Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 00:49   #7081
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Pa to se Bjelovarčani pitaju za svakog drugog/ drugu koja se malo ljepše obuče i slično... zasjednu po tim terasama i onda imaju takve brige. Poseban mentalitet, ja sam bila svugdje ali takvih ljudi na jednom malom prostoru nigdje. Grad kao grad je lijep (bio) dok nisu onaj park upropastili. Baš sam o tome svemu razmišljala neki dan, nemam nikakvih osjećaja prema Bj iskreno, rođena sam u Kc, živim recimo na pol puta između ta dva grada, a radim u Bj, srećom uredski posao, pa se i kad izađem krećem od točke a do točke b. Ali te ženske dok vidim dok vire s terasa, pa njima zavist sikće iz očiju to se stvarno rijetko gdje doživi, a tek muški rod i one neke toliko seljačke fore da ni ne spominjem, čast iznimkama... Volim Bjelovar samo zimi dok je grad pust i "čist".
Pa toga svugdje ima. To je balkanština. Ne sviđa se ni meni, ali ono, tako nam je. Premda je istina da su neki ljudi previše dosljedni u svojoj poremećenosti i naprosto uživaju pokazivati to, onda normalan čovjek ne može ne pogledati što se događa.
Blue Lotus is offline  
Old 20.07.2017., 01:59   #7082
jel netko zna zakaj tati ne spominje vise too faced na svom kanalu?pogledala sam reveal bozicne kolekcije too faced na allure fejsbuk stranici i prvi put vidim frajera i cini se simpa i cool.kaj je on tak skrivio tati i jefreeiju da je on kao sad na crnoj listi? znam za ono nesto s nikki tutorials da ju je kao odero da nije dobila pare koje su ovi zabrijali da ova zavrijedjuje al ne prolazi mi to ko dovoljno dobar razlog da nekog tak bas dramaticno prekrizis il sam ja suvise hladna. volim too faced i jos me nisu razocarali? istini za volju nisam ni kupovala bas svaki proizvod koji bi oni nastancali vec one koji mi se svidjaju i mislim da ce meni odgovarati. cemu takav hejt??!!!guglam i ne kuziiiim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Old 20.07.2017., 08:16   #7083
Ja sam čula da je Too Faced dvoličan brend. U smislu da blogericama i youtubericama šalje ultrapigmentirane, savršene palete sa sjenilima kao san, dok u prodaju bacaju sasvim nešto drugo, smeće zapravo, a dobro debelo naplate. Žive na staroj slavi imena s kojim su se proslavili. Koliko sam skužila Tati je rekla da ne podržava takvo poslovanje gdje će se reklamirati kao jedno, a krajnji kupci u Sephorama i ne znam gdje već će kupovati neki jeftinjak koji nije ni do koljena onim paletama koje su youtuberice pokazale u videima
MikiPlesačica is offline  
Old 20.07.2017., 12:03   #7084
https://www.instagram.com/rocco_makeup_kistovi/
Imamo nove hrvatske kistove iako nigdje ne vidim cijenu niti nešto vise informacija. Vidjela sad kod bele na instagramu.
Little Sophia is offline  
Old 20.07.2017., 12:12   #7085
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
https://www.instagram.com/rocco_makeup_kistovi/
Imamo nove hrvatske kistove iako nigdje ne vidim cijenu niti nešto vise informacija. Vidjela sad kod bele na instagramu.
Ovaj za highlighter izgleda kao da će se svaki čas raspasti.

I ne znam jesam li to samo ja, ali ime brenda mi uopće ne ide uz ovakav proizvod. No dobro, sve je bolje od Zorye.
Blue Lotus is offline  
Old 20.07.2017., 12:20   #7086
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
https://www.instagram.com/rocco_makeup_kistovi/
Imamo nove hrvatske kistove iako nigdje ne vidim cijenu niti nešto vise informacija. Vidjela sad kod bele na instagramu.
cijena je 1800 kn
https://www.instagram.com/p/BWtB8XNj...makeup_kistovi
beautylover is offline  
Old 20.07.2017., 12:43   #7087
Nadam se da ovo nije IBM vol.2, odlucila ne povezat sa svojim imenom.
Btw cijena im je zbilja paprena. Pa sigma ima povoljnije setove

