Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 00:18   #1101
.
Zapanjujuća euforija kod ljevičara na osnovu samo jednog intervjua prepunog patetike i samodopadnog hvalisanja. Leglo k'o žednom čaša vode..
Preletio sam na brzaka članak, i nakon iznesenih podataka o oslobađanju generala Gotovine i ulaska Hrvatske u EU(na koje autor teksta insinuira da je samo i jedino zasluga Milanovića, jel), nisam imao želudac da čitam dalje.
Da li je spomenut vanjski dug, 100k mladih sa ''one way ticket'', i gubitak svih mogučih izbora na svim razinama?

Izgubiti utakmicu od Karamarka-to može samo Zoka. A kakvu je ekipu okupio oko sebe, sada se iskristaliziralo. SDP pred raspadom. Sve što je iole bilo vrijedno, otjerao je, a ostavio u stranci samo svoje guzne muhe..
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 17.07.2017., 09:26   #1102
a di ti vidiš euforiju?
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 19.07.2017., 19:52   #1103
Kuljiš o Milanoviću:

RONIN
TKO SE MOŽE SUPROTSTAVITI MILANOVIĆU NA IZBORIMA? Njega je bog stvorio da se bavi hrv. politikom. Ima sinjski gen, instinkt da izbije na čelo čopora

http://www.jutarnji.hr/komentari/tko...opora/6380486/

------

Nakon tek pola mandata Kolinde već mediji traže novog predsjednika.
DJTcro is offline  
Old 19.07.2017., 20:50   #1104
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Kuljiš o Milanoviću:

RONIN
TKO SE MOŽE SUPROTSTAVITI MILANOVIĆU NA IZBORIMA? Njega je bog stvorio da se bavi hrv. politikom. Ima sinjski gen, instinkt da izbije na čelo čopora

http://www.jutarnji.hr/komentari/tko...opora/6380486/
------
Nakon tek pola mandata Kolinde već mediji traže novog predsjednika.
boldano je slika Predsjednice
nadam se da se Milanović neće vratiti aktivno u politiku
a treba promijeniti i Ustav i izbaciti mjesto Predsjednika. Ionako ničemu ne služi.
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 19.07.2017., 23:09   #1105
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
boldano je slika Predsjednice
nadam se da se Milanović neće vratiti aktivno u politiku
a treba promijeniti i Ustav i izbaciti mjesto Predsjednika. Ionako ničemu ne služi.
zasto ne, da nas probudi ponovo malo u zivot, nas bar par stotina tisuca (a i Kuljis svako malo pa o tome snatri )

Nadam se da mozda slucajno ( ...Na Wikipediji postoji članak o meni koji sam slučajno pročitao... ) procita i ovu temu, i primi na znanje nasu tugu i beznadje...
Miss_Fine is offline  
Old 20.07.2017., 10:30   #1106
Zanimljivo da taj hdz-ov placeni kolumnist "analiticar" ne može bez Milanovica. Dok je bio premijer svaki drugi tekst u Jutarnjem je bio neko pljuvanje bez Milanovica. Sad kad ovaj nije vise u politici, opet o njemu.
don Kacunko is offline  
Old 20.07.2017., 15:23   #1107
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da taj hdz-ov placeni kolumnist "analiticar" ne može bez Milanovica. Dok je bio premijer svaki drugi tekst u Jutarnjem je bio neko pljuvanje bez Milanovica. Sad kad ovaj nije vise u politici, opet o njemu.
Dobro si primjetio, ''plačeni kolumnist''..
I meni ova epidemija intervjua sa bivšim izgleda pomalo čudno, nešto poput plačenih oglasa ili pop-up linkova.
Do nedavno je hit bio okretanje privatnom biznisu, Afrika, savjetovanje, Albanija u EU, i slično.. Sad slušamo B stranu LP i najnoviji hit ''Kad narastem bit ću predsjednik''.
Iskreno se nadam da će se kandidirati, a onda će ga Bandić i Petrov pomesti..

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 20.07.2017., 15:32   #1108
Gdje ti vidiš epidemiju intervjua?
ViktorViktorija is offline  
Old 20.07.2017., 16:35   #1109
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Gdje ti vidiš epidemiju intervjua?
15.7.

19.7.

Slijedeći očekujem oko 23-24.7.. Ono, platiš dva-treći gratis..
.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Old 20.07.2017., 21:46   #1110
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da taj hdz-ov placeni kolumnist "analiticar" ne može bez Milanovica. Dok je bio premijer svaki drugi tekst u Jutarnjem je bio neko pljuvanje bez Milanovica. Sad kad ovaj nije vise u politici, opet o njemu.
mozda je to ono,kad nekoga izgubis tek onda znas koliko ti je vrijedio...
mislim na analiticara...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 20.07.2017., 21:55   #1111
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
mozda je to ono,kad nekoga izgubis tek onda znas koliko ti je vrijedio...
mislim na analiticara...
Ne da se Kuljiš. Milanović bi, po njemu, umro od gladi u svakoj drugoj profesiji, a onda mu je i drug.

Ali drago mi je da je Milanović tu, zasad na marginama.
Xenoborg is offline  
Old 20.07.2017., 22:00   #1112
Opet

Koji mazohizam tu i kod biznismena u savjetničkoj branši
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 20.07.2017., 22:22   #1113
Ma koji Milanović, tip je bio spreman sve učiniti za vlast i svojim desničarenjem je uništio SDP koji je pod njim postao stranka u službi krupnog kapitala (kao i većina uostalo) umjesto da se zalaže za prava obićnih ljudi, radnika i seljaka.

Ulizivanjem desnim biračima je najgore što je mogao napraviti jer oni NIKAD neće glasati za SDP a svoje stare je (nepovratno) izgubio.

Bernardić nije učinio ništa posebno da stranku vrati na Račanov put i onda se čude kako im popularnost pada.

SDP birači se okreću drugima u sve većem broju (npr Živom zidu pa čak i Mostu ako nema treće alternative) ili ne izlaze na izbore jer naprosto NEMAJU ZA KOGA GLASATI.

Da neka nova lijeva stranka ima lidera govornika poput Plenkovića i dobar PR u čas bi uzela ovakvom neopredijeljenom SDP-u jos 10% rejtinga.
__________________
Ovaj narod ima vlast kakvu i zaslužuje, što narodu gore "domoljubi" sve popularniji
Matst is offline  
Old 20.07.2017., 22:24   #1114
Quote:
Matst kaže: Pogledaj post
Ma koji Milanović, tip je bio spreman sve učiniti za vlast i svojim desničarenjem je uništio SDP koji je pod njim postao stranka u službi krupnog kapitala (kao i većina uostalo) umjesto da se zalaže za prava obićnih ljudi, radnika i seljaka.

Ulizivanjem desnim biračima je najgore što je mogao napraviti jer oni NIKAD neće glasati za SDP a svoje stare je (nepovratno) izgubio.

Bernardić nije učinio ništa posebno da stranku vrati na Račanov put i onda se čude kako im popularnost pada.

SDP birači se okreću drugima u sve većem broju (npr Živom zidu pa čak i Mostu ako nema treće alternative) ili ne izlaze na izbore jer naprosto NEMAJU ZA KOGA GLASATI.
i jel ti sad lakše
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 20.07.2017., 22:29   #1115
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
i jel ti sad lakše
Super mi je a nadam se tebi i ostalima takodjer.

Jesam li što napisao a da ne odgovara istini možda?
__________________
Ovaj narod ima vlast kakvu i zaslužuje, što narodu gore "domoljubi" sve popularniji
Matst is offline  
Old 21.07.2017., 09:23   #1116
Quote:
Matst kaže: Pogledaj post
Ma koji Milanović, tip je bio spreman sve učiniti za vlast i svojim desničarenjem je uništio SDP koji je pod njim postao stranka u službi krupnog kapitala (kao i većina uostalo) umjesto da se zalaže za prava obićnih ljudi, radnika i seljaka.

Ulizivanjem desnim biračima je najgore što je mogao napraviti jer oni NIKAD neće glasati za SDP a svoje stare je (nepovratno) izgubio.

Bernardić nije učinio ništa posebno da stranku vrati na Račanov put i onda se čude kako im popularnost pada.

SDP birači se okreću drugima u sve većem broju (npr Živom zidu pa čak i Mostu ako nema treće alternative) ili ne izlaze na izbore jer naprosto NEMAJU ZA KOGA GLASATI.

Da neka nova lijeva stranka ima lidera govornika poput Plenkovića i dobar PR u čas bi uzela ovakvom neopredijeljenom SDP-u jos 10% rejtinga.
Milanovicu nije trebalo ono nalaženje sa kriminalcem klemmom i ostatkom talibana iz Savske.
Ali sve ono što je tada rekao za Vucica i njegove stoji. Ne mogu vjerovat da to može nekom smetat. Reci četniku da je četnik.
don Kacunko is offline  
Old 21.07.2017., 11:56   #1117
Quote:
Matst kaže: Pogledaj post
Ma koji Milanović, tip je bio spreman sve učiniti za vlast i svojim desničarenjem je uništio SDP koji je pod njim postao stranka u službi krupnog kapitala (kao i većina uostalo) umjesto da se zalaže za prava obićnih ljudi, radnika i seljaka.

Ulizivanjem desnim biračima je najgore što je mogao napraviti jer oni NIKAD neće glasati za SDP a svoje stare je (nepovratno) izgubio.

Bernardić nije učinio ništa posebno da stranku vrati na Račanov put i onda se čude kako im popularnost pada.

SDP birači se okreću drugima u sve većem broju (npr Živom zidu pa čak i Mostu ako nema treće alternative) ili ne izlaze na izbore jer naprosto NEMAJU ZA KOGA GLASATI.

Da neka nova lijeva stranka ima lidera govornika poput Plenkovića i dobar PR u čas bi uzela ovakvom neopredijeljenom SDP-u jos 10% rejtinga.
Plenković je daleko od lidera govornika.
Plenković je skup praznih fraza.
To je velika razlika


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 21.07.2017., 12:50   #1118
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
"Ali samo govorim istinu" je vjezna isprika ljudi sklonih vrijedjanju iz vlastitih egotripova ili psihickih problema (Asperger isl). Imao sam takvog u obitelji koji je bio u stranju desetljecima pamtit uvredu koju je dozivio, nesvjestan da sam takve uvrede na lopate djeli dnevno drugima - ali u tom je slucaju u pitanju "samo istina". Inace u dosta toga po stilu i stavu alik Milanovicu.
Slažem se... ali!
Velika je razlika da li te netko nešto pita, kao što pitaju Milanovića ili se sam guraš, a da te nitko nije pitao za mišljenje.
Ili da pojednostavnim - zanima me je l izgledam debelo u nekoj haljini i pitam te. Meni se tvoj odgovor ne mora dopasti, ali pitala sam. I ne može ići u istu kategoriju ko da mi neka seljačina iz čista mira na ulici dobaci da sam debela.

Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
.Izgubiti utakmicu od Karamarka-to može samo Zoka.
A sad se prodaju priče da je "izgubio od Karamarka"?
Kako je on išlo mjesecima prije izbora - HDZ-e sa Karamarkom osvaja 2/3 većinu? Mijenjat će se i križat Ustav ko sudoku?
Je l bilo tako?
Kako je ono završilo?
56:56?
Je l i to bilo tako?
ja naravno brojim samo mandate u mojoj državi, za koju su se i održavali izbore - ja druge domovine nemam

[QUOTE=U2dva;64715313Iskreno se nadam da će se kandidirati, a onda će ga Bandić i Petrov pomesti..

[/QUOTE]

Pa šta nije Bandić već popušio predsjedničke izbore? I to upravo od SDP-ovog kandidata? Ne?
A Petrov nemre pobijediti ni u rodnom selu, a kamoli u cijeloj državi

Quote:
Matst kaže: Pogledaj post
SDP birači se okreću drugima u sve većem broju (npr Živom zidu pa čak i Mostu ako nema treće alternative) ili ne izlaze na izbore jer naprosto NEMAJU ZA KOGA GLASATI.
Ti znaš kome se okreću SDP-ovi glasači
Najviše volim vas proroke na nivou vidovitog Milana... inteligencija vam prosto pršti iz zaključaka
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.07.2017., 14:40   #1119
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Dobro si primjetio, ''plačeni kolumnist''..
I meni ova epidemija intervjua sa bivšim izgleda pomalo čudno, nešto poput plačenih oglasa ili pop-up linkova.
Do nedavno je hit bio okretanje privatnom biznisu, Afrika, savjetovanje, Albanija u EU, i slično.. Sad slušamo B stranu LP i najnoviji hit ''Kad narastem bit ću predsjednik''.
Iskreno se nadam da će se kandidirati, a onda će ga Bandić i Petrov pomesti..

Hahha di si bas nasao Petrova, pa taj vise ni u Metkovicu ne prolazi. Bandic bi jos i mogao nesto sitno usicariti.
don Kacunko is offline  
Old 21.07.2017., 22:43   #1120
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
15.7.

19.7.

Slijedeći očekujem oko 23-24.7.. Ono, platiš dva-treći gratis..
.
Prvo je intervju s Milanovićem, nakon milion godina.

Drugo je Kuljiševo bulažnjenje. Kuljiš je btw budala kojemu je Milanović fetiš kao i mnogima.

Jedan intervju nije 'epidemija'.
ViktorViktorija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.