pogotovo poteza bez potrebe za žurbom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:44   #1416
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
@cappuccinovka Ako si bas atraktivna, e onda moze doci do problema da se ta treca osoba napali na tebe i tu cesto dodje do problema gdje tvoj momak ispadne outsider. Ako nisi posebno privlacna, onda su sanse za nekom svadjom relativno male ako se ti i momak dogovorite u sta se tacno upustate.

Znaci, nije problem to novo iskustvo, nego neocikvane reakcije te trece osobe.
Nema veze to da li većina misli da li si privlačna ili ne... Bitno je u kojoj mjeri si toj trećoj osobi individualno jebozovna...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 17:41   #1417
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Nema veze to da li većina misli da li si privlačna ili ne... Bitno je u kojoj mjeri si toj trećoj osobi individualno jebozovna...
Na filozofskom nivou je tako, u praksi je malo drugacije
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:12   #1418
Party? Gdje?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:43   #1419
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
Na filozofskom nivou je tako, u praksi je malo drugacije
I u praksi je tako kada nema puno izbora. Dogovor sa manje atraktivnim ali dovoljno jebozovnim partnerima na osamljenom mjestu čini čuda
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:55   #1420
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
I u praksi je tako kada nema puno izbora. Dogovor sa manje atraktivnim ali dovoljno jebozovnim partnerima na osamljenom mjestu čini čuda
Moja poenta je da ce atraktivna djevojka biti predmet zanimanja momka, a onda i cure ako je to pali. Takav slijed dogadjaja moze dovesti do problema izmedju momka i djevojke koji su pozvali tu atraktivnu djevojku.

To sto ti spominjes je skroz druga situacija, gdje ti kao cura zoves likove da te guze. U tom slucaju nas muske zaboli cuna kakva si, ako si spremna biti zajednicka droljica

Zadnje uređivanje Vukmon : 24.07.2017. at 19:12.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger