Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 14:34   #1441
ova Seeley ogrlica - roza vrpca http://www.avon.hr/PRSuite/static/p/...welry/p/1796-2 sad je cijena 55 kn, a u K11 piše 40 kn??? Da li je greška ili ne, čekam da mi jave iz AVON-a dok provjere.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:37   #1442
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post
Ne razumijem Avonov potez kojim onemogućuju otkazivanje "crvenih" proizvoda. Neka mi netko naruči "crveni" proizvod i kasnije kaže da je to ipak predugo za čekati i da će radije kupiti nešto slično u drogeriji, što bih ja onda trebala reći? Da ne smije? Jaaako loš potez od Avona. Neka se pobrinu da su im svi proizvodi uvijek dostupni pa će riješiti problem.
Ovu kampanju ću još naručiti jer imam narudžbu nešto više od 100 kn pa da ne plaćam poštarinu, ali stvarno se ne isplati. Kao što je netko prije mene napisao - jedva uspijem uzeti si nešto za 10-15 kn pa da si to "pokrijem". U drogerijama se skoro sve može naći jeftinije i može se naknadno otkazivati .
Baš sam razočarana.
Zato ja redovno provjeravam stanje i tik prije no što ću poslati narudžbu, ukoliko je nešto crveno/žuto/sivo na semaforu, odmah javim kupcima da znaju da toga sada trenutno nema i pitam žele li možda nešto drugo; ako ne, bože moj, drugi put. Bolje spriječiti nego liječiti u vidu rješavanja nečega što ćemo dobiti nakon nekoliko kampanja, a što nam nitko više ne želi uzeti.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:47   #1443
Ja najčešće šaljem narudžbe kasno navečer pa mi onda nije zgodno javljati se curama i pitati ih žele li nešto drugo, a s nekima nisam uopće u kontaktu jer su to prijateljičine prijateljice tako da mi je uvijek bilo najlakše naknadno otkazati proizvode.

Ja još uvijek nisam naručila perle za lice pa me opet zanima po kojoj cijeni su u K11? Hvala
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:19   #1444
A dobro, uvijek mogu reći da nema na zalihama - tu ne možemo stvarno ništa ni jedna od nas.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:20   #1445
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post

Ja još uvijek nisam naručila perle za lice pa me opet zanima po kojoj cijeni su u K11? Hvala
Koje perle?
Naime imaš set za 49,90 ako se naruči 110kn iz kataloga u kojem su i svjetlucave perle (Avon True perle za lice - samo to piše) - u setu je i parfem Avon Dreams i losion za tijelo još
Ima brončanih perli za 49,90 (4 nijanse) i CC perle isto za 49,90
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:25   #1446
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
A dobro, uvijek mogu reći da nema na zalihama - tu ne možemo stvarno ništa ni jedna od nas.
Nema na zalihama - to će onda valjda značiti da nećeš naručiti. U tom slučaju, možda će ti faliti do popusta... ako kupcu nije bitno da li će doći sad ili npr. za 2-3 tjedna naručit ćeš, pa kad dođe-dođe... ali možda se taj isti kupac ipak predomisli... ili ne dođe za 2-3 tjedna nego čekaš 2-3 kampanje (i na kraju ipak ne dođe) - što onda??

Naručila si, ne možeš otkazati, a kupac ipak ne želi čekati 3 kampanje.

Ne znam koja im je to fora, ali ako ja odmah kažem kupcu da nema - ok... jednom, dvaput... pa svaki čas nečeg nema... što misliš koliko će kupaca u tom slučaju uopće naručivati??
Otići će u DM, Bipu, Müller... kao da nema ponude osim Avona... je, moš' si mislit...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:37   #1447
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Nema na zalihama - to će onda valjda značiti da nećeš naručiti. U tom slučaju, možda će ti faliti do popusta... ako kupcu nije bitno da li će doći sad ili npr. za 2-3 tjedna naručit ćeš, pa kad dođe-dođe... ali možda se taj isti kupac ipak predomisli... ili ne dođe za 2-3 tjedna nego čekaš 2-3 kampanje (i na kraju ipak ne dođe) - što onda??

Naručila si, ne možeš otkazati, a kupac ipak ne želi čekati 3 kampanje.

Ne znam koja im je to fora, ali ako ja odmah kažem kupcu da nema - ok... jednom, dvaput... pa svaki čas nečeg nema... što misliš koliko će kupaca u tom slučaju uopće naručivati??
Otići će u DM, Bipu, Müller... kao da nema ponude osim Avona... je, moš' si mislit...
Pa dobro, ako nečega stvarno nema, što ja tu mogu? XD Pravi i lojalan kupac će razumjeti, a oni povremeni naravno da neće. Ne ulazim u to tko što gdje kupuje, ni sama ne živim od Avona pa ono, ne pogađa me baš u srce to. Zato čekiram semafore dosta često i kažem ljudima što mogu očekivati u određenom periodu, ako mi se izbaci nešto kao nedostupno. I ne, neću riskirati narudžbom nečega što će mi podići istu i onda kasnije ne doći pa neka ja platim nešto što mi ne treba - nema smisla. Možda će mi narudžba u toj kampanji biti niža, pa dobro, bit će Avona koliko nam srce želi.

Ne uzimam ih uopće više toliko za ozbiljno jer sam skužila njihovu politiku poslovanja. Radim ovo jer volim kozmetiku te jer želim sebi i bližnjima omogućiti neke sitnice koje volimo po pristupačnim cijenama. Ne živim i ne mislim živjeti samo od Avona. Ja jesam za to da se nešto promijeni po pitanju jako puno toga od njihove strane, ali hej, ne mogu ja tu sama ništa. Nitko im ništa od nas ne može jer uvijek ima onih AL koje masovno zarađuju (na ne ulazim koje načine) i one su mjerodavne uglavnom za sve - njihove riječi viđamo po Fokusima, katalozima, TV-u itd. - mi ostale kao da ne egzistiramo. Kažem, ne volim previše kukati, pogotovo po pitanju ovoga jer ima načina da kažemo kupcima kako nešto nije dostupno, izbjeći dodatne komplikacije i to je to, moramo preboljeti i ići dalje.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:42   #1448
Treba mi jedna Avon Lady iz okolice Zagreba koja bi mi mogla odmah naručiti jednu stvar i da ta stvar brzo dode, po mogucnosti za 3-5 dana. Hvala!
LittleMissA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:00   #1449
http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-132017/ - poljski kat. 13
+
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/InfoC10_2.pdf

http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/set20C10.pdf - ostalo opet viška kataloga izgleda
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 17:54   #1450
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
ova Seeley ogrlica - roza vrpca http://www.avon.hr/PRSuite/static/p/...welry/p/1796-2 sad je cijena 55 kn, a u K11 piše 40 kn??? Da li je greška ili ne, čekam da mi jave iz AVON-a dok provjere.
Ipak je greška... cijena je 55kn
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/infoC11.pdf


Kako funkcionira ovaj Avon šminkeraj? Ima netko da nam objasni kako to konkretno izgleda.... gdje se prijavljuje, gdje se održava... kako...?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:51   #1451
Question

Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ipak je greška... cijena je 55kn
http://www.avon.hr/REPSuite/static/pdf/infoC11.pdf


Kako funkcionira ovaj Avon šminkeraj? Ima netko da nam objasni kako to konkretno izgleda.... gdje se prijavljuje, gdje se održava... kako...?
da ipak je greška, proizvodi roza vrpce su uvijek iste cijene, a ona ženskica iz Avona nije nazvala da mi to kaže (rekla nazvati kad provjeri).

1.Prijaviš se kod svoje liderice ili direktorice
2. održava se obično negdje u iznajmljenom prostoru (sala nekog hotela, restorana, mi smo imali u prostorijama ženske udruge jer nam je taj prostor ustupljen besplatno). Zamišljeno je da traje 2x oko 2 sata min., mi smo to obavili u jednom danu za oko 3 h (bilo je strašno vruće)
3. bude direktorica, Beauty ambasadorica.. izloženi su proizvodi, ispred svake AL ogledalo, upitnik za popuniti....
4. najprije ide teoretski dio - prezentacija o osnovama šminkanja
5. zatim ide praktični dio gdje vizažistica pokazuje na jednoj osobi, mi ostali svaka sama primjenjujemo isto na sebi...
6. isprobavanje proizvoda, pitanja, savjeti..
7. na kraju slikanje, podijela diploma
sve u svemu jedno lijepo žensko druženje uz kavicu, piće...
Direktorica je donijela i nove proizvode iz sljedeće kampanje koje smo mogli pogledati i isprobati
Možete vidjeti na facebooku ima slika sa već održanih Šminkeraja...
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:57   #1452
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
...
sve u svemu jedno lijepo žensko druženje uz kavicu, piće...
....
Aha, hvala , pitat ću da li će to biti negdje blizu mene...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 10:55   #1453
Slučajno sam naišla na stranicu na kojoj se mogu kupiti i Avon proizvodi i to NEKI po dosta nižoj cijeni...
https://www.notino.hr/search.asp?exps=avon
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 20:12   #1454
Naručujem AVON

Prolistajte online novi Avon katalog i pronađite nešto za sebe. Iskoristite velike ljetne popuste. Vaš paket je kod Vas za najviše tjedan dana, bez dodatne poštarine. Za sva pitanja javite se porukom.

Isto tako, ako sami želite postati Avon Lady, besplatno i bez ikakve obaveze, javite se porukom.
čbelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 07:36   #1455
Može mi netko staviti link za fokus za kampanju 11 ako ima negdje Hvala!
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 10:57   #1456
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Može mi netko staviti link za fokus za kampanju 11 ako ima negdje Hvala!
Izvoli: http://www.avon.hr/REPSuite/static/pob_pdf/fokus11.pdf
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 13:02   #1457
Hvala!
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:29   #1458
Nema na cemu
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:11   #1459
Masažer za lice,što baca na dermaroler,str 85, cijena 65kn,valja li? Koristi li ga koja od vas?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 08:53   #1460
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Masažer za lice,što baca na dermaroler,str 85, cijena 65kn,valja li? Koristi li ga koja od vas?
Ja sam ga kupila, koristila tjedan-dva... i onda zaboravila na njega
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.