Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 17:19   #2541
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Nego, htjela sam pitati - jel bolje ić spavati kad smo baš jako umorni ili kad smo malo, skoro uopće ne, umorni. U kojoj situaciji od te dvije je lakše postići vibracije i AP?
Ne znam za AP, ali jasno da ćeš se u snu najbrže regenerirati, tako da je to uvijek najbolje kad si jako umorna. Pa i kad si samo malo umorna, u snu provodiš vrijeme sa svojim vlastitim božanstvom. U čemu je problem.
Inače najbolji put za spiritualni razvoj pa i AP u "svjesnom" stanju je meditacija. U kraćim ili duljim periodima, kako ti bolje odgovara, ali svaki dan.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:23   #2542
Quote:
villa7 kaže: Pogledaj post
Nekada mi se zna dogodit, kada budm dosta umoran i iscrpljen, da kad tek zadrijemam, odjedno osjećam kao da nešto dolazi prema meni, ne mogu nikako otvorit oči i prođe me jeza kroz cijelo tijelo. To se ponovi još 2-3 puta i nakon toga normalno zaspim, još da napomenem da sam svjestan svega toga, e sad ne znam šta je to, možda paraliza sna?
U snu smo u kontaktu s drugom stranom vela. Polusan bi vjerojatno trebalo biti stanje kada imamo tu komunikaciju a istovremeno imamo i malo svijesti s ove strane vela, pa tako najviše zapamtimo od te komunikacije.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:36   #2543
Može ti to bit paraliza sna. Jel se možeš micat?

Zadnje uređivanje Alienica : 17.07.2017. at 17:51.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 18:22   #2544
Ne, i moram dosta truda uložit da otvorim oči, kao da su zalijepljene, pokušavam da to prestane i par sekundi ne mogu otvorit i onda odjednom dobro.
villa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 03:45   #2545
Mislim da znam o cemu pricas. Meni se to zna desiti neovisno u kojem polozaju zaspim.
To nekako prekinem tako da ne trosim energiju i paniku sa otvaranjem ociju nego lagano pokusavam pomicati prste na rukama i nogama.
To mi za sada uspjeva.

To sam primjetio da mi se desava kada sam jako umoran i iscrpljen.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.