Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 18:35   #441
pa ak pogledaš Gargu i mene, ne bude dobro
ja imam stalno te angine i krivo mi ja šta mi starci nisu to povadili
Garga je nedavno vadila

Tak da ak je takvo djete, neće to škola izliječiti, može se samo smanjiti malo ili nimalo
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:25   #442
Znači u istom smo problemu... i ja sam dok sam bila klinka imala užasnih problema sa anginama, sve do cca 5-6 razreda kad se smirilo, do kraja oš još koja, u srednjoj možda 1 i to je to sve dok moj malac nije krenuo u vrtić... od tada on ima stalno, ja pokupim svaku drugu, ali moje sadašnje angine su bile užasne, rapidne, za pola dana bi mi se zatvorilo cijelo grlo...
I meni je krivo što mi ih starci nisu izvadili, zato ne želim ponoviti njihovu grešku....
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:19   #443
ja sam ih vadila krajem godine. bilo je tu gnojnih streptokoknih upala. nedavno smo saznali da je mali kliconoša tak da dobro da sam ih se riješila jer kak je krenulo sigurno bih svaka 3 mjeseca završila na inciziji.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:43   #444
Ajme... meni su sad prije operacije trebali dati neke inekcije extencilina kao zaštitu ali ih nisu imali... uglavnom, ja se baš bojim da ćemo se zeznuti ako ih ne izvadimo, a opet s druge strane nadam se nekim poboljšanjima kroz osnovnu...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 15:07   #445
Evo i nase iskustvo, mozda nekom pomogne...

U ponedjeljak je moja djevojcica operirala sva tri krajnika na Srebrnjaku kod prim Markov Glavas. Ima 2 god i 9 mjeseci. Kod orl Glavas smo pregled imali koncem svibnja, a operacija je dogovorena za 2 mjeseca.
Dosli smo nesto prije 7:30, sestra nas je uvela u sobu sa 4 kreveta, presvukla sam ju u pidamu. Nakon toga je dobila sirup za smirenje od kojeg je bila ajme majko, drogirana skroz. Vrijeme je za operaciju, ja ulazim s njom (dobiju se one bolnicke zelene hlace i majica, kaljace, maska, kapa za glavu). Uspavljuju je s maskom, to je dosta ruzno izgledalo jer se tijelo trza a ona kroz masku onako nadrogirana vice eeee, mama, eeee, mama, kao da me zeli nesto pitati. Zaspala je, izlazim van i cekamo.

Operacija inace traje 30-45min. Vrijeme ide, ne zovu me u sobu za budenje. Lagano me lovi panika. Nakon skoro sat i pol, napokon su me pozvali. Ulazim u sobu za budenje, ona vec prakticki budna. Dolazi anesteziologica i krece s pricom.... Imali smo problema s disanjem

Naime, umjesto da se krene buditi, u drugoj fazi anestezije, dogodio se spazam grkljana i prestala je disati. K a t a s t r o f a.

Ostalo nisam dobro cula jer sam umirivala dijete tek probudeno iz anestezije... Nakon sto su se uvjerili da je s njom sve ok, odlazimo u apartman na odjel intenzivne njege...
Tamo smo prespavale jednu noc i ujutro isle kuci. Odjel intenzivne njege NEMA klimu, dali su nam ventilator!!!!
Sestre iznimno ljubazne, orl doktorica takoder, anesteziologica nas nazalost nije tokom dana uopce dosla posjetiti da u miru i tisini pojasni sto se dogodilo na operaciji (mada je ista voditeljica odjela intenzivne njege).

Ako nekog zanima postoperativni tijek, neka javi pa cu napisati. Inace, apartman na srebrnjaku se placa 250kn, ukljucena 3 obroka, apartman je imao svoju kupaonu (ali ne i toplu vodu). S obzirom na situaciju, nije spavala u kreveticu vec sa mnom na krevetu, sestre su same ponudile da mi donesu jos jedan jastuk. Dalo bi se tu jos svasta napisati
leeloo1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 21:34   #446
leeloo prestrašno
Dolores O'Riordan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:29   #447
Dan. Nova sam ovdje. Dosla sam jer bih htijela vidjeti da li se je koja nama susrela sa glasnim gutanjem kod djece. Hvala unaprijed. 😉
lidac1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 17:23   #448
Ima netko iskustvo s apartmanom? Koliko košta i koliko unaprijed se treba rezervirati?
Old 20.08.2017., 20:53   #449
Quote:
ZARA1402 kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustvo s apartmanom? Koliko košta i koliko unaprijed se treba rezervirati?
Su Klaicevoj 250 kn i mi smo rezervirali odmah kad smo dogovarali termin operacije, nekih 2-3 mj prije same operacije
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:31   #450
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Su Klaicevoj 250 kn i mi smo rezervirali odmah kad smo dogovarali termin operacije, nekih 2-3 mj prije same operacije
Hvala puno, al sam zaboravila napomenuti da je za Split
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.