Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 13:37   #41
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Recimo, kako ja da znam da je agencija u mom apartmanu, ako ga kupim, ostvarila broj nocenja koje ce mi predstaviti na kraju, kod obracuna i isplate?
Oni mogu da kazu da im je apartman bio prazan recimo ceo jul, kako ja mogu da znam da li je to tacno?
Pa valjda ima neki on-line pregled sta je puno? Nesto kao airbnb, booking, rezervacija sjedala u kino dvorani ili avionu.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 13:47   #42
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Pa valjda ima neki on-line pregled sta je puno? Nesto kao airbnb, booking, rezervacija sjedala u kino dvorani ili avionu.
Ne znam. Cak i da ima, da li je to relevantno izmedju dve ugovorne strane?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 09:37   #43
Bugarsko more je (ako ti je do njega) realno govoreci zakurac, a cijene su koliko vidim kao u HR i Grckoj koje se ne mogu ni usporedjivati s nekakvim Bugarskama (iako osobno ta zemlja mi je lijepa i draga). Bolje za tu lovu kupi apartman u Novalji ili tako neko mjesto gdje mozes agresivno iznajmljivati.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
Old 19.08.2017., 21:34   #44
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Bugarsko more je (ako ti je do njega) realno govoreci zakurac, a cijene su koliko vidim kao u HR i Grckoj koje se ne mogu ni usporedjivati s nekakvim Bugarskama (iako osobno ta zemlja mi je lijepa i draga). Bolje za tu lovu kupi apartman u Novalji ili tako neko mjesto gdje mozes agresivno iznajmljivati.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
Ne znam odakle tebi ideja da su cene kao u HR i Grckoj.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.