Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 12:50   #5461
Btw mislim da tvoj susjed ne zna (ili ne zeli znati) koliko to vama smrdi. Obavijestite ga (pismenim putem) i zamolite da dodje sam pogledati.
Marica Carica is offline  
Old 12.08.2017., 12:56   #5462
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Pa dobro jel nije kod vas nekih 400 C? -15 otkad je 'zahladilo'.

Mislim tko jos lozi u kolovozu?

Jel mu rat poremetio centar za termoregolaciju ili ipak samo pece rakiju?
Ne kužim ni ja, jučer je bilo 35 stupnjeva, no to mu nije bila prepreka da cijeli dan loži.

Nemoguće da ne kuži, jer je i njegovo dvorište puno dima, samo što njemu to očito ne smeta.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 12.08.2017., 13:08   #5463
Mozda racuna na to da se necete (usuditi) zaliti.

Cak i pravno gledano, ako se ne zalis - suglasan si (ili tako nesto)

Snimaj, slikaj, pisi i ostavljaj pisani trag kad mu se obracas (to za slucaj da stvari izmaknu kontroli da se oglusi negira itd).
Marica Carica is offline  
Old 12.08.2017., 13:24   #5464
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
dobro, tko se nije žvaljao sa svima na maturalcu, nek digne 2 prsta.
:diže dva prsta:

Znam da ste otišli na drugu temu...
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.08.2017., 13:32   #5465
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

Lezbe uvijek moraju srat o bitku ili batku, sve mora imati neku dubinu (a ne govorimo o fađajni), mjuza mora biti intelektualna, svaka riječ je zaseban događaj, svaki udah borba za život.

Sad kad si vec spomenula:
Rastaju mi se dvije poznate na cijoj svadbi sam svojedobno bila. Imaju curicu.

Kad sam cula da se rastaju prva misao mi je bila njihovo dijete, kako se rjesava skrbnistvo u ovom slucaju itd. Odnosno jesu li majka i majka uistinu izjednacene u pravima (za razliku cesto diskriminacije oca u od osu na majku u hetero razvodima). Te, jos uvijek zabavljena tom mislju, pitam zasto se rastaju?

Ne znam ni sama sto sam tocno ocekivala kao odgovor, ali ono sto je slijedilo je bilo: big lesbian bed death. (Uz znakovit pogled : obrve: )


Ermmmm.....................wut?

Po cemu je to drugacije nego kad heteroseksualnom ili gay paru krepa seks?
Marica Carica is offline  
Old 12.08.2017., 13:35   #5466
Moji su me pitali hoću li na maturalac u Španjolsku ili sa njima istraživat Toskanu.

Tako da sam preskočila radosti ljubljenja sa cijelom školom. Jer, ono, Toskana je ljubljenje sa svijetom. <3

I iskreno, nije me privlačila ideja ić u Lloret de Mar. Da smo u Madridu 7 dana, fuck yeah, da smo išli u Prag, o da, ali ovo...njah. Ionako je vrhunac dogadjaja svima bio što je jedna Slavica ostavila iskorišten uložak na krevetu i svi su ga išli vidjet.
Alexa is offline  
Old 12.08.2017., 13:42   #5467
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Moji su me pitali hoću li na maturalac u Španjolsku ili sa njima istraživat Toskanu.

Tako da sam preskočila radosti ljubljenja sa cijelom školom. Jer, ono, Toskana je ljubljenje sa svijetom. <3

I iskreno, nije me privlačila ideja ić u Lloret de Mar. Da smo u Madridu 7 dana, fuck yeah, da smo išli u Prag, o da, ali ovo...njah. Ionako je vrhunac dogadjaja svima bio što je jedna Slavica ostavila iskorišten uložak na krevetu i svi su ga išli vidjet.

mi smo otišli u lloret iako smo navijali za prag kamo su otišli neki drugi razredi koji su se vratili s gitarama, kožnim jaknama...neću to nikad oprostiti razredniku
btw, nisam se žvaljakala
baja is offline  
Old 12.08.2017., 13:54   #5468
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Meni se mjesecima sviđao kolega s faksa. Koljena klecaju, dlanovi se znoje, kemija. I oću li ga zvat na kavu, neću li. Mjesecima. I jedan ispit, čekamo 5 sati u hodniku, ne znam trese li me trema od profe ili što je on tu. On uđe u kabinet, prije se slože oko mene, sad ćeš ga zvat na kavu i amen. Izađe, odjuri, ja za njim i taman da ću ga zazvat, zazvoni mu mobitel. I sad on stoji i priča i ja odlučim da ću ga ipak sutra pitat, i vratim se. Sutra upoznam sadašnjeg muža. Stalno svjesna da je to bio on the crossroad moment.
E ovo je zivotna prica!


Ne ekskurziju smo isli Budimpesta-Prag-Bec.

Prvu noc u Budimpesti nam je jedan lik namjerno odlutao (bilo je taman x mjeseci od smrti njegovog najboljeg prijatelja) i nije svima bilo zabavno, pogotovo ne njegovoj sestri, iako se jedno 85% ekipe bezbrizno napijalo. Hitna je dolazila dva puta radi 5.0nikadnepijem strebera Taj prvi dan-dva ekskurzije je jedino cega se dobro sjecam.

Prag mi je jedna velika crno-siva rupa u sjecanju. Koja steta - tako prekrasan grad

I onda Bec - crna rupa i zrnce sjecanja da mi je bilo lose i da sam samo htjela doci doma i oporaviti se od tih ekstremnih sportova. Bus je stalno stajao jer se ljudima povracalo. Odveli su nas u Prater valjda da svi ispuste dusu i vise nitko nema sto povracati do doma.

Sazela bi to iskustvo u Bog cuva lude i pijane.

Nisam se ljubila s nikim. Imala sam decka
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.08.2017., 14:04   #5469
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Sad kad si vec spomenula:
Rastaju mi se dvije poznate na cijoj svadbi sam svojedobno bila. Imaju curicu.

Kad sam cula da se rastaju prva misao mi je bila njihovo dijete, kako se rjesava skrbnistvo u ovom slucaju itd. Odnosno jesu li majka i majka uistinu izjednacene u pravima (za razliku cesto diskriminacije oca u od osu na majku u hetero razvodima). Te, jos uvijek zabavljena tom mislju, pitam zasto se rastaju?

Ne znam ni sama sto sam tocno ocekivala kao odgovor, ali ono sto je slijedilo je bilo: big lesbian bed death. (Uz znakovit pogled : obrve: )


Ermmmm.....................wut?

Po cemu je to drugacije nego kad heteroseksualnom ili gay paru krepa seks?
To si neke lezbe utvaraju kako ownaju taj fenomen prestanka seksa u vezi/braku, ne znam iz kojeg razloga.

I nemam pojma kako se gleda na sudu što se tiče djeteta kad su u igri dvije žene.

O kojoj zemlji je uopće riječ?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.08.2017., 14:06   #5470
Mi smo bili na dva maturalca, Barcelona i Prag. Nisam se ni na jednom ljubila.
Nije da nije bilo momenata kad sam htjela, ali bilo mi je zabavnije piti.

Većina razreda je i bila više za alkohol, nego li za izmjenjivanje slina, možda zato.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 12.08.2017., 14:07   #5471
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I nemam pojma kako se gleda na sudu što se tiče djeteta kad su u igri dvije žene.

O kojoj zemlji je uopće riječ?
Biološka mater ima prednost? Nagađam.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 12.08.2017., 14:10   #5472
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Mi smo bili na dva maturalca, Barcelona i Prag. Nisam se ni na jednom ljubila.
Nije da nije bilo momenata kad sam htjela, ali bilo mi je zabavnije piti.

Većina razreda je i bila više za alkohol, nego li za izmjenjivanje slina, možda zato.
Sad kad vrtim film unatrag, ne sjecam se da se netko iz razreda pohvatao bas na ekskurziji.

Doduse, ne znam zasto uopce mislim da bi se sjecala
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 12.08.2017., 14:11   #5473
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Biološka mater ima prednost? Nagađam.
A ako je usvojeno dijete?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.08.2017., 14:14   #5474
Nas se pola pohvatalo sa Požežanima u 8. razredu. Bilo je pisama do dugo u godinu. To što se toga sjećam znači da je ekskurzija bila u ljeto između 7. i 8. Kurabe splitske.
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 14:16   #5475
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
dobro, tko se nije žvaljao sa svima na maturalcu, nek digne 2 prsta.
Dižem.

Mi smo konstantno bili toliko napušeni da se se nitko iz razreda nije žvaljakao s nikim.

Bilo je kasnijih žvaljakanja i parova, ali na maturalcu ne.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja isto to mislim, iako nekad dobijem na forumu drvlje i kamenje zbog tog mišljenja.
Ja sam uvijek za sebe govorila da sam bi jer sam se ljubila s curama i to mi je bilo zabavno, ali nisam nikad poželjela hodati s nijednom tako da sad kažem da sam hetero. No mislim da je seksualnost u spektru boja, a ne crno-bijela i te rigidne podjele su mi bezveze zapravo i to do te mjere da brijem da su ljudi koji nisu imali potrebe eksperimentirati ili na rubovima spektra i stoga jako uvjereni u svoje preferencije ili su homofobni pa seru koliko su dugi i široki.
klonka is offline  
Old 12.08.2017., 14:24   #5476
I meni je lloret bio bezvezan, ali sto da se radi. One uzase od 'hrvatskih' klubova, 'fensi' klubova za balavurdiju i picke ko salate, bolje da ne spominjem.

A ti crnci su mi prva asocijacija jer se po wc-ima prepricavalo ajme, jesi cula da je marina bila s crncem i jer nam je spaljotina od profesorice koja nas je vodila, u rijetkim trenucima kad bi nas uopce srela, samo dobacivala da se ne vracamo kuci s crnim bebama.
Sto reci.
Ja samo samo 7 dana piljila u jednog koji je prodavao zlato na ulici jer je bio naljepsi covjek kojeg sam ikad vidjela.

Carmela, lijepa prica
isadora w. is offline  
Old 12.08.2017., 14:26   #5477
Bio je bezvezan, ali pobogu, išli smo pit jeftine sangrie i ubit se hašišem, a ne se kulturno uzdizati.
klonka is offline  
Old 12.08.2017., 14:26   #5478
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek za sebe govorila da sam bi jer sam se ljubila s curama i to mi je bilo zabavno, ali nisam nikad poželjela hodati s nijednom tako da sad kažem da sam hetero. No mislim da je seksualnost u spektru boja, a ne crno-bijela i te rigidne podjele su mi bezveze zapravo i to do te mjere da brijem da su ljudi koji nisu imali potrebe eksperimentirati ili na rubovima spektra i stoga jako uvjereni u svoje preferencije ili su homofobni pa seru koliko su dugi i široki.
Potpisujem ovo o spektru boja. I jako mi idu na živce ova sranja s rodnim ideologijama kod nas. Sinoć sam počela gledat Handmaid's Tale. Ne znam jel mi se plače ili bi razbila nešto.
Ay Carmela is offline  
Old 12.08.2017., 14:30   #5479
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Bio je bezvezan, ali pobogu, išli smo pit jeftine sangrie i ubit se hašišem, a ne se kulturno uzdizati.

Afkors, ali da nismo iskopali neku rock birtiju, mislim da bih od dosade bila stonirana 20 sati dnevno.

Handmaids sam odgledala na jedvite jade.
isadora w. is offline  
Old 12.08.2017., 14:44   #5480
Mi smo išli u onaj neki Paddy's. Moš mislit irski pub u španjolskoj selendri, autentično skroz.

Handmaids nisam gledala, n da mi se. Čitala sam knjigu pa mi se nije dalo. Sve od Atwoodice mi je dobro, volim njen zbrčkani stil. Mada, u zadnje vrijeme čitam samo smeće, sve što me podsjeća na ikakvu stvarnost mi je previše mučno.
klonka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.