Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 07:12   #7661
Ne mozes bez tecaja. A i mozete ga odraditi bilo gdje u Hrvatskoj, pa tako i u Rijeci
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 07:16   #7662
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Tražimo po peti put tko bi nam pjevao u Crkvi blizina Osijeka?



I da, jedva čekam da prođe idućih mjesec dana pa da se duboko zahvalim svima onima koji su nam otkazali ne jednom, ne dvaputa nego tri i četiri puta!



Toliko od mene za sada, ako tko zna preporuku neka javi. Hvala


Na jednom vjencanju slusala sam ih i bili su odlicni. Upisi u yt ana i matej galic, uglavnom imaju ekipu od 3,4 osobe. Violina daje poseban stih i mene su odusevili!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:37   #7663
Quote:
stares kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustvo ili da poznaje nekoga da se vjenčao u bilo kojoj crkvi u Osijeku (poželjna ipak konkatedrala ili ona crkva u Divaltovoj), bez bračnog tečaja i tih svih obaveza?
Mi smo oboje u Rijeci, radimo (dragi često izvan HR) pa je to jednostavno nemoguće organizirat.
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ne mozes bez tecaja. A i mozete ga odraditi bilo gdje u Hrvatskoj, pa tako i u Rijeci
Nama je svecenik rekao da ima neki "instant" tecaj za brak...koji odradi svecenik s mladencima u jednom danu, nesto kao neka priprema za brak. Kaze to rade u slucajevima kad mlada dodje citiram "sa trbuhom do zuba" ili kad mladenci zive npr u inozemstvu a zele se vjencati tu.
Tako da probajte nazvati zupu gdje bi se vjencali i raspitati se.
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:37   #7664
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Nama je svecenik rekao da ima neki "instant" tecaj za brak...koji odradi svecenik s mladencima u jednom danu, nesto kao neka priprema za brak. Kaze to rade u slucajevima kad mlada dodje citiram "sa trbuhom do zuba" ili kad mladenci zive npr u inozemstvu a zele se vjencati tu.
Tako da probajte nazvati zupu gdje bi se vjencali i raspitati se.
Hvalaaaa!!!
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 10:47   #7665
mozete li mi dati neke prijedlog za tamburase za pratnju
vilijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 09:38   #7666
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Da li imate kakvu preporuku gdje organizirati djevojacku, baranja npr? Samo prostor vecera i pice, bez spavanja?
Mozda Ivica i Marica u Karancu? Meni je prostor prekrasan, a ljudi divni. Mi smo bili na jahanju, ali rekli su da cesto imaju djevojacke, momacke, zabave za razvode i tako
Starry sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:29   #7667
Quote:
stares kaže: Pogledaj post
Hvalaaaa!!!

probajte tako kao sto cura kaze. Mi zivimo vani a vjencat cemo se u hrvatskoj, tecaj smo rijesili ovdje bez problema, svecenik se skroz slozio s tim
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 05:58   #7668
Je li šila neka od vas vjenčanice kod krojačice? Dobila sam ponudu od cure za šivanje vjenčanice za 1700kn, a za to isto kod Grey bi me izašlo 6000? Ista cura mi je šila haljinu za maturalnu prema jednoj haljini od envy rooma i ispala je odlično, al s obzirom da se radi o vjenčanici nisam sigurna je li vrijedno rizika? Isto tako zanima me znate li na području slavonije još nekoga tko bi to mogao/znao odraditi to po jeftinijoj cifri?
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:28   #7669
@stares.Ocito nisi dobro razumjela.Sala V&S u Vukovaru nema umjetno cvijece vec u sklopu svoje ponude ima cvjecarnicu koju preporuca a cijene su jeftine posto pretpostavljam imaju dogovor izmedu sebe ili sala placa ostatak.Cvijece je naravno zivooo)a ti sto ti imas umjetno ili sala nisam dobro shvatila meni je to ruzno..umjetno cvijece na stolovima..pa nismo na groblju.Mi smo imali kompletno sve uredeno od sale,crkve i doceka u drugom restoranu za 3000kn..Okrugli buketi u martini casama,svijece,svjecnjaci i od gazdarice sale smo na poklon dobili catering od voca.Eto..

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
katarinazg11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:56   #7670
@katarinazg11 Ma kakva god da je kombinacija, super je! Drago mi je da ste dobili super ponudu!

Ja ću se još dobro raspitati oko cijena pa odlučiti što ću
Definitivno bih radije živo cvijeće, pogotovo ako na kraju dođem na isto s novcima
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 23:46   #7671
Romski trubači

Iz Osijeka sam, znate li gdje bi mogao nabaviti romski trubački bend, bilo iz hrv, srbije ili bosne?

Želim da mi upadnu na vjenčanje i naprave žurku
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:37   #7672
Quote:
stares kaže: Pogledaj post
@katarinazg11 Ma kakva god da je kombinacija, super je! Drago mi je da ste dobili super ponudu!

Ja ću se još dobro raspitati oko cijena pa odlučiti što ću
Definitivno bih radije živo cvijeće, pogotovo ako na kraju dođem na isto s novcima
Naravno.Sretno i sve najboljee!!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
katarinazg11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 03:17   #7673
Žestoka pića

03:15 a ja se sad sjetila da nismo našli di kupiti žestoka pića na relaciji Osijek-Đakovo a da možemo vratiti što ne potrošimo???
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 09:49   #7674
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
03:15 a ja se sad sjetila da nismo našli di kupiti žestoka pića na relaciji Osijek-Đakovo a da možemo vratiti što ne potrošimo???
Kaufland.

I Konzum koliko ja znam. Ali računaj da su u rasulu i da im je ponuda nikakva (tipa nemaju jeger), tako da ti ostaje Kaufland.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:55   #7675
cure, gdje ima za kupiti male bocice za rakiju, tipa one od orangine, Brod i okolica me zanima ili ako ima negdje za naruciti po prihvatljivoj cijeni
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 07:38   #7676
Question

Quote:
linaos kaže: Pogledaj post
'jutro ekipa Nisam niti znala do nedavno da postoji ovaj forum i tema vezana za vjenčanja,koja je odlična jer sam pronašla hrpu informacija (Y) E sada,nisam baš vidjela ima li netko iskustva sa foto-video Zoom Đakovo https://hr-hr.facebook.com/Fotovideo...4764128028709/ i iskustva s grupom Fokus iz Đakova https://hr-hr.facebook.com/fokus.djakovo/ ? Po cijenama su puno povoljniji od nekih Osječkih fotografa i bendova,ovako ''na prvu'' mi se čine dosta dobri,a ne vidim nekakva loša iskustva niti na forumu niti na njihovim stranicama?
Hvala.....
Nitko ?
linaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:28   #7677
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
03:15 a ja se sad sjetila da nismo našli di kupiti žestoka pića na relaciji Osijek-Đakovo a da možemo vratiti što ne potrošimo???
Bijelic
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:21   #7678
Sala za svatove Corner Ballroom, Velebitska bb Osijek. Hrana odlična, osoblje odlično, uređenje sale ok, no sustav hlađenja/ventilacije/klimatizacije sale KATASTROFA. Znači navodno imaju klime i rade, ali je unutra toliko zagušljivo, toliko vruće da ih ne preporučam, stavili su nekakve baldahine na plafon i možda zatvorili klime koje ne rade kako treba, sve u svemu očekujte znoj, smrad i nedostatak zraka u sali punoj ljudi koji plešu, skaču, i zabavljaju se. Pokušajte zamislit kako to izgleda, točnije kako to vonja
Bed for biznis, i za mladence i za goste, za tu lovu nađite si salu koja je barem pristojno klimatizirana, nismo u srednjem vijeku.
aringster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:18   #7679
bok svima, evo jedne nove u pripremama. Dakle dragi i ja smo se napokon zaručili i sad razmišljamo o vjenčanju. uglavnom znamo da bi sve to bilo za 2 godine i imamo i neki datum u glavi. kada bi bilo ok da rezerviramo salu, a da ne misle da smo poludili. Jer nekako mi se 2 godine ranije čini previše
medolinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 19:26   #7680
Ovisi od kud si... Mi smo salu kaparili godinu i 3 mjeseca ranije i vec tad nam je bila zauzeta sala za vikend koji smo si mi zamislili, tako da smo morali uzeti petak umjesto subote.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.