Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 08:46   #621
http://www.cowboy.com.hr/
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:13   #622
Joj, kad ne čitam kak treba. Mislila sam da je cowboy u tvom postu nečiji nick.
Zahvaljujem! Super izgleda
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:14   #623


i ja sam se iznenadila
Da smo poveli još jedan par sa klincima, možeš iz pustit i promatrat sa terase i
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 13:37   #624
Nesto slicno ima blizu Ivanca, Ranch Chivas, ljudi se trude jako I imaju bogatu prirodu oko sebe, a moze se I planinariti po Ivancici.

Nego, Rakitje, vidim da je to sređeno djelomicno, a zanima me je li u zoni kampa dopusteno kupanje.

Stariji mi nesto hoce na ribe, a to je blizu, pa da spojimo ugodno s korisnim. I je li ta zona otvorena za sve ili samo goste?
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:21   #625
nije bas za kupanje to tamo. iako se ljudi kupaju neki, ali neki se i u savi kupaju pa ono...
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:35   #626
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
i meni super izgleda, da li je bilo gužve za vikend?
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:58   #627
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
i meni super izgleda, da li je bilo gužve za vikend?
imali su krstitke i rođendane tak da mislim da je poželjno rezervirati stol za ručak
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 11:36   #628
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
i meni super izgleda, da li je bilo gužve za vikend?
Obavezno rezervirat, mi smo jednom naletili bez rezervacije i morali se vratit gladni u Zagreb - sve puno..
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:23   #629
Evo za Riječane i ostale "zapadnjake"... mi jučer bili u adrenalinskom parku Glavani u Istri s bebom od godinu dana i curicom od 3 god. Imaju čak dva poligona koja su onako za manju djecu i besplatna su. Postoji natkrivena terasica sa stolovima i klupama, može se popiti, čak i pojesti ako se dogovori... ljudi jako ljubazni.. naša klinceza nije htjela otići...tek kad smo joj rekli da nas čekaju konji...jedan ranč 5km dalje...također nam se jako svidjelo... mala je jahala đir kroz malu šumicu i htjela je još.. imaju i još životinja..patke, mini koze, fazana, magarca, dva ponija... organiziraju kamp za djecu... i to smo sve onako na blef išli, kao do rta Kamenjak ćemo po staroj cesti i onda se sjetili da nam je taj park usput i otišli vidjeti...

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 14:40   #630
Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Evo za Riječane i ostale "zapadnjake"... mi jučer bili u adrenalinskom parku Glavani u Istri s bebom od godinu dana i curicom od 3 god. Imaju čak dva poligona koja su onako za manju djecu i besplatna su. Postoji natkrivena terasica sa stolovima i klupama, može se popiti, čak i pojesti ako se dogovori... ljudi jako ljubazni.. naša klinceza nije htjela otići...tek kad smo joj rekli da nas čekaju konji...jedan ranč 5km dalje...također nam se jako svidjelo... mala je jahala đir kroz malu šumicu i htjela je još.. imaju i još životinja..patke, mini koze, fazana, magarca, dva ponija... organiziraju kamp za djecu... i to smo sve onako na blef išli, kao do rta Kamenjak ćemo po staroj cesti i onda se sjetili da nam je taj park usput i otišli vidjeti...
Da, Glavani je odličan park i još bolje osoblje
Koji ranč ste bili posjetiti?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:24   #631
Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Evo za Riječane i ostale "zapadnjake"... mi jučer bili u adrenalinskom parku Glavani u Istri s bebom od godinu dana i curicom od 3 god. Imaju čak dva poligona koja su onako za manju djecu i besplatna su. Postoji natkrivena terasica sa stolovima i klupama, može se popiti, čak i pojesti ako se dogovori... ljudi jako ljubazni.. naša klinceza nije htjela otići...tek kad smo joj rekli da nas čekaju konji...jedan ranč 5km dalje...također nam se jako svidjelo... mala je jahala đir kroz malu šumicu i htjela je još.. imaju i još životinja..patke, mini koze, fazana, magarca, dva ponija... organiziraju kamp za djecu... i to smo sve onako na blef išli, kao do rta Kamenjak ćemo po staroj cesti i onda se sjetili da nam je taj park usput i otišli vidjeti...

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Puno hvala, propustili smo prosle godine jer klinac nije smio na sunce pa cemo nadoknaditi. Pliz, link za ranc.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 07:57   #632
Quote:
Rea Reana kaže: Pogledaj post
Obavezno rezervirat, mi smo jednom naletili bez rezervacije i morali se vratit gladni u Zagreb - sve puno..
hvala puno cure, super mi izgleda, znači rezervacija!!!!
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:49   #633
Quote:
Light Green kaže: Pogledaj post
Evo za Riječane i ostale "zapadnjake"... mi jučer bili u adrenalinskom parku Glavani u Istri s bebom od godinu dana i curicom od 3 god. Imaju čak dva poligona koja su onako za manju djecu i besplatna su. Postoji natkrivena terasica sa stolovima i klupama, može se popiti, čak i pojesti ako se dogovori... ljudi jako ljubazni.. naša klinceza nije htjela otići...tek kad smo joj rekli da nas čekaju konji...jedan ranč 5km dalje...također nam se jako svidjelo... mala je jahala đir kroz malu šumicu i htjela je još.. imaju i još životinja..patke, mini koze, fazana, magarca, dva ponija... organiziraju kamp za djecu... i to smo sve onako na blef išli, kao do rta Kamenjak ćemo po staroj cesti i onda se sjetili da nam je taj park usput i otišli vidjeti...

