Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 22:23   #1461
penal je bio, ne razumijem pisanje nekih portala jel bio ili ne, navikli smo na sumnjive situacije kad igra Dinamo, ali nemojmo sad i očite situacije pretvarat u neke problematične
runaway88 is offline  
Old 11.08.2017., 22:25   #1462
Pejic dobro dobio po nogama u ovih par minuta
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 11.08.2017., 22:29   #1463
Eto,poveli čim su dobili dozvolu za preć centar.Nisu za 10 min al su za 15
__________________
PTSP trigger code: 1-3-5-2
romanjola is offline  
Old 11.08.2017., 22:53   #1464
Bunker neuspio, pa cemo opet slusati kako je Kopic trenerski mag
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 11.08.2017., 22:56   #1465
dajte im titulu
Imran is offline  
Old 11.08.2017., 22:56   #1466
Tipično mučenje najjačih klubova sa Slavenom. Slaven bi itekako mogao konkurirati za bar 4. mjesto ukoliko Osijek završi u Europskoj ligi što mu naravno svi iz sveg srca i želimo.
Hajduk sa kombiniranim sastavom također pokazao kakvih će biti problema ukoliko se izbori grupna faza, ali s obzirom na Everton, to vjerojatno više neće biti problem, a nadajmo se također da to ipak postane.

Uglavnom tek sad je većina kolega počela primijećivati ono što je odavno jasno. Jedini Dinamo u čitavoj ligi i donekle Hajduk(do rujna) ima kontinuitet igranja dvije utakmice tjedno. Nije Rijeka samo slabija nego je i psihološki već s mislima na LP i Olympiakos. Dakle oću reć da se čak ne radi samo o nekakvom umoru, nego naprosto na to da se nekad vrlo teško skoncetrirati na 2 fronta. Rijeka se prošle 2 sezone tog tereta odmah riješila, ove hvala Bogu nije, ali i to evidentno zadaje probleme uz sve ostale.

Od Rijeke iskreno očekujem da se ne izblamiraju sa Olympiakosom (što sam gotovo siguran da neće jer nisu ta vrsta ekipa koja bi to radila), a u skupini da uzmu koji bod i zacementiraju nositeljstvo u 4. pretkolu EL/3. pretkolu LP. Rijeka ima vrstu igre koja bi mogla bolje proći od dinamove koja je i danas pokazala da se ne zna organizirano braniti već se sve svodi na to da stoperi i golman spašavaju i čiste što je više moguće, ali Rijeci itekako sad fali individualne kvalitete nakon dosta dugo vremena. Neke zamjene stvarno brutalno podsjećaju na mamićeva pojačanja nakon rasprodaje igrača.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 11.08.2017., 23:02   #1467
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
ukoliko Osijek završi u Europskoj ligi što mu naravno svi iz sveg srca i želimo.


Ja in želim da se raspadnu.
Mada,moran reć da mi se najmanje gade u zadnje vrime od sviju koji mi se gade

Želim im da umru,svi,redom.Dinamo,Rijeka,Osijek,Lokomotiva.
Čuj želim im uspjeh u Europi
__________________
PTSP trigger code: 1-3-5-2
romanjola is offline  
Old 11.08.2017., 23:04   #1468
Quote:
romanjola kaže: Pogledaj post


Ja in želim da se raspadnu.
Mada,moran reć da mi se najmanje gade u zadnje vrime od sviju koji mi se gade

Želim im da umru,svi,redom.Dinamo,Rijeka,Osijek,Lokomotiva.
Čuj želim im uspjeh u Europi
Čuj, s obzirom da ozbiljno misliš da je Hajduk danas jedva pobijedio samo zato jer sudac nije "dozvoljavao", ne čudi me ovakav stav. Uživaj.

Osobni stav- glavni razlog teškoće u prelaženju centra je isti kao kod Dinama. Jako slaba vezna linija predvođena groznim Radoševićem. Dečko sa 18 godina je bio jednako loš kao i danas, ni milimetar se nije pomaknuo. Naprosto moderan nogomet ne trpi takve jednodimenzionalne igrače koji često liče da nisu ni jednodimenzionalni i u ničemu nisu dobri (kod Dinama je to Antolić). Prije svega mislim na defenzivne igrače (Antolić nije ni defenzivan ni ofenzivan, al trenutno igra defenzivca pa eto) , ali vrijedi nekad i za one koji su bliži suparničkom golu. Prije Radoševića je to bio Jefferson, također grozan igrač koji vrijedi taman toliko za koliko je kupljen i prodan. Nije čak upitno da takvi igrači mogu zabljesnut, zabit golčinu čak, ali generalno ne možeš u ekipi imat igrača koji kad primi loptu svi se hvataju za glavu što će se sad desit, to je doslovce igranje s igračem manje. To je možda nekad prolazilo s igračima poput Jurčića, ali danas su neka druga vremena.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 11.08.2017., 23:28   #1469
Quote:
romanjola kaže: Pogledaj post


Ja in želim da se raspadnu.
Mada,moran reć da mi se najmanje gade u zadnje vrime od sviju koji mi se gade

Želim im da umru,svi,redom.Dinamo,Rijeka,Osijek,Lokomotiva.
Čuj želim im uspjeh u Europi
Jel to imamo novu maskotu foruma?

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 11.08.2017., 23:47   #1470
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Jel to imamo novu maskotu foruma?

Sent from mobile
A čuj, ljudi koji otkriju čari interneta u 2017. su uvijek fascinantni.. pušti ga, moglo bi bit zanimljivo.. ono, internet, jebote!
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.08.2017., 08:17   #1471
A ja vec mislio da #zajednosmoRvatska
lakrdija 1950 is offline  
Old 12.08.2017., 09:00   #1472
Quote:
runaway88 kaže: Pogledaj post
penal je bio, ne razumijem pisanje nekih portala jel bio ili ne, navikli smo na sumnjive situacije kad igra Dinamo, ali nemojmo sad i očite situacije pretvarat u neke problematične
Za veliku razliku od neočitog nezaleđa Ćorića u prošlom kolu. :klap:
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 12.08.2017., 11:04   #1473
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Za veliku razliku od neočitog nezaleđa Ćorića u prošlom kolu. :klap:
Vratio se ti, biti će ovo zanimljiva sezona!
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 12.08.2017., 11:11   #1474
i prošle god točno u ovo doba s jačon ekipon i treneron dinamo je razbija hajduka 4:0 usred poljuda. znamo kako je za njih dalje išlo. od ovih očekujen još veće debakle ubuduće.
al doista je tužno gledat kako recimo stopera igra jedan benković u hnl-u, pa on bez faula ne zna, njemu je svaki duel faul čoviče, tako bi i ja igra, al tako oduvik igraju ti mulci dinamovi, pod protekcijom teškom i nazad i naprid, i onda dođe van pa bruka.
stvarno su odvratni, al bit će spušteni na zemljicu.
Yurinov is offline  
Old 12.08.2017., 11:15   #1475
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Vratio se ti, biti će ovo zanimljiva sezona!
Jos ima obraza pisati na bbb temi, on koji je drkao na represiju i pokusaje gasenja grupe. Tomo znam da ponekad citas ovaj pdf, svaka cast sta dopustas tamo onakvu psihijatriju. Jos kad se mamicevci ukljuce pa zakuhaju jos vecu svadju. Umjesto da sve obrises i baniras pola ljudi.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 12.08.2017., 11:20   #1476
On topic

Ajde svi skupa pricekajte barem pola sezone da prodje. Zbog mrznje prema cetniku i bankomatima previse se podcjenjuje kvaliteta gnk. Isto tako i prosle sezone su usli u sezonu vrlo dobro pa je do kraja bilo ajme meni. Sezona je tek pocela i postoji puno faktora koji utjecu na momcad i atmosferu oko njih. Za mjesec dana moze biti tesko sivilo i depresija. Prerano je za davati neke prognoze.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 12.08.2017., 11:24   #1477
Nitko ovo ne komentira?
https://m.facebook.com/HrvatskaNogom...277381/?type=3
osibk is offline  
Old 12.08.2017., 11:28   #1478
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
A šta'š komentirat??
Suđenje nam je grozno, sudci su nam grozni, siječe se i sakati doslovno sve, ovisno o trenutku. Osim jednog kluba. I to je to. Ali sve smo zaslužili, i još mnogo gore!
otrovnik ljuti is offline  
Old 12.08.2017., 11:32   #1479
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
Sumnjivo definitivno, ali treba vidjet neku bolju snimku od ove da bi bili sigurni.
Baš me zanima da li će staviti išta u sažetak.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 12.08.2017., 11:37   #1480
Pa ni penal za Osijek nema neku bolju snimku pa se komentiralo danima...
Ma sve je super... :-)
osibk is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.