Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 16:21   #1
Što vas je danas naživciralo vol.3

Nova tema za žifciranje
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 20.08.2017., 16:58   #2
živcira me što svi ismijavaju moje damsko i otmjeno ponašanje, svi misle da sam hladna i proračunata kučka, e pa jebite se
kocelot is offline  
Old 20.08.2017., 17:01   #3
A tko ce koga, nego svoj svoga. Mora me nazivcirati netko iz familije, bilo bi cudno da ne.

Idu mi neki na zivce danas, al' ono...

Dhark Fay is offline  
Old 21.08.2017., 13:01   #4
Deutsche Bahn i njihovi radovi i neorganiziranost zbog kojih umjesto pola sata ranije na razgovor za posao stizem sa pola sata zakasnjenja
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 22.08.2017., 00:10   #5
Lidl i njihove akcije. Trebala bih se ustati u 5 i doći stati u red da kupim nešto. Sad su me vidjeli i više nikad.
melita is offline  
Old 22.08.2017., 14:41   #6
pardon maj frenč, ali g*vno zvano overseas express koje nikad nije u stanju drzati se termina, a skoro svi salju preko njih

__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 22.08.2017., 15:51   #7
Neki kreten koji me zvao ujutro i htio da igram igru pogađanja sa njime"pogodi tko zove".Majke mi moje ,počelo je ličiti na jedan od onih filmova kad tip počne stalkati žensku i još je zvao sa privatnog broja.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 23.08.2017., 23:46   #8
Debili na biciklima koji smatraju da su crveno na semaforu i znak STOP više sugestije, nego stvari kojih se moraju pridržavati.
I onda popizdim sam na sebe, jer kaj me ima bolit kurac zbog debila kad sam ja u finoj metalnoj škatuli sa zračnim jastucima.

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.08.2017., 23:52   #9
Leđa koja me bole već par dana
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 24.08.2017., 00:07   #10
Forumaši koji na sve što napišeš sada zajedljivo i podbadajuce izvlače tvoje napisano iz ihahaj davnih vremena..
Oni,čemu to "nisi li ti to i to..."
Ili "sjećam te se ..."
I to su obično ljudi koji se hrane tudjim nevoljama i izgleda likuju kad netko poklekne..


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 24.08.2017., 02:23   #11
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
pardon maj frenč, ali g*vno zvano overseas express koje nikad nije u stanju drzati se termina, a skoro svi salju preko njih

Cim skuzim da netko salje preko njih, odustanem.
Odvratni su, ne samo da se nikad ne drze termina, nego ih je nemoguce dobiti na telefon, a ak ih se i dobije, sve krivo naprave. I neljubazni su jako.
Jednom sam htjela ic na ziher i cekala na telefonu 35 minuta dok se napokon netko nije javio.
Dogovorila dostavu u jednu od njihovih suradnih firmi, da si odem sama pokupiti.
Drugo jutro, evo njih meni na vrata. Zabuna.
Dobro da sam bila doma.

S druge strane, DHL mi je za svaku pohvalu, odmah se javljaju na telefon, izuzetno fleksibilni oko termina dostave i drze se dogovora.

Cak sam pisala mail pohvale nadredjenima im. Bas svaki put sve bude savrseno.
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 16:11   #12
Upravo sam se tako nazivcirala. Ne znam ni di ovo da postam, pa evo tu. Sorry ako je offtopic.

Zivim na prizemnom katu. Maloprije sam isprobavala novi grudnjak i pokazivala decku a susjed (lik u kasnim 30tim, pretpostavljam) prolazi pokraj prozora (koji je duz sobe) i BLEJI u mene polugolu. Imamo zavjese ali danju drzim zatvorene samo prozirne. Ja ga gledam u oci, lik uopce ne okrece glavu, ni ne trepce. Ne znam koji mi je izraz lica bio jer sam bila presokirana tim netremicnim buljenjem. Odmah sam glasno rekla "jel ovaj lik stvarno jebeno bulji u mene? koji kreten" i taman je prosao prije nego se decko okrenio.

Odmah da kazem da se ne presetavam po kuci gola inace, nego eto doslovno ovaj jedan jedini jebeni put sam izasla na 2 minute (ni ne sjecam se kad sam zadnji put kupila jebeni grudnjak ) i nisam ocekivala da ce itko blejit ko tele direkt u mene, jer obicno ljudi prodju i nitko ne gleda u prozore. Decko je morao zurit na posao al je htio ic mu rec da nam ne bulji. Rekla sam mu da ne ide razgovarat s likom jer bih samo ja ispala histericna umisljena glupaca, imam dojam.

Jel ja pretjerujem? Osjecam se tako... nesigurno, izivcirano. Lik zivi vrata do nas, ali na gornjem katu (kuce su spojene). Totalno sam van sebe i imam osjecaj kao da od buhe radim slona ali jebiga, ne mogu protiv osjecaja gadjenja nikako. Stalno se pitam koliko puta taj lik netremice bulji u mene a da ja nemam pojma, kad ga nije sram gledat me bez treptanja dok ga sokirano gledam u oci. Pa necu valjda navlacit danju crne zavjese. Mi smo jedni od rijetkih koji uopce drze jebene zavjese u ovom kvartu. Osjecam se ko budala jer me je ovo tako potreslo.
-Animal- is offline  
Old 24.08.2017., 19:59   #13
Animal, sorry ali
isto bi se vjerojatno i meni dogodilo na mjestu tvog susjeda, a nisam ni lezba ni voajer, nego je jednostavno neocekivana situacija na koju se stiltas par sekundi



Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Cim skuzim da netko salje preko njih, odustanem.
Odvratni su, ne samo da se nikad ne drze termina, nego ih je nemoguce dobiti na telefon, a ak ih se i dobije, sve krivo naprave. I neljubazni su jako.
Jednom sam htjela ic na ziher i cekala na telefonu 35 minuta dok se napokon netko nije javio.
Dogovorila dostavu u jednu od njihovih suradnih firmi, da si odem sama pokupiti.
Drugo jutro, evo njih meni na vrata. Zabuna.
Dobro da sam bila doma.

S druge strane, DHL mi je za svaku pohvalu, odmah se javljaju na telefon, izuzetno fleksibilni oko termina dostave i drze se dogovora.

Cak sam pisala mail pohvale nadredjenima im. Bas svaki put sve bude savrseno.
uvijek su bili nesposobni za poluditi, ali sad kad narucujem puno manje oni sve gori i gori
svaki put neka drama s njima

da skupim desetero slucajno odabrane vrticke djece, organizirali bi bolju dostavu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 24.08.2017. at 20:18.
ellaria is offline  
Old 24.08.2017., 20:37   #14
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Animal, sorry ali
isto bi se vjerojatno i meni dogodilo na mjestu tvog susjeda, a nisam ni lezba ni voajer, nego je jednostavno neocekivana situacija na koju se stiltas par sekundi





uvijek su bili nesposobni za poluditi, ali sad kad narucujem puno manje oni sve gori i gori
svaki put neka drama s njima

da skupim desetero slucajno odabrane vrticke djece, organizirali bi bolju dostavu
Gle, danas cekam nekaj kaj ide preko njih. Nisam mogla birati, a stvar mi bas treba, inace ne bi ni u ludilu.
Odem na track and trace i pise da je dostava danas od 15 do 18.
JEDVA ih dobijem na telefon i zena kaze da ako kuriri ne stignu, da vracaju posiljku u H. Leskovac, gdje im je sjediste, pa onda pokusaju drugi dan...
I nek joj dam broj, pa ce me kurir nazvati.
To je bilo u 18.15.
I da se to cesto desava kad ima puno posla.
A da zaposle jos ljudi?
Jos cekam.:klap:
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 20:50   #15
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Animal, sorry ali
isto bi se vjerojatno i meni dogodilo na mjestu tvog susjeda, a nisam ni lezba ni voajer
Sorry, ali meni to nije normalno uopce. Ti tvrdis da bi zabezeknuto buljila u osobu u vlastitom prostoru 15-20 sekundi iako joj je ocito neugodno? Kako izdrzis na plazi onda? Meni to zvuci bizarno. Imam oci i pogledat cu bilo koga na javnom mjestu ali definitivno ne odmjeravam nikoga ko tele sarena vrata, pogotovo ne namjerno dok su u vlastitoj sobi. Ipak mi osobe u bikiniju/grudnjaku/cemugod nisu tolika senzacija. Nitko nikad nije netremice zurio u mene na tako ljigavi nacin da me ciljano skenira kroz prozor skroz okrenut prema meni. Jel to ono "sta si se skidala ako nisi htjela da te gledaju" ili? Mislim, ocekivala sam da cu zvucat kao da pretjerujem ali meni je takvo ponasanje SF.
-Animal- is offline  
Old 24.08.2017., 20:55   #16
ma muljaju i lazu
prije su cak i znali imali ok dostavljace, sad ih stalno mijenjaju
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 24.08.2017., 20:57   #17
Quote:
-Animal- kaže: Pogledaj post
Sorry, ali meni to nije normalno uopce. Ti tvrdis da bi zabezeknuto buljila u osobu u vlastitom prostoru 15-20 sekundi iako joj je ocito neugodno? Kako izdrzis na plazi onda? Meni to zvuci bizarno. Imam oci i pogledat cu bilo koga na javnom mjestu ali definitivno ne odmjeravam nikoga ko tele sarena vrata, pogotovo ne namjerno dok su u vlastitoj sobi. Ipak mi osobe u bikiniju/grudnjaku/cemugod nisu tolika senzacija. Nitko nikad nije netremice zurio u mene na tