Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 13:25   #3681
Lols, ja kod Mannheima.
Rekla bih da imamo slicnu vodu.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:02   #3682
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Lols, ja kod Mannheima.
Rekla bih da imamo slicnu vodu.
Ma da,to je to.Ja u Koblenzu Onda definitivno probam taj od Lavere
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 20:19   #3683
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Lavera je inače prirodni brand, u većim drogerijama stoji na prirodnom odjelu (ili kvazi prirodnom, ovisi kak gledaš, uz bok Burt's Bees i sličnima). Ja već neko vrijeme koristim Laverin šampon i još uvijek mi je super, sve kaj sam prije napisala stoji i dalje i ne mislim ga mijenjati. Problem je samo kaj izgleda da u Hrvatskoj baš njega nema. Cure tu općenito nisu baš nešt oduševljene Laverom, ja sam crna ofčica. Al kaj ću kad mi je fakat dobar.
Glasam za testiranje branda.
jesi sigurna kako ovog šampona sa slike nema? čini mi se da sam ga vidjela u mulleru u proljeće nemoj me 100% uzeti za riječ, al mislim da je to taj i tad sam ga prvi put snimila. ima intenzivniji miris od ostalih lavera šampona, topao i aromatičan. odgovara li opisu? kako nije za moj tip kose, preskočila sam ga.
drugi lavera šamponi koje sam probala imaju blaže i prozračnije mirise. meni je najdraži onaj za volumen, a isprobala sam najmanje 6 različitih. dobar mi je i terra naturi za volumen. zapravo su jako slični.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 21:09   #3684
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ma da,to je to.Ja u Koblenzu Onda definitivno probam taj od Lavere


Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
jesi sigurna kako ovog šampona sa slike nema? čini mi se da sam ga vidjela u mulleru u proljeće nemoj me 100% uzeti za riječ, al mislim da je to taj i tad sam ga prvi put snimila. ima intenzivniji miris od ostalih lavera šampona, topao i aromatičan. odgovara li opisu? kako nije za moj tip kose, preskočila sam ga.
drugi lavera šamponi koje sam probala imaju blaže i prozračnije mirise. meni je najdraži onaj za volumen, a isprobala sam najmanje 6 različitih. dobar mi je i terra naturi za volumen. zapravo su jako slični.
Iskreno, nisam ni sama sigurna, kao imam u sjećanju da je neko napisao da ga kod nas* nema... Moguće da se i varam.

*čuj mene, ja još nisam svijesna da više ne stanujem u Hrvatskoj
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 08:55   #3685
Meni se čini da sam taj smeđi Laera šampon viđala u Mulleru na trgu. Pojavio se sad nedavno kad su radili redizajn Lavera boca
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:17   #3686
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
*čuj mene, ja još nisam svijesna da više ne stanujem u Hrvatskoj
ne znam gdje si ti, al šampon je na trgu
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni se čini da sam taj smeđi Laera šampon viđala u Mulleru na trgu. Pojavio se sad nedavno kad su radili redizajn Lavera boca
e tad sam ga i ja vidjela.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 06:52   #3687
Da li je tko probao nesto iz ove linije lacroa
http://www.lacroa.hr/proizvodi-za-nj...a-oil-shampon/
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 01:53   #3688
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Da li je tko probao nesto iz ove linije lacroa
http://www.lacroa.hr/proizvodi-za-nj...a-oil-shampon/
Ja sam imala šampon i regenerator i meni su oboje bili očajni, šampon pogotovo. Jedino što lijepo mirišu. Ambalaža mi je bila nepraktična (pogotovo za regenerator koji je nešto gušći), od šampona se kosa brže mastila i nisam uopće bila zadovoljna učinkom pranja, a regenerator mi je bio nevjerojatno slab, gotovo kao da ga uopće nisam stavila. Brijala sam noge s njim i tako ga potrošila, a šampon bacila. No nisam sigurna jesu li po forumu neke cure čak i hvalile neki od ta dva proizvoda. Ja eto nisam zadovoljna
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:45   #3689
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Ja sam imala šampon i regenerator i meni su oboje bili očajni, šampon pogotovo. Jedino što lijepo mirišu. Ambalaža mi je bila nepraktična (pogotovo za regenerator koji je nešto gušći), od šampona se kosa brže mastila i nisam uopće bila zadovoljna učinkom pranja, a regenerator mi je bio nevjerojatno slab, gotovo kao da ga uopće nisam stavila. Brijala sam noge s njim i tako ga potrošila, a šampon bacila. No nisam sigurna jesu li po forumu neke cure čak i hvalile neki od ta dva proizvoda. Ja eto nisam zadovoljna

Identična iskustvo, sampon mi nije dobro oprati kosu i imala sam dojam da uzrokuje 'buld up' na kosi vjerojatno zbog silikona u sastavu.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 19:47   #3690
Kakva su vam iskustva sa Subrina Recept protiv ispadanja kose šamponom?
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:50   #3691
vrlo ugodna iznenađenja u zadnje vrijeme:

Yves Rocher kopriva
Tinktura tekući čičak
Dead Sea iz Müllera - Salthouse anti Juckreiz

dobro peru, a nisu preagresivni. inače mi je kosa jako masna.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:18   #3692
kupila sam neki dan terra naturi color šampon za obojenu kosu kako mi je onaj za volumen bio dobar. boja mi se brzo ispire ovo ljeto, valjda zbog sunca i čestog pranja, pa reko da probam. uglavnom, nisam zadovoljna. ubije mi kosu i volumen, šuškava je i beživotno visi. miris je lijep, al efekt me ne zadovoljava. sumnjam i da djeluje na očuvanje boje.

isto tako moram reći kako sam probala dva l'angelica šampona, antiforfora i seboregulatore, te su oba prilični promašaji. apsolutno nikakvu razliku ne vidim u odnosu na neki balea šampon jer sadrže SLS te malo biljih ekstrakata. frendica potvrdila isto. ubiju kosu i isušuju, a drugi dan se počne mastit. zanimljivo je to što mirišu ko šamponi iz osamdesetih. ova dva spomenuta i kamilica imaju herbalni touch koji se miješa sa intenzivnom sintetičkom komponentom. npr. osjetiš intenzivno smreku, bobice i kamilicu, ali to je sintetički miris jako sličan onom prirodnom.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:15   #3693
Lady_D jedan za Laverin 2u1 šampon. Predobar! Za dva pranja mi je riješio sve probleme od peruti,mašćenja pa do suhih vrhova
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 17:55   #3694

Samo kucaj o drvo da se u kasnijim pranjima ne izjalovi.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:19   #3695
Kakva su vam iskustva sa syoss salonplex šamponima?
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:31   #3696
kakva su ono iskustva sa biobaza detox šamponom za piling?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 19:17   #3697
ima li štogod novo u svijetu šampona? kupila sam gore spominjanu biobazu (srednja žalost) i šampon s konopljom (tu sam isto razočarana s obzirom na cijenu, obećanja i ostalo). ne znam više ni što bih kupila. sve mi je loše. osim vlasišta, sad mi je i kosa loša jer je vani vrijeme jadno, previše je vlage te se masti prebrzo. prije bar s tim nisam imala problema
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:30   #3698
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post

Samo kucaj o drvo da se u kasnijim pranjima ne izjalovi.
Izgleda da nisam dobro kucala
Prva dva pranja ok i onda se vratilo na staro. Sledeći proavam ili onaj plavi Lavera ili neki Terra Nutri.
Naći ću ga ja
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:58   #3699
Curke,
Imate li mozda popis ili znate par šampona iz hr drogerija, a koji si bez SVIH sulfata?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:32   #3700
I ja tražim šampone bez sulfata. Za sada sam kod nas našla Lumpi šampon za bebe (Konzum) bez sulfata je, a ima neke blage čistače. Super opere i masnu kosu. Navodno je i Babylove šampon iz DM bez sulfata, ali nisam skroz sigurna. Rigenforte iz ljekarni ima blagi sastav. Ostali šamponi i kad su deklarirani da nemaju sls imaju neke druge agresivne sastojke. Tako da sam i ja u potrazi.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.