Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 01:07   #1
UFC on Fox 25: Weidman vs. Gastelum


UFC on Fox 25: Weidman vs. Gastelum (22.07.2017.)

Nassau Veterans Memorial Coliseum | Uniondale, New York

MAIN CARD (FOX, 8 p.m. ET)
Chris Weidman vs. Kelvin Gastelum
Dennis Bermudez vs. Darren Elkins
Patrick Cummins vs. Gian Villante
Thomas Almeida vs. Jimmie Rivera

PRELIMINARY CARD (FOX, 6 p.m. ET)
Lyman Good vs. Elizeu Zaleski dos Santos
Eryk Anders vs. Rafael Natal
Ryan LaFlare vs. Alex Oliveira
Chase Sherman vs. Damian Grabowski

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 4 p.m. ET)
Kyle Bochniak vs. Jeremy Kennedy
Brian Kelleher vs. Marlon Vera
Junior Albini vs. Timothy Johnson
Shane Burgos vs. Godofredo Pepey
Frankie Perez vs. Chris Wade

UFC on FOX 25 lineup finalized |
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:13   #2
Nakon Škotske, UFC se vraća na američko tlo, New York. Izašao je i popularni road to the octagon.

UFC Road to the Octagon: Cummins vs. Vilante: https://www.youtube.com/watch?v=xvVaEZQmCpU

UFC Road to the Octagon: Bermudez vs. Elkins: https://www.youtube.com/watch?v=IaMakNaSbKs

UFC Road to the Octagon: Weidman vs Gastelum: https://www.youtube.com/watch?v=Npqsh_aHzBY

Ili cijeli road to the octagon u jednom videu:

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:40   #3
Glavni meč između Weidmana i Gasteluma je baš dobar match-up. Weidman se vraća nakon čak 3 teška poraza KO/TKO-om i protiv Gasteluma će tražiti povratak pobjedama, a i šansu da se vrati možda ponovno u kandidate za titulu. Dosta se toga dogodilo na samom vrhu u ovoj srednjoj kategoriji u zadnje vrijeme, da možda pobjeda, dvije ga mogu već vratiti u glavne contendere za titulu. Ako se ne varam, sam je rekao nakon drugog poraza u državi New York, da se više ne vraća doma, kao da je to ukleto, ali evo ga opet


Chris Weidman vs. Kelvin Gastelum

Gasteluma sam pratio od Tuf-a još i nisam se tada nadao da bi mogao osvojiti show, naročito kako je Uriah Hall tada "ubijao" u showu. Kao što znamo, Gastelum se dosta mučio sa kilažom u welteru, nekoliko puta padao vagu, što je dosta i naljutilo samog Danu i rekao mu da se mora boriti u srednjoj.

Gastelum mi je bio drag borac (jest i sad, ali ne toliko kao prije), ali kako je počeo on ići "lakšim" putem i prozivati veterane, borbe sa Kennedyem i Belfortom, pa htio potom Andersona Silvu (sad ga svi hoće, naravno), ali dobro pa do toga nije došlo, to mi se nije svidjelo kod Kelvina.

Zato mi se sviđa što je došlo do ovog meča jer želim vidjet koliko Gastelum može protiv pravih contendera, mlađih boraca, pogotovo kad sad Weidmanu treba pobjeda više od ičega. Također zamjeram Gastelumu zbog marihuane, bzv mu je zbog toga meč poništen protiv Belforta. Gastelum ima puno potencijala, pravi talent i dođe mi žao kad karijera takvima ne ide kako treba zbog gluposti i neprofesionalnosti.

Weidman je dosta velik borac za srednju kategoriju, to znamo otprije, pa će biti s te strane zanimljivo kako će se manji Gastelum snaći. To se dobro moglo vidjeti kad su stali jedan pored drugoga na onoj ljetnoj press konferenciji:



ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:12   #4
Bit ovo jako teska borba za Weidmana. Nakon tri poraza jednostavno mora pobjediti (makar nije bija los u porazima). Gastelum je sve samo ne lak protivnik. Mislin da mu je kljuc da uspije nametnit svoju igru - a to je hrvanje i grapling di ima veliku prednost na Gastelumom.

Gastelum mi je drag isto kao i Weidman, al nadan se da ce Weidman dobit.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:36   #5
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Bit ovo jako teska borba za Weidmana. Nakon tri poraza jednostavno mora pobjediti (makar nije bija los u porazima).
Ovo si stvarno u pravu, dobar je Weidman bio u tim borbama. Sad nisam siguran, ali mislim da je vodio na sudačkim karticama protiv Romera do onog brutalnog koljena, ili je bio više/manje ravnopravan, a protiv Mousasija je uzeo 1.rundu sigurno, u drugoj ga je imao i u parteru, jednim dijelom full mount ako se sjećam dok Mousasi nije eksplodirao i kraj je bio takav kakav je bio.

Pobjeda je imperativ za Weidmana, iako unatoč eventualnom porazu, mislim da ga se organizacija neće rješiti, ali bit će svakako nezgodno po njega. Po UFC rankingu on je #5 borac trenutno (napredak na listi kako je Mousasi otišao iz UFC-a).

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Gastelum je sve samo ne lak protivnik. Mislin da mu je kljuc da uspije nametnit svoju igru - a to je hrvanje i grapling di ima veliku prednost na Gastelumom.
Ja bih sigurno dao prednost Weidmanu da je meč na 3 runde. Vjerujem da bi takav meč možda dobio. Ali kako čitam malo i strane komentare, vidim da većina misli da je Gastelum brži, bolji u stojci, ali i dosta dobro hrvanje. Mnogi smatraju da je Weidman upravo s takvim borcima imao problema i da je Gastelum nezgodan.

Mousasi, njegov zadnji protivnik nije neki hrvač po prirodi, ali mu se dosta lagano izvlačio iz pozicija u parteru. Kad se usporedi s tim, onda se predviđa da bi Gastelum još lakše se izvukao ukoliko se nađe u sličnoj situaciji. Također treba uzeti u obzir da je Weidman čovjek koji dolazi nakon 3 KO/TKO poraza, a takav borac nije nikada isti kao prije toga (u glavi - psiha, a možda i fizički). U svakom slučaju, puno pitanja kako će ovo ispasti, u MMA-ju nikada ne možemo u ništa biti sigurni pa tako i u ovaj main event koji budi posebnu draž

Išao sam malo zaviriti i što kladionice kažu za ovaj meč (SuperSport), kažu da je Gastelum favorit.



Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Gastelum mi je drag isto kao i Weidman, al nadan se da ce Weidman dobit.
Meni Weidman nekako nije sjeo, moram priznati, djeluje mi arogantno sad, teško je to reći za osobu koju ne poznam, ali barem po viđenom iz press konferencija i intervjua. Naročito prošlu borbu gdje je htio izvući pobjedu diskvalifikacijom. Možda bi bilo za sport dobro da dobije, pa da opet imamo nekakvu konkurenciju u vrhu, ja bi ga recimo volio vidit protiv Jacarea na 5 rundi, pogotovo borbu u parteru između njih 2. Možda i doživimo to.
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:50   #6
U stojci je Gastelum bolji (prvenstveno sta se tice brzine, ali sa druge strane Weidman ima znacajno veci reach tako da cemo vidit kolika ce to biti prednost), ali mislin da u parteru je velika prednost za Weidmana. Moussasi je vrhunski parteras koji je reka da ga Weidman nece niti jedanput rusit, a ako se dobro sjecam, vidili smo da nije bilo tako.
Gastelum ima dobro hrvanje, ali pitanje je moze li parirati Weidmanu (tu je mislin kljuc borbe). Weidmanov JJ je daleko bolji (on je BB kod Renza Gracie-a) i tu bi triba dominirat.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 18:06   #7
Slažem se u svemu što si napisao. Kako pričamo o samom meču, sve me više zanima. Ovako kad ih gledaš, imaš osjećaj da se bore 2 borca različitih kategorija, bit će zanimljiv i taj faktor. Ako bude dominacija Weidmana u parteru, mnogi predviđaju prve 2 runde za to, a da bi kasnije možda Gastelum mogao preokrenuti stvari.

Još jedna zanimljivost koju sam našao, ali treba uzeti u obzir da je to bilo prije 2 godine i u te 2 godine se dosta toga dogodilo. Weidman je otišao u skroz drugom smjeru što se tiče karijere, rekao bi nizbrdo, a Gastelum je sve više napredovao.

10. lipnja 2015.:
Why do you think you would be a mediocre middleweight?
KG: "Honestly? I dont think I could beat Weidman, Rockhold or Jacare. I believe in my skill set, but its a size thing."

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:57   #8
Eto, on je to najbolje reka. Mislin da to jos uvik stoji, makar ne toliko, Kevin je brutalno napredova i makar ima manji reach, ima brzinu i to moze koristit protiv svakog ko ima veci reach.


U svakom slucaju, bit ce zanimljiva borba.


I ostale borbe su zanimljive.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 11:15   #9
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Eto, on je to najbolje reka. Mislin da to jos uvik stoji, makar ne toliko, Kevin je brutalno napredova i makar ima manji reach, ima brzinu i to moze koristit protiv svakog ko ima veci reach.

U svakom slucaju, bit ce zanimljiva borba.
+1

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
I ostale borbe su zanimljive.
Definitivno evo spomenuo bi odmah i co-main event koji isto budi pažnju i jako je zanimljiv.


Dennis Bermudez vs. Darren Elkins

Elkins je apsolutno zaslužio to mjesto na cardu na kojem se nalazi, pogotovo nakon prošle borbe i onog čudesnog povratka protiv Bektića



Elkins ima 4 povezane pobjede, ako pobjedi na ovom cardu bit će ih čak 5. Mislim da trenira i dalje u Alpha Maleu.

Bermudez sa druge strane, vraća se nakon poraza od Korean Zombija kojeg nije dugo bilo zbog vojnog roka, ali je pokazao da nije ništa izgubio i da još uvijek ima "ono nešto".



Ovu borbu isto jedva čekam :klap:
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 11:14   #10
Sad sam primjetio da na ovom cardu nemamo niti jednog zenskog meca zaista cudno
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:08   #11
Sutra je na rasporedu otvoreni trening za javnost.

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 16:10   #12
Fight Night Long Island: Weidman vs Gastelum - Joe Rogan Preview

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:36   #13
Neke od zanimljivosti sa mma.junkiea:

Weidmanu je ovaj event 5 puta da predvodi evente općenito. U dosadašnja 4 koje je predvodio, u sva 4 je slavio.
Weidman se vraća nakon 3 poraza KO/TKO-om. Zadnju pobjedu je upisao u svibnju 2015.

Gastelumu je ovo 3 event da je u glavnoj borbi. Omjer mu je 1 poraz i 1 no contest dosada (Belfort/marihuana).
Jedina 2 poraza koje Gastelum ima, oba su na split decision.

Elkins je u zadnjoj borbi protiv Bektića napravio veliki preokret. Pobjedio je u tom meču unatoč tomu što je zadao 91 udarac manje od svog protivnika (146 - 72).
Bermudez je u svih svojih 6 borbi koje je izgubio, izgubio prekidom.

UFC on FOX 25 pre-event facts: Can Long Island’s Chris Weidman stay unbeaten as a headliner? |

-
-

Fight Night Long Island: Dennis Bermudez vs Darren Elkins - Battle of the Veterans

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 12:36   #14
Highlight sa otvorenog treninga:

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:36   #15
Rezultati službenog vaganja:

MAIN CARD (Pay-per-view, 10 p.m. ET)
Chris Weidman (186) vs. Kelvin Gastelum (185.6)
Dennis Bermudez (145.4) vs. Darren Elkins (145.6)
Patrick Cummins (205.4) vs. Gian Villante (205.8)
Thomas Almeida (135.2) vs. Jimmie Rivera (135.8)



PRELIMINARY CARD (FS1, 8 p.m. ET)
Lyman Good (170.4) vs. Elizeu Zaleski dos Santos (170.4)
Eryk Anders (185.4) vs. Rafael Natal (185.2)
Ryan LaFlare (170.8) vs. Alex Oliveira (170.6)
Damian Grabowski (261.4) vs. Chase Sherman (250.8)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:30 p.m. ET)
Kyle Bochniak (145.2) vs. Jeremy Kennedy (144.8)
Brian Kelleher (135) vs. Marlon Vera (135.6)
Junior Albini (264.6) vs. Timothy Johnson (264.2)
Shane Burgos (145.2) vs. Godofredo Pepey (145)
Frankie Perez (155.6) vs. Chris Wade (155.6)

UFC on FOX 25 early weigh-in results: All 26 fighters make weight without issue |

-
-

Vaganje za gledatelje, uživo večeras u ponoć na:

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:26   #16
Opet problem sa rucnikom.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:11   #17
Ja sam sve više uvjeren da ovo Gastelum dobiva. Moja prognoza, 2R Gastelum by KO/TKO.

-
-

Fight Night Long Island: Weidman vs Gastelum - Weigh In Recap

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:11   #18
Ja san nekako vise za Weidmana

Pari mi da ce Weidman bit dosta tezi od Kevina i da bi to moglo bit presudno.



__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:35   #19
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ja san nekako vise za Weidmana
Hehe, noćas ćemo saznat tko je bio u pravu

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:01   #20
Weidman - Gastelum ... po meni ocekivano, jednostavno Chris je djelova ko kategorija vise. Svi koji su sparirali u dziji ili necem slicnom sa protivnikom laksim 10 kila znaju da je to ogromna razlika. Pogotovo sta je hrvanje i dzija na strani Chrisa ako se tezina ne uzima u obzir. Ipak, svaka cast Kevinu, odlicno se drza, cak je lipo pogodija Chrisa na kraju runde (makar mi se nije ucinilo da ga je previse uzdrmalo).


Ostale borbe su bile ok, Villante me razocara, ocekiva san vise od njega.

Oliveria brutalan nokaut.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.