Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 15:59   #1621
Koji je to odgovarajući stadion u Zagrebu? Ona derutna ruševina na Kranjčevićevoj? Za što je to odgovarajuće?
Rudeš je strogo kvartovski klub sa strogo kvartovskim identitetom, da bi ta priča profunkcionirala kako treba bilo bi itekako dobro da utakmice igraju na kvartu. Što je najbolje, od trenutnog stanja ne bi ni trebala neka basnoslovna daljnja ulaganja da se stadion osposobi za 1. HNL.
sr-bistabil is offline  
Old 15.08.2017., 18:13   #1622
Quote:
OnajKojiJeDošao kaže: Pogledaj post
A šta se pod tim misli? Zašto bi itko morao ulupato gomilu love, koja se može puno bolje iskoristiti, u osposobljavanje nekog stadiona da bi odgovarao pravilima za nastup u 1. HNL, ako u gradu iz kojeg taj klub jest već postoji drugi odgovarajući stadion, kojega bez problema mogu koristiti?
Za što se lova može bolje iskoristiti nego da si nogometni klub napravi nogometni stadion na kojem će moći igrati nogometne utakmice pred svojim navijačima.

Inače bih izbacivao klubove iz lige ili barem stavio kazne ako imaju prosjek ispod tisuću ljudi na utakmicama iako je i to smiješna brojka. Čemu to služi, zbog koga se tu igra nekakav nogomet meni nije jasno.
WilsonEduardo28 is online now  
Old 15.08.2017., 21:59   #1623
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Onda izvini stari , mislio sam da nemate uopće navijača i da ovo što dolaze ljudi su neki zalutali/obitelji igrača i slično.
Očito sam se zajebo. A vrlo korektno si mi spustio.

Iskreno moj najveći problem sa Rudešom, radi čega sam ga i stavio u kontekst sa Lokosima, je što ne igrate na svom stadionu i što imam dojam da ne postoje nikakvi planovi da se to promijeni.
Ovo je nešto što nije vaša krivnja normalno nego HNS-ova, ali već je davnih dana trebalo promijeniti pravilnik na način da svaki klub ima pravo do dvije godine igrati apsolutno gdjegod želi ISKLJUČIVO U TRETMANU zamjenskog stadiona, ali da ako u tom roku ne odigra utakmicu na stadionu koji se može pošteno okarakterizirati kao "njihov" (zna se što se pod tim misli), da se klub automatski izbacuje u neku nižu ligu.
Oko Rudeša mene to smeta. Ti me slobodno ispravi ako sam i tu nešto pogriješio, ali sumnjam da jesam. Tko bi to financirao ?
A koga bi izbacio Intera ili Milana iz Serije A?
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 15.08.2017., 23:45   #1624
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
A koga bi izbacio Intera ili Milana iz Serije A?
Očekivao sam takvo pitanje

Gle stari, jedno je kad govorimo o višedesetljetnim tradicijama igranja na istom stadionu kao Lazio/Roma ili Milan/Inter, drugo je HNL gdje je svima jasno čiji je stadion. I da, jasno mi je da je kod doslovno svih osim Rujevice u pitanju gradski stadion (čak za Rujevicu isto ne znam) službeno, ali zna se na što se misli.

Mislim oprosti, Lučko/Rudeš/Zagreb/Lokomotiva na Maksimiru. Čemu to ?

Kolega pretjeruje da treba izbacit klubove sa manje od 1000 gledatelja u prosjeku, pa dopusti i meni da sanjarim o tome da svako igra na svom stadionu. To mi se čini mnogo realnije.

Recimo ja protiv Intera nemam ništa protiv. Mali klubić sa 1 malom tribinom i daskama za goste, ali bar svoj stadion u svom gradu imaju. A mali broj gledatelja nije čudan uzevši u obzir da se radi o vrlo siromašnom klubu u gradu manjem od većine zagrebačkih kvartova, koji je godinama živio od tattinih kupovina polovnjaka za sitniš,al opet i to sve je čišće nego Šibenik gdje prodaš igrače za 20 milijuna kuna u 3 sezone i uspješno nabiješ 60 milijuna kn duga.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 16.08.2017., 00:46   #1625
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Cibalia je gotov i mrtav klub. Ne znam kad će bit sahranjeni, ali za njih doslovce nema više nade. Veća je šansa da će Rudeš postati nova Cedevita nego da će Cibalia opet više imat sezonu kao prije par godina kad su došli u Europu (i ispali od Cliftonvillea, al to je druga priča). S tim se treba pomiriti. Publika je u inozemstvu, političari su uzeli što se uzet moglo, HNS im je čak dao akontaciju od dinamove LP i svejedno nemaju za plaće jer prvo uprava, onda igrači...
Sam grad je isto teška depresija, mislim da je stanovništvo doslovce prepolovljeno. Piši kući propalo.

I rijetko tko komentira, ali ovi strani investitori i suradnja sa Alavesom je zapravo sjajna za ligu kao takvu, ali kud baš izaberu faking Rudeš

Generalno liga jeste sve jača štogod netko mislio, ali bit će sve veća i veća razlika vrha i dna. Dinamo, Rijeka, Osijek i Hajduk su svi trenutno daleko jači od bilo koje druge ekipe.
Inter i Slaven su nekakva zlatna sredina sa solidnim igračima i oni sigurno neće ispasti iz lige, ali do Europe mogu jedino ako netko poput Osijeka stvarno završi u EL i onda još pritom kiksa na sve strane u ligi (što se ne čini izglednim). Problem oba kluba je stravično mali interes za nogometom u njihovim sredinama. Kod Intera je on vječit problem, a kod Slavena novonastali problem vjerojatno radi toga što je Slaven sve donedavno učestalo dolazio do Europe, a sad ju samo pamti što je sve zajedno Koprivničanima dosadilo.
Lokomotiva i Rudeš, također 2 zagrebačka kluba bez identiteta i bilo čega. Rudeš u prvoj ligi sam po sebi zvuči kao sprdačina iz Štimčeve lige 16, posebice sad dok nastupaju na "stranim" stadionima što će zasigurno i ostati do konca sezone. Za Lokomotivu znamo i druge probleme koji se vežu uz taj klub i ne treba ih ni spominjati.
Istra se činila kao pozitivna i lijepa priča, posebno u početku kad su imali više navijača od tattinog Dinama, ali i ta priča mi se čini da je otišla u onu stvar otkad je data pedala Pamiću koji je jedini znao od drugoligaških i trećeligaških igrača radit solidne igrače. Sad koliko znam imaju isto financijskih problema, ali ne znam previše detalje.
Za Cibaliju sam već rekao.

Dakle da bi liga napravila korak naprijed, što konkretno se mora dogoditi. Ono što svi znamo, je tatta iza rešettaka. Dinamo je poprilično razjeban i ne mislim da će se dogoditi iznenadno dizanje feniksa iz pepela jer je previše oko kluba zatrovano, ali dugoročno i uz neku ozbiljnu upravu(što je isto nemoguće prognozirati da li će se dogoditi, čak i da navijači biraju upravu to ne garantira ništa, ali je sigurno bolja podloga od ove sad ili one sa Horvatinčićima i sličnim investitorčićima na čelu) Dinamo može postati razina kluba koji će bez teškoća uzimati bodove u LP i/ili ponekada prolaziti skupine EL. To bi bio ozbiljan pomak unaprijed što se rezultata tiče.

Samim tattinim odlaskom zasigurno u ropotarnicu idu i Loccosi, to bi vjerojatno bio i najveći korak naprijed prema ozdravljenju lige.
Cibaliju smatram gotovim slučajem, Rudeš priča za jednu ili dvije godine.

Kad bi umjesto ta tri kluba imali financijski ozbiljan Varteks (ovaj navijački ili barem kakav god), ozbiljan Šibenik (koji mi se čini podjednako razjebanim klubom poput Cibalije) i treći nekakav dalmatinski klub sa nekim privatnim investitorom (napisao bi da priželjkujem Marsoniju, ali to je prekopiran slučaj Cibalije plus što je regija mrtva) to bi bili ogromni pomaci.

Eto, došla mi volja pa čisto da prokomentiram ovako, nadam se da nikog nije nešto zasmetalo. Osobno i mene žalosti ovo što se događa sa Cibalijom, ali sasvim realno, to je gotova priča.
E jesi ga sad svega napisao o VK Grad uopce nije mrtav, Vukovar je mrtav ali Vinkovci ne, a kako cujem od djece i nocni zivot je prilicno dobar. Sve nas muci nezaposlenost ali ima ljudi u Vk i uopce nije mrtav grad
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 16.08.2017., 02:38   #1626
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
E jesi ga sad svega napisao o VK Grad uopce nije mrtav, Vukovar je mrtav ali Vinkovci ne, a kako cujem od djece i nocni zivot je prilicno dobar. Sve nas muci nezaposlenost ali ima ljudi u Vk i uopce nije mrtav grad
Dobro Vukovar je gora depresija od istoka Bugarske, to je jasno, a VK je tako bio moj dojam i moje bivše koja je porijeklom od tamo, dolazi jednom godišnje na mjesec dana i kaže da joj je od 16 prijatelja iz Vinkovaca preostalo dvoje....sve generacija 20-30 dakako.
Da me se krivo ne shvati, koliko sam shvatio dobar dio njih se nastanilo drugdje u Hrvatskoj, ali za same Vinkovce je stvarno svejedno da li im netko ide u Auckland ili Zagreb

Možda sam malo pretjerao, ali Slavonija mi stvarno djeluje ko tragedija kad sam tamo na više od sat vremena. A dolazim iz grada koji je vjeruj mi, itekako pogođen iseljavanjem i itekako se to osjeti na noćnom životu kojeg više ni nema, a svejedno ne djeluje baš ko tolika tragedija osim tog detalja. Ljudi su i dalje sretni jer imaju kuću, šugav posao, autić i zemlju. Neću reć da tog nema u Slavoniji, kažem da je tog manje , što je i normalno s obzirom kakva sranja ste u Slavoniji imali od 90-ih naovamo.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 16.08.2017., 15:33   #1627
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Očekivao sam takvo pitanje

Gle stari, jedno je kad govorimo o višedesetljetnim tradicijama igranja na istom stadionu kao Lazio/Roma ili Milan/Inter, drugo je HNL gdje je svima jasno čiji je stadion. I da, jasno mi je da je kod doslovno svih osim Rujevice u pitanju gradski stadion (čak za Rujevicu isto ne znam) službeno, ali zna se na što se misli.

Mislim oprosti, Lučko/Rudeš/Zagreb/Lokomotiva na Maksimiru. Čemu to ?

Kolega pretjeruje da treba izbacit klubove sa manje od 1000 gledatelja u prosjeku, pa dopusti i meni da sanjarim o tome da svako igra na svom stadionu. To mi se čini mnogo realnije.

Recimo ja protiv Intera nemam ništa protiv. Mali klubić sa 1 malom tribinom i daskama za goste, ali bar svoj stadion u svom gradu imaju. A mali broj gledatelja nije čudan uzevši u obzir da se radi o vrlo siromašnom klubu u gradu manjem od većine zagrebačkih kvartova, koji je godinama živio od tattinih kupovina polovnjaka za sitniš,al opet i to sve je čišće nego Šibenik gdje prodaš igrače za 20 milijuna kuna u 3 sezone i uspješno nabiješ 60 milijuna kn duga.
a kako doći do višedesetljetnih tradicija?

i btw. ne slažu se svi za ulupavanjem love u Inker (naročito neki stanovnici Zaprešića) kažu da ima i pametnijih stvari od toga (recimo škola, vrtić i slično)
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 17.08.2017., 01:08   #1628
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
a kako doći do višedesetljetnih tradicija?

i btw. ne slažu se svi za ulupavanjem love u Inker (naročito neki stanovnici Zaprešića) kažu da ima i pametnijih stvari od toga (recimo škola, vrtić i slično)
Škola i vrtići. Pa dal postoje bedastije floskule od tih u Hrvatskoj

A za kog bi ti gradio točno te vrtiće i škole u Zaprešiću i Zagrebu ? Djece nikad manje, demografska doslovno kataklizma, a škola je oduvijek bilo toliko u Zagrebu da znam da mi je u bratićevom razredu učenica sa najdaljim hodom morala prohodat punih 15 minuta do škole. Zamisli te katastrofe, izgubila je punih 15 minuta za vrijeme na fejsaču i još je pritom rastegnula noge. Mislim da je to dovoljno da se bar u ime obitelji uključi.

Mislim briga me, ne znam ni kolko to Inker dobiva para, ali najjače su mi ove floskule o školama i vrtićima .
Za 50 godina u Hrvatskoj će biti 2 milijuna stanovnika, a ovce će i dalje tražit škole i vrtiće

Mili moj škole već sad treba rušit ili napravit ono što sam još ko klinac iz potpune zajebancije u osnovnoj predložio-organizirat turnire u kartanju. U ovome slučaju za penziće. To ti je realna situacija, a čak su i fontane bolja investicija od bilo koje škole.
Zaprešić je inače poznat po tome da je sredina/predgrađe sa uglavnom najsiromašnijim slojem građana . Uopće ne sumnjam da je uz Sesvete ovdje egzodus na najjače.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 17.08.2017., 11:51   #1629
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Škola i vrtići. Pa dal postoje bedastije floskule od tih u Hrvatskoj

A za kog bi ti gradio točno te vrtiće i škole u Zaprešiću i Zagrebu ? Djece nikad manje, demografska doslovno kataklizma, a škola je oduvijek bilo toliko u Zagrebu da znam da mi je u bratićevom razredu učenica sa najdaljim hodom morala prohodat punih 15 minuta do škole. Zamisli te katastrofe, izgubila je punih 15 minuta za vrijeme na fejsaču i još je pritom rastegnula noge. Mislim da je to dovoljno da se bar u ime obitelji uključi.

Mislim briga me, ne znam ni kolko to Inker dobiva para, ali najjače su mi ove floskule o školama i vrtićima .
Za 50 godina u Hrvatskoj će biti 2 milijuna stanovnika, a ovce će i dalje tražit škole i vrtiće

Mili moj škole već sad treba rušit ili napravit ono što sam još ko klinac iz potpune zajebancije u osnovnoj predložio-organizirat turnire u kartanju. U ovome slučaju za penziće. To ti je realna situacija, a čak su i fontane bolja investicija od bilo koje škole.
Zaprešić je inače poznat po tome da je sredina/predgrađe sa uglavnom najsiromašnijim slojem građana . Uopće ne sumnjam da je uz Sesvete ovdje egzodus na najjače.




Bracek kaj ti lupas.
Jesi ti prosao Zapresičem,Brdovcem,Jakovljem,Bistrom
Si vidio kuće , okucnice,stambene zgrade..
Ljudi rade u ZG...Ili u Plivi u Sasvskom Marofu,Elektrodi...Slovenija nije daleko i tamo rade.
Grad nije mali za hrvatske prilike .
Ali nema tradicije odlazenja ,drukanja,,,par bleskova u povijesti Jugokeramike i Inkera i to je to
Za Dinamo se navijalo a Keramicare se islo gledat ak je Dinamo na gostovanju ili nisu grali isti dan.
Tako je sa svim klubovima u ZG I ZG zupaniji.
Ajde recimo da Vel.Gorica grad od 50 000 stanovnika sa naseljima i selima okolo jos i vise da stvori jaki klub tipa nekadasnjeg Varteksa,,,Koliko bi trebalo proc da stvore fan bazu 10 godina...20 godina ?
Imas primjera i vani Koliko dugo je Leverkusen a pogotovo Bayer iz Uredingena igrali doma u gostujucoj "atmosferi".
Leverkusen jebate do onda dok nisu reducirana jeftina stajanja i pojacane godisnje ulaznice za fanove i nemogucnosti kupovanja gostujucim navijacima van gostujuce tribiine,,Koln i Gladbach a i Dortmund koda su doma igrali u Leverkusenu.
Galliko fili is offline  
Old 17.08.2017., 13:11   #1630
Dobro, nemoj zezat da nekakvog posla ima u Zagrebu i vjerojatno u par firmi kod Zaprešića. Stvarno ono ko bi reko, posla ima u glavnom gradu i predgrađima tog grada jedne pd najcentraliziranijih država EU.
U Sloveniji me baš zanima koliko to ljudi radi, a živi u Zaprešiću, kad se zna da se za takve slučajeve i dalje mora plaćati razlika u porezu i to u brutalnim iznosima od par tisuća eura. Dakle, još jedna floskula makar ne kažem da individualni slučajevi ne postoje. Znam ovo jer kod mene je granica od Slovenije par kilometara udaljena i usprkos tome broj ljudi koji tamo rade je mizeran. I to generalno svi znaju slovenski pričat čak i jako dobro.


Realno se zapitaj kome točno trebaju škole ? Renovirati- okej možemo o tome pričati, ali za kog bi ti micek gradio te škole ? Kao što sam rekao, za 50 godina nas će maksimalno biti 60% toga što nas je danas, a debela većina stanovništva će biti 50+. Kakva djeca, kakvi bakrači.

I kao što si mogao primijetiti, čak vrtiće neću komentirati da li njih fali. Znam da su glupa floskula, ali vrtića je realno u nekim dijelovima grada znalo faliti nekad. Danas ne vjerujem, ali za vrtiće kao što sam rekao-nisam siguran
Škole su druga priča. Ima ih previše već danas. U budućnosti će većina škola izgledati kao stadion u Velikoj.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 18.08.2017., 10:36   #1631
bijes je izdominirao forum.hr ovaj tjedan. Čovjek se još vjerojatno nije otrijeznio od love koju je zaradio na mizeriji hrvatskih klubova.
trener morskih pasa is offline  
Old 18.08.2017., 12:25   #1632
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
bijes je izdominirao forum.hr ovaj tjedan. Čovjek se još vjerojatno nije otrijeznio od love koju je zaradio na mizeriji hrvatskih klubova.
To mislis na ovu nasu virtualnu igru?
U reali igrao sam na poraz Rijeke i poraz Hajduka u hendikepu. Gnk pogodio oba daju. Jedino legao na legama koje sam odigrao x. Problem su drugi strani klubovi, recimo barcelona.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 18.08.2017., 12:37   #1633
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
To mislis na ovu nasu virtualnu igru?
U reali igrao sam na poraz Rijeke i poraz Hajduka u hendikepu. Gnk pogodio oba daju. Jedino legao na legama koje sam odigrao x. Problem su drugi strani klubovi, recimo barcelona.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Ne, mislim na pravu kladionicu jer mi je ostalo u sjecanju da si pisao da ce svi ispasti.

Kakva Barcelona, samo singlovi se trebaju igrati.

Ja se uvijek kladim protiv hrvatskih klubova u Europi, ali ne iz uvjerenja kao ti, nego radi hedginga. Ako izgube, barem neka lova sjedne pa se lakse preboli, a ako prođu fuckas lovu kad nam koeficijent raste. Ovaj tjedan sam povratio dosta gubitaka od prethodnih pretkola.
trener morskih pasa is offline  
Old 18.08.2017., 13:17   #1634
Ma meni ti je bilo najjace i najmilije u kvartovskom bircu slusati ljude dok su gledali gnk. Jebote koja nevjerica i sok, pa onda na kraju vec ocajnicke teorije da su prodali tekmu. Koja je to bila poezija za moje usi. Ljudi su bili sokirani jer ovi tak lose igraju, a ovi su teletabisi zadnje dvije godine i izgledaju sve ocajnije. Jos ja kakav vec jesam namjerno podkurim i onda jos vise gustam u naricanju.

Ok, nas nogomet se malo digao, taman da se izbacuju teletabisi koji su donji dio europskog nogometa. Ili rventualno poneki bljesak protiv objetivno jaceg protivnika koji te podcijeni ili je na samom pocetku priprema. Ali kad se dodje do sredine, na povrsinu isplivaju sve slabosti nasih klubova i lige. Ima tu jos dosta posla da bi se moglo ravnopravno nositi sa klubovima iz srednjeg doma europskog nogometa, da ne govorim koliko posla da pariras klubovima iz najjacih liga. Ali i ovo je napredak u odnosu na period od prije 10 godina kad se ispadalo na prvim preprekama.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 18.08.2017., 13:49   #1635
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Problem su drugi strani klubovi, recimo barcelona.
mitch is offline  
Old 18.08.2017., 14:47   #1636
Ako HNL dodje do dva kluba u pretkolu L.P kojim cudom.
Kako to zadrzat automatski igras manje pretkola i dobijas jace protivnike i paf porazi koeficijent pada.
Imali su Ausrtrijanci jedno vrijeme dva,pa Skoti cak i Danci,pocetkom 2000 tih na racun norveskog prvaka Rosenborga se provukao i norveski doprvak Molde cak u grupnu fazu...al to sve kratko trajalo...gdi su ti klubovi sad a iz uredjenijih i bogatijih liga.
Evo sad imaju Rumunji i Cesi dva pretdstavnika ali klubovi im slabo nakupili bodova.
Tesko zadrzat nivo klubovima iz malih , srednjih ili siromasnih drzava i liga.
Rumunjska prije par godina tri kluba u proljece u Euro Ligi a gdi su sad od besparice zemlja od 22miliona stanovnika (bar 10 gradova prek 100 000 stanovnika ) nemre skupin 14 prvoligasa.
Nizozemci i Belgijanci padaju isto,Turci nisu bauk,Ukrajinci katastrofa..Grke jos uvjek donekle brani Olympiakos,Poljaci imaju zanimljivu ligu s puno izjednacenih i sa lijepim stadionima i posjetom ali truba u Europi,Rusi u totalnoj defenzivi,Svedjani odavno nemaju momcad tipa nekad IFK Goteborga koji je prolazio teze kvalifikacie da bi reovno bio clan L.P kao i norvesi Rosenborg,Svicarci ajde dobro se drze
Uglavnom ispod Lige Petice i Portugalaca...ovo sve ostalo u nekom padu i samo se vrte svi niko da zabljesne svi se zakopaju u cahure svojih liga i kao nezanima ih Europa osim mozda da upadnu tamo i da usicare lovu.
Sve nekako vodi franzizama i amerikanizaciji nogometa
Recimo dodje bogati seik kupi recimo Dortmund i kaze ne zelim da mi momcad igra u sugavom radnickom Dortmundu ocu da se preseli u Berlin tamo je lijepo

Zadnje uređivanje Galliko fili : 18.08.2017. at 15:00.
Galliko fili is offline  
Old 18.08.2017., 15:38   #1637
analiza ti je losa, ono sta ti zoves padom se isto tako moze nazvat i nikad jacon konkurencijom i disperziranijom kvalitetom
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 18.08.2017., 16:37   #1638
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
analiza ti je losa, ono sta ti zoves padom se isto tako moze nazvat i nikad jacon konkurencijom i disperziranijom kvalitetom


Kakva disperzija kvalitete
Ak vise neki njemacki ili engleski klub nema prpe od recimo Club Bruggea ili Ajaxa .
Ak se sam tak prodje Spartak Moskva ili Dinamo Kijev
Ak Porto i Benfica nisu favoriti na svojim stadionima protiv Spanjolaca ,Engleza ili Njemaca kakva je to disperzija
Jedino ak je disperzija da jedan Everton ili Villareal mogu poderat bez problema Anderleht,PSV ili Sporting
Cudna neka raspodjela snaga
Galliko fili is offline  
Old 18.08.2017., 19:40   #1639
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Kakva disperzija kvalitete
Ak vise neki njemacki ili engleski klub nema prpe od recimo Club Bruggea ili Ajaxa .
Ak se sam tak prodje Spartak Moskva ili Dinamo Kijev
Ak Porto i Benfica nisu favoriti na svojim stadionima protiv Spanjolaca ,Engleza ili Njemaca kakva je to disperzija
Jedino ak je disperzija da jedan Everton ili Villareal mogu poderat bez problema Anderleht,PSV ili Sporting
Cudna neka raspodjela snaga
ko da si otkrio nesto novo. to je tako vec 20 godina.
hulijo đuturum is offline  
Old 18.08.2017., 21:47   #1640
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Kakva disperzija kvalitete
Ak vise neki njemacki ili engleski klub nema prpe od recimo Club Bruggea ili Ajaxa .
Ak se sam tak prodje Spartak Moskva ili Dinamo Kijev
Ak Porto i Benfica nisu favoriti na svojim stadionima protiv Spanjolaca ,Engleza ili Njemaca kakva je to disperzija
Jedino ak je disperzija da jedan Everton ili Villareal mogu poderat bez problema Anderleht,PSV ili Sporting
Cudna neka raspodjela snaga
zajebi LP, tu i Arsenal koji vridi sta ja znan koliko stotina miljuna necega, fasuje 10 komada u 2 utakmice od ova 3 (do lani) najjaca.

U EL nema takve dominacije ovih iz petice. U zadnjig 10 godina ne znan jesu li bila 2 kluba iz petice u finalu vise od 2-3 puta. A bilo je isto toliko godina da ih uopce nije bilo u finalu. Jeli Gent otresa lani Tottenham naprimjer?
I zaboli mene sta ce onda neko rec vise vridi proc grupe u LP pa ispast, nego uc u finale EL. Vridi moj kurac da buden ostar, vridi mozda ovin fejsbuk satro nogometnim navijacima drkadzijama, glory hunterima koji svrsavaju na debilne transfere i 7. i 8. misec in je vrhunac dozivljaja. Natjeces se za trofej a ne novcanu nagradu klubu.

Dalje, sta se tice disperzije kvalitete, ti danas imas na desetke ovih klubova tipa Karabag, Astana, Gabala, BATE, APOEL, Serif...koji prije 30 godina ili nisu postojali ili su gubili 14-0 u 2 utakmice, prije 20 su vec dosli na 0-5, prije 10 bi uvatili bod u 2 utakmice, a danas su ravnopravni clan donje srednje do srednje europske klase. To sta se Bruggeu zalomi ispadanje od takvih ili sta Malmø ili IFK vise nisu favoriti (ili su autsajderi) protiv njih, ja ne gledan da su ovi vise nazadovali, nego sta su ustvari ovi napredovali.
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.