Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 10:21   #2961
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post

Onaj prvi lik sto je Urbi et orbi stavila je vrh muske fizionomije.
Urbana is offline  
Old 21.07.2017., 10:21   #2962
ajme urbi ovaj drugi je mmmmmmm (prvi je zakazao iznad vrata...)

Milivojka,ja idem metodom:zgrabi što je najmanje zgužvano jer peglu palim samo u iznimnim prilikama...zato je lan zakon,on i treba bit zgužvan...
ja danas moram samo s posla doma na gotov objed pa na plažu...ipak je petak,pomalo....

jučer su mi izdušili gumu na autu,morala sam bit vidovita i znat da sam stala na "nečije" mjesto...bem ti balkan,šta više nitko prvo ne zna napisat poruku i zakačit na šoferšajbu...

Zadnje uređivanje Dubrovcanka_25 : 21.07.2017. at 11:26.
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 21.07.2017., 11:21   #2963


Dan za metak


Danas, ponediljak ... pa godisnji.

Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
jučer su mi izdušili gumu na autu,morala sam bit vidovita i znat da sam stala na "nečije" mjesto...bem ti balkan,šta više nitko prvo ne zna napisat poruku i zakačit na šoferšajbu...
Izdusija bi mu ja mozak.


Sta mi idu na kurac takvi likovi.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Old 21.07.2017., 11:34   #2964
Ne kužim bušenje ili ispuštanje guma u takvoj situaciji

Ako ti probuši gume, samo ćeš na tom mjestu ostati još dulje


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 21.07.2017., 11:56   #2965
To je going full retarded
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 21.07.2017., 12:23   #2966
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
To je going full retarded


Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ne kužim bušenje ili ispuštanje guma u takvoj situaciji

Ako ti probuši gume, samo ćeš na tom mjestu ostati još dulje


-Stipe


Upravo tako. Mogao je jos na tom parkirnom mjestu i rupu iskopati pa da nitko nikad vise tamo ne moze parkirati. E.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 21.07.2017., 12:58   #2967
Kreteni.
Podsjeti me na ovo naravno
#volistareyufilmove

https://youtu.be/e3xw2SqEWb0
Urbana is offline  
Old 21.07.2017., 13:07   #2968
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
jučer su mi izdušili gumu na autu,morala sam bit vidovita i znat da sam stala na "nečije" mjesto...bem ti balkan,šta više nitko prvo ne zna napisat poruku i zakačit na šoferšajbu...
Ili ostaviti ultimat upozorenje - dignuti brisače!
Sheeva is offline  
Old 21.07.2017., 13:59   #2969
bok šiva!
na žk ti hvale blog. pošto sam i sama fan, došla sam ti reći jer si mislim da bi ti to bilo lijepo za čuti.
ajde bok!
fuj is offline  
Old 21.07.2017., 16:12   #2970
Danas dok sam pila kavu na Korzu ko sav pošten radni narod, prišla mi je jedna bakica sa molbom da li bi joj nazvala kćer s njenog mobitela jer ne čuje dobro.
Rekla mi je da nađem Marinu u imeniku i da je pitam kada radi i da li joj je podigla tablete.
Kćer se javila i tako sam ja prenosila razgovor. Uglavnom, nije stigla podignuti tablete, ali joj je nabavila par komada

Uvijek kada mi se tako nešto desi mislim da je skrivena kamera, ali ipak budu samo simpatične ženskice.
Missy Cat is offline  
Old 21.07.2017., 16:25   #2971
Quote:
Missy Cat kaže: Pogledaj post
Uvijek kada mi se tako nešto desi...
Takve stvari ti se događaju pod normalno? O.o
__________________
Tired.
Crais is offline  
Old 21.07.2017., 16:37   #2972
Često mi netko priđe da mu pričuvam psa da obavi nešto, razmijenim novac, upute do neke lokacije i slično.
Vjerojatno jer sam svaki dan u centru grada hm hm
Missy Cat is offline  
Old 21.07.2017., 16:43   #2973
samo su je izdušili,nisu probili..al svejedno to nisam mogla znat dok je vulkanizer nije pokišao...nisu mi ništa naplatili,svaka im čast...
jesam li ja morala odmah u vožnji skužit da mi je izdušena,muž me oprao da kako sam mogla vozit s takvom gumom? bila je fakat skroz legla...
trubio mi je lik iza na semaforu,sreća jer sam taman bila na izlazu iz grada,sa 80-100 na sat se pretpostavljam ne bi dobro provela ...

ha ha Missy,ja sam imala sličan scenarij,na otoku me zaustavio djedica,da mu ne radi telefon pa sam mu sa mog moba zvala doktora i onda apoteku radi nekog recepta i lijeka...
iza toga me još upilao sa pričom,vidilo se da je usamljen pa mi ga bilo žao ali sam se isto nakon 15tak min uscrvala...
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 21.07.2017., 16:50   #2974
Ne znam da li si morala, ali nije dobro voziti sa praznom gumom jer možeš saviti felgu i napraviti veću štetu. Tata mi je automehaničar pa mi s vremena na vrijeme drži neka predavanja oko održavanja auta ali zaboravim detalje
Missy Cat is offline  
Old 21.07.2017., 18:27   #2975
IMO, apsolutno si morala skužiti da ti je guma ispuštena.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Old 21.07.2017., 22:05   #2976
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
bok šiva!
na žk ti hvale blog. pošto sam i sama fan, došla sam ti reći jer si mislim da bi ti to bilo lijepo za čuti.
ajde bok!
Auuuu. Pa baš ti hvala! I svim tim krasnim ženama tamo!
Bacila sam oko.
Sheeva is offline  
Old 21.07.2017., 22:27   #2977
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Ili ostaviti ultimat upozorenje - dignuti brisače!
daaa, ovo sam nedavno napravila liku koji je parkirao toliko uz moja vrata da sam se provlačila preko suvozačkog sjedala, a i tamo sam se jedva zavukla, mislim...jbg, pa ne možeš ostaviti 5 cm prostora između tvog i susjednog automobila s desne strane
Tinkili is offline  
Old 21.07.2017., 22:35   #2978
ima li koja žena da kaže drugačije?
fakat nisam primjetila a eto nije da sam baš totalna neznalica što se auta tiče...
Tinkili, to nikad ali baš nikad ne bi napravila, i ovaj sam put pogledala oko auta da li kome smetam i hoću li moć poslije izać... a kad i jest malo uže,uvijek gledam da se uvlačim između boljih auta,računam takvi će pripazit a ne ono zamlatit vratima po tvome ..jednom sam još bila u autu kad je starija žena u karampani bez pardona otvorila širom vrata i zvekla od moje ...

dok je još petak, da još malo pasemo oči..tetovaže su definitvno in,ovaj mi baš para neki agresivac....


nego,jeste li vidjeli koji je datum frontman Linkin parka odabrao za preć na drugi svijet?

Zadnje uređivanje Dubrovcanka_25 : 21.07.2017. at 22:57.
Dubrovcanka_25 is offline  
Old 22.07.2017., 07:52   #2979
Jutro
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 22.07.2017., 09:10   #2980
Jutro drugari
dct4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.