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.07.2017., 12:51   #7088
Quote:
beautylover kaže: Pogledaj post


Baš me zanima tko je ovoliko pohlepan
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 20.07.2017., 12:52   #7089
1800 s popustom.. koliko je redovna cijena? Pa da su od dlake jednoroga i sipaju te glitterom dok se sminkas ovo je ajme too much. I onda kazu kupujmo hrvatsko. 'Ocu k*rac.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.07.2017., 13:33   #7090
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
1800 s popustom.. koliko je redovna cijena? Pa da su od dlake jednoroga i sipaju te glitterom dok se sminkas ovo je ajme too much. I onda kazu kupujmo hrvatsko. 'Ocu k*rac.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk


Legendo
ElsaStarfire is offline  
Old 20.07.2017., 13:35   #7091
hakerski napad na srpsku yt scenu?
Feferonka is offline  
Old 20.07.2017., 13:38   #7092
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post


Legendo
Lako imati inspiracije uz nasu scenu. Sta sve necemo vidjeti..

Al pazi, jos budala odem naci ih na instacu, pogledam par slika, zapratim.. mislim si, potrazit cu na fejsu, valjd ima cijena napisana. Po izgledu kistica kontam 300tinjak kuna, ovi za oci i ne djeluju bas kvalitetno ali za lice mi djeluju ne losi i onda vidim tu objavu s cijenom. Pa jbte.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.07.2017., 13:44   #7093
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
1800 s popustom.. koliko je redovna cijena? Pa da su od dlake jednoroga i sipaju te glitterom dok se sminkas ovo je ajme too much. I onda kazu kupujmo hrvatsko. 'Ocu k*rac.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Koliko sam ulovila na njihovoj FB stranici, riječ je o ručno rađenim kistovima tako da možemo pretpostaviti zašto paprena cijena. S druge strane, ako su kistovi uistinu pro, ciljana skupina su im, opet samo pretpostavljam, oni koji se profesionalno bave šminkanjem i traže vrhunsku opremu...Kao što je recimo slučaj kod određenih frizerskih salona koji ulažu u pro opremu. Al to bacam samo primjer radi. U suprotnom, ne znam tko bi imao interesa kupiti takvo nešto za osobne potrebe.
DLara is offline  
Old 20.07.2017., 13:47   #7094
Vidim da ste vec raspravljale o Sonji Kovac a bas sam dosla dat komentat jer mi je na news feedu iskocio video o ljetnim favoritima.

Uglavnom mene je bilo sram ono gledati, sram!!
Podsjetilo me tv aukciju, gleee....pogledajte...ma zumirat cu zube....moj savrseni osmjeh...zahvaljujuciii..bla bla.bla..
Znate pratite me dobivam novo od H&m-a .....
O Boze

Mislim cura je lipa i zgodna sto znaci daj reklamiraj se po instagtamu i budi i dalje lipa i zgodna i pokretna reklama koja ne prica, jer kad otvori usta uzas!

Uopce mi nije jasno zasto je otvarala yt kanal?!
calecaki is offline  
Old 20.07.2017., 13:50   #7095
Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Vidim da ste vec raspravljale o Sonji Kovac a bas sam dosla dat komentat jer mi je na news feedu iskocio video o ljetnim favoritima.

Uglavnom mene je bilo sram ono gledati, sram!!
Podsjetilo me tv aukciju, gleee....pogledajte...ma zumirat cu zube....moj savrseni osmjeh...zahvaljujuciii..bla bla.bla..
Znate pratite me dobivam novo od H&m-a .....
O Boze

Mislim cura je lipa i zgodna sto znaci daj reklamiraj se po instagtamu i budi i dalje lipa i zgodna i pokretna reklama koja ne prica, jer kad otvori usta uzas!

Uopce mi nije jasno zasto je otvarala yt kanal?!
Nekim ljudima jednostavno nedostaje karizme. Ista stvar mi je sa IBM. Sve bi bilo super samo da ne priča.
DLara is offline  
Old 20.07.2017., 13:59   #7096
Quote:
DLara kaže: Pogledaj post
Koliko sam ulovila na njihovoj FB stranici, riječ je o ručno rađenim kistovima tako da možemo pretpostaviti zašto paprena cijena. S druge strane, ako su kistovi uistinu pro, ciljana skupina su im, opet samo pretpostavljam, oni koji se profesionalno bave šminkanjem i traže vrhunsku opremu...Kao što je recimo slučaj kod određenih frizerskih salona koji ulažu u pro opremu. Al to bacam samo primjer radi. U suprotnom, ne znam tko bi imao interesa kupiti takvo nešto za osobne potrebe.
Jedino to objasnjava iako, bar po meni, djelomicno.
Nepoznati brend, ocito tek starta, nigdje prije objave od bilo kojeg upravo profesionalnog makeup artista.. jako puno je kistova na trzistu koji rasturaju kvalitetom i zadovoljavaju vjerojatno i najvece picajzle, a povoljnije su cijene... Ako ce neki pro uzimati skuplje, opet sam misljenja da ce ici na provjereno, a ne nesto novo i nepoznato s takvom cijenom. Bar sama tako gledam kod ikojeg ulaganja. Postujem rad, dizajn, izradu, ali meni je ovo potpuno nerealno. Plus, sto kazem, po slikama mi kistovi ne izgledaju ubitacno. Posebice ovi za oci. Voljela bih da imamo malo vise informacija o njima.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.07.2017., 14:00   #7097
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Lako imati inspiracije uz nasu scenu. Sta sve necemo vidjeti..

Al pazi, jos budala odem naci ih na instacu, pogledam par slika, zapratim.. mislim si, potrazit cu na fejsu, valjd ima cijena napisana. Po izgledu kistica kontam 300tinjak kuna, ovi za oci i ne djeluju bas kvalitetno ali za lice mi djeluju ne losi i onda vidim tu objavu s cijenom. Pa jbte.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ali najbolji su mi ti koji odjednom novi iskaču, i odmah su profesiJonalni. Daj malo truda uloži u građenje imidža, brenda, malo se reklamiraj, daj neku pozadinsku priču, a ne samo tako preko noći doći na tržište, reći e ja prodajem profesiJonal kistove za šminku i lupiti cijenu (s popustom, mind you!!) od 1800 kuna. De dobro je.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 20.07.2017., 14:06   #7098
Meni se čini da je i ovaj Roko doša' iz Kine za 9.99
mell256 is offline  
Old 20.07.2017., 14:11   #7099
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ali najbolji su mi ti koji odjednom novi iskaču, i odmah su profesiJonalni. Daj malo truda uloži u građenje imidža, brenda, malo se reklamiraj, daj neku pozadinsku priču, a ne samo tako preko noći doći na tržište, reći e ja prodajem profesiJonal kistove za šminku i lupiti cijenu (s popustom, mind you!!) od 1800 kuna. De dobro je.
Pa upravo to. Svi hoce zgrnuti lovu preko noci. U rvackoj. Pa vani su jaki brendovi imali skromnije startove nego nasi poduzetnici, gradili imidz i kvalitetu godinama i shodno tome dizali cijenu. Na ogromnom trzistu.
Mislim, mozda su kistovi uber jebeno kvalitetni ali pokazi to nekako da se vidi i daj nam razlog zasto uloziti, a ne "buuu, evo nas! Rucna izrada, samo za tebe 1800 s popustom!" Jbte pa to je skoro 2 trecine prosjecne place kod mene u slavoniji

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 20.07.2017., 15:05   #7100
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Pa upravo to. Svi hoce zgrnuti lovu preko noci. U rvackoj. Pa vani su jaki brendovi imali skromnije startove nego nasi poduzetnici, gradili imidz i kvalitetu godinama i shodno tome dizali cijenu. Na ogromnom trzistu.
Mislim, mozda su kistovi uber jebeno kvalitetni ali pokazi to nekako da se vidi i daj nam razlog zasto uloziti, a ne "buuu, evo nas! Rucna izrada, samo za tebe 1800 s popustom!" Jbte pa to je skoro 2 trecine prosjecne place kod mene u slavoniji

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Pričaj mi. Pa radije bih tolike pare dala za jednu Sigmu nego za neki tamo žnj Rokokoko. Svašta si ljudi umišljaju i dopuštaju.

Možda su i oni ručno čupali, ovaj šišali, dlake s koze.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.