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Evo mi smo iz Istre, a nismo nikada posjetili Glavani park. Imamo klinca od 3 god i bebu, mislila sam da nema nista prilagodeno tako malim klincima, ali nakon ovog upisa idemo def. Nego, da li se moze doci samo da se sin malo zabavi na tim manjim poligonima? Mi nismo zeljni adrenalina, ali bi popili rado nesto u kafani Gledam na netu cijene i nigdje se ne spominje besplatan poligon za najmanje, nego za djecu manju od 10 god su isto navedene neke cijene
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 11:51   #634
Red Cat, bili smo na ranču kojo se zove Istra Riding...imaju jako puno konja i čak organiziraju izlete do mora na konjima gdje se onda može kupati s njima. To
smo pokupili informacije, nismo bili na takvom izletu, nego se mala prođirala na kobili Viktoriji. 50kn im je taj đir..cca 10min

MajaMama, samo upiši Glavani park u google, odmah će ti izbaciti..

CrazyDiamond, mi smo došli onako na blef,da vidimo šta to ima... rekli nam odmah da su ta dva mala poligona besplatna..naša curka je uživala u onoj nekoj mrežici...mi smo u hladu bili s bebom, popili pivce...neki pored nas su bili s djecom i bili su dogovorili klopu (ispekli su im pljeskavice, ćevape, puretinu i nešto povrća) a nama su ovi od osoblja odmah bili i rekli da možemo i mi naručiti, ako im ostane od ovoga što su dogovorili s tom grupom...platili smo 80kn za dva tanjura ( na svakom pljeskavica, 4-5 ćevapa i komad purećih prsa, malo povrća i kruh)..skroz spontano, a super nam ispalo..

..poligoni su, čini mi se, inače svaki 50kn...
..ovi koji su besplatni su možda nekih 10-15cm od zemlje...baš za malene (ali i spretne)...i ima postolje na stablu na koje se popnu i onda mogu skočiti u tu mrežicu... drugi poligon nije išla, taj je bez mrežice pa joj valjda nije bilo fora nakon ovog prvog...plus ona je jako društvena, a u toj mrežici je stalno bilo djece..

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 00:09   #635
Otisli na moru na izlet u Bale I zaljubili se. Oteli nas na kraju, kakav raj za spavanje! Carobno je mjesto. Htjela bih onamo pred sezonu s muzem na odmor sama.

Vikend na Mreznici, Slapic nije bio prenapucen, iako kamp krcat, fina klopa I osvjezenje uz divno nesparno vrijeme.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:45   #636
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Otisli na moru na izlet u Bale I zaljubili se. Oteli nas na kraju, kakav raj za spavanje! Carobno je mjesto. Htjela bih onamo pred sezonu s muzem na odmor sama.

Vikend na Mreznici, Slapic nije bio prenapucen, iako kamp krcat, fina klopa I osvjezenje uz divno nesparno vrijeme.
Bale su super. Odlicna kombinacija malog tipicnog istarskog mjesta i blizina mora.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:02   #637
kaj vam je u balama tako posebno?

mjesto kao i sto drugih (istarskih)

ima odnedavno nesto posebno u ponudi, neki spektakl?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:32   #638
Valjda svatko gleda svojim očima, nije mi jasno što te zanima.

Imaju sve što meni treba:

-dobro opremljenu trgovinu
-odličnu gastronomsku ponudu
-jazz bar
-mir bez automobila gdje se dijete od 9 može igrati skrivača iz snova svakog djeteta do ponoći
-odličnu ekipu
-babe Baljanke koje te mrko gledaju/dide Baljane koji te preziru valjda
-hrpu hrpu djece, ali mir u ponoć
-vjetar noću kad god dođeš valjda pa spavaš kao beba
-sasvim dobru plažu i blizinu svih ostalih + stijene
-blizinu svih živih mjesta za obilaske, biciklističke rute i jazz festival
-hrpetinu svojeglavih na svoju ruku pojedinaca i vrlo pristojne turiste

Izgled samog mjesta mi je izmamio suze na oči, ali ja sam u takvim stvarima plačipička teška, kad me nešto tako dirne. A kamen me dirne više nego ljudi nekad. Često.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:53   #639
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Valjda svatko gleda svojim očima, nije mi jasno što te zanima.
zanimalo me sto je posebno i "carobno" u odnosu na ostala istarska mjesta.
kad sam zadnji put tamo bila, bas nista nije odskakalo.
a sudeci po svemu navedenom, ne odskace ni danas.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:30   #640
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zanimalo me sto je posebno i "carobno" u odnosu na ostala istarska mjesta.
kad sam zadnji put tamo bila, bas nista nije odskakalo.
a sudeci po svemu navedenom, ne odskace ni danas.
Bitan je i dozivljaj, zar ne, a ne samo sadrzaj.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.