Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 11:38   #6821
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Kako ce ljudi pisati za uske krugove kada ispada da vecina za pocetak zeli bilo kakve?



~via tapatalk
E, pa na to i hoću ukazati kao problem.

Hajde da pokušam dočarati analogijom.
Kupuješ auto i kreneš gledati oglase. Po čemu ih filitriraš? Kako razlikovati 2 ista modela? Pristaješ li na kompromise i kakve? Na osnovu čega na kraju odabereš?

I sad zamisli da su svi oglasi za auto " vrsta marka godište ima radio/nema klimu".
mužjak is offline  
Old 19.08.2017., 12:07   #6822
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
E, pa na to i hoću ukazati kao problem.

Hajde da pokušam dočarati analogijom.
Kupuješ auto i kreneš gledati oglase. Po čemu ih filitriraš? Kako razlikovati 2 ista modela? Pristaješ li na kompromise i kakve? Na osnovu čega na kraju odabereš?

I sad zamisli da su svi oglasi za auto " vrsta marka godište ima radio/nema klimu".
nisam bas u toku, ... da li ijedan oglas ima onako bas ozbiljnije ()i presudnije zivotne preferencije?

ne one tragikomicne tipa obrazovan, pusac, slusac linkn parka i ostale kretenarije koje saznas nakon par min razgovora ako te uistinu grebe, vec one stvari koje ljude zbilja cesu duboko u glavi?

tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.

naravno, ikakvi oglasi, bez fizikalnog/slike ili spremnosti za brze nalazenje su takodjer idiotarija. osim ako su oglasi za dopisivanje. kako rekoh, nisam bas u toku. ali cini se dobar potencijal za raspravu
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2017., 12:12   #6823
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nisam bas u toku, ... da li ijedan oglas ima onako bas ozbiljnije ()i presudnije zivotne preferencije?

ne one tragikomicne tipa obrazovan, pusac, slusac linkn parka i ostale kretenarije koje saznas nakon par min razgovora ako te uistinu grebe, vec one stvari koje ljude zbilja cesu duboko u glavi?

tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.

naravno, ikakvi oglasi, bez fizikalnog/slike ili spremnosti za brze nalazenje su takodjer idiotarija. osim ako su oglasi za dopisivanje. kako rekoh, nisam bas u toku. ali cini se dobar potencijal za raspravu
Ti bi, dakle, da se oglasivaci rasprostru ko ves na susenju u pogledu najintimnijeg? A spol, godine i slicne gluposti da ostave za eventualni prvi dejt? Zanimljiv koncept.
Das nam probni uzorak? Na primjer, o sebi

Sent using T
Riona is offline  
Old 19.08.2017., 12:16   #6824
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ti bi, dakle, da se oglasivaci rasprostru ko ves na susenju u pogledu najintimnijeg? A spol, godine i slicne gluposti da ostave za eventualni prvi dejt? Zanimljiv koncept.
Das nam probni uzorak? Na primjer, o sebi

Sent using T
ja sam samo rekao sto bi meni imalo vise smisla za eliminaciju. kazes ono sto ti je trigger i sto zbilja zelis. pa lako saznas nijanse ili ostale dealbreakere putem.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2017., 12:56   #6825
Oglas treba zaintrigirati.

I to je sve.
Lord Byron is offline  
Old 19.08.2017., 13:09   #6826
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Oglas treba zaintrigirati.

I to je sve.
tako rade i oni sto masu slatkisima iz kombija


(ali slazem se da treba I zaintrigirati )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2017., 13:26   #6827
Pa koliko znam javljanje na oglas nije obveza na brak i petoro djece.
Lord Byron is offline  
Old 19.08.2017., 13:42   #6828
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa koliko znam javljanje na oglas nije obveza na brak i petoro djece.
zasto ljudima rusis snove.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2017., 13:52   #6829
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Zakaj žene padaju na likove koji natežu pse naokolo? To valjda neki evolucijski signal da će biti dobri provajderi i roditelji?

Neki dan čitam profil jedne korisnice (na jednom dejting portalu), gdje ona naglašava kako voli pse i nek joj se ne javljaju muškarci koji nisu ljubitelji pasa. Ne znam, meni je ta neka opsesivna vezanost za životinjsku prisutnost uvijek alarm da osoba emocionalno nije sazrijela i ne može biti sama sa sobom.

