Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 13:44   #1
Opcije za kredit?

Imam novac na paypalu ali drze ga 21 dan a kupcima sam obeco dostavu od 2 tjedna sad mi treba novac kako bi narucio robu ali vjerojatno ne mogu uzet kamate od banke i ne želim se petljat s lihvarima dali postoji druga opcija s kojom mogu dobiti kredit jako brzo danas-sutra? Imam dokaz (novac na paypal-u) da posjedujem novac i da sam u stanju isplatiti kredit al sumljam da
ce mi banka dati kredit na temelju stanja paypal racuna...
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 18:00   #2
Za bankovni kredit potreban ti je zasnovan radni odnos na neodređeno i kreditna sposobnost. Sve ostalo nije relevantno.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:22   #3
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Za bankovni kredit potreban ti je zasnovan radni odnos na neodređeno i kreditna sposobnost. Sve ostalo nije relevantno.
I mislio sam... Nego jel postoji neka druga opcija, mozda od licenciranog kreditnog posrednika?
Mislim svaki razuman covjek bi mi posudio novac sa kmamatama postojo je ovo sigurna lova
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:26   #4
Bump
dragonknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:16   #5
Ne znam zašto pokušavaš pružiti uslugu za koju nisi sposoban osigurati uvjete?

Praktički, na neki način, radiš prevaru.

Ovo što ti pokušavaš, jednostavno nema smisla, jer, da bi pokrenuo neki posao, već trebaš imati neki novac. Ako misliš da je moguće bez novca, ovo će ti biti lijepa poduka.

Ako ništa, trebao si posuditi neku lovu u startu i vraćati od profita koji ostvaruješ svojim posredovanjem pri trgovini.

Kasnije, kad skupiš više novaca, proširiš poslovanje.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:37   #6
Daje Addiko bez ugovora za stalno, dobiješ odma lova, samo sa osobnom, bitno da svaki mjesec imaš primanja na tekući, to je jedini uvjet i samo do 70k možeš podoći.
villa7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.