Prije bih pao na ženu koja npr. volontira u domu za nezbrinutu djecu, nego doma tetoši 3 kućna ljubimca.
Ja imam psa i obično nam niko ne prilazi pošto hund velik

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Old 19.08.2017., 15:54   #6830
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pa koliko znam javljanje na oglas nije obveza na brak i petoro djece.
Party pooper
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 19.08.2017., 17:55   #6831
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nisam bas u toku, ... da li ijedan oglas ima onako bas ozbiljnije ()i presudnije zivotne preferencije?

ne one tragikomicne tipa obrazovan, pusac, slusac linkn parka i ostale kretenarije koje saznas nakon par min razgovora ako te uistinu grebe, vec one stvari koje ljude zbilja cesu duboko u glavi?

tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.

naravno, ikakvi oglasi, bez fizikalnog/slike ili spremnosti za brze nalazenje su takodjer idiotarija. osim ako su oglasi za dopisivanje. kako rekoh, nisam bas u toku. ali cini se dobar potencijal za raspravu
Pa nema, i to je besmisleno jer se možeš javiti osobi s kojom nemaš bas ništa zajedničko.

I dobro, seksualne preference se mogu izostaviti, ali svakako se može napisati što nikako ne prolazi. Npr. ako netko nije nikako za BDSM.

Ovdje oglasi baš ništa ne kažu o osobi koja ih piše. Bar ništa bitnoga.
mužjak is offline  
Old 19.08.2017., 17:56   #6832
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Ovdje oglasi baš ništa ne kažu o osobi koja ih piše. Bar ništa bitnoga.
Radiš puno logičkih pogrešaka, pa je tako i ovo jedna od njih.

Moj 'oglas' rekao je jako puno o meni.
astor pec is offline  
Old 19.08.2017., 17:58   #6833
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.
Jesi li uopće pročitao pravila za postavljanje oglasa, to ti je uvodni post na temi oglasi pa baci oko
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 19.08.2017., 18:13   #6834
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.
Takve stvari nisu za forum, to je više za katsus i slične dejting sajtove.
AngryNomad is offline  
Old 19.08.2017., 20:30   #6835
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
svakako se može napisati što nikako ne prolazi. Npr. ako netko nije nikako za BDSM.
Ajmo ovako.

Klub, plaža, ulica, nešto. Ugledaš neke oči, neki osmijeh, neke sise. S vlasnicom možda nemaš ništa zajedničko, ali prilaziš.

U kojoj joj rečenici uvodne konverzacije napominješ da nikako nisi za BDSM?
Lord Byron is offline  
Old 19.08.2017., 21:59   #6836
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

tipa, jel mala okida na oralno, voli li se kostimirati, .... ono sto zapravo po nekom psu i ne spada mozda (generalno) pod pitanja za prvi dejt. da se ustedi vrijeme i napravi solidna eliminacija.
Pa ako su to nečije presudne i bitne preferencije, navest će ih. Bilo je već takih oglasa.

Nekima je bitno da li je osoba pušač ili ne, kakvu mjuzu sluša, kakvih je preferencija po pitanju izlazaka/knjiga/profesije, a pritom im je nebitno da li im ga cura kostimirano gag-a dok je zovu "mala". Sve je to ok, ali ne znači da navedeni glume da im je važnije obrazovanje/cigarete od zajedničke kupovine dildača na Bestiariumu.
Alexa is offline  
Old 19.08.2017., 23:34   #6837
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa ako su to nečije presudne i bitne preferencije, navest će ih. Bilo je već takih oglasa.

Nekima je bitno da li je osoba pušač ili ne, kakvu mjuzu sluša, kakvih je preferencija po pitanju izlazaka/knjiga/profesije, a pritom im je nebitno da li im ga cura kostimirano gag-a dok je zovu "mala". Sve je to ok, ali ne znači da navedeni glume da im je važnije obrazovanje/cigarete od zajedničke kupovine dildača na Bestiariumu.
a onda je vecina ljudi malkice (meni)dosadna. ako vecina ima iste fakin repeticije kriterija.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2017., 00:31   #6838
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a onda je vecina ljudi malkice (meni)dosadna. ako vecina ima iste fakin repeticije kriterija.
Dobra vijest je da nemaš nikakvu obavezu općit s njima.
Alexa is offline  
Old 20.08.2017., 00:35   #6839
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Dobra vijest je da nemaš nikakvu obavezu općit s njima.
uf, odlicno, vec me strecnulo
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2017., 00:54   #6840
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako.

Klub, plaža, ulica, nešto. Ugledaš neke oči, neki osmijeh, neke sise. S vlasnicom možda nemaš ništa zajedničko, ali prilaziš.

U kojoj joj rečenici uvodne konverzacije napominješ da nikako nisi za BDSM?
Klub,plaza,ulica i oglas nemaju nikakve veze jedno s drugim
the33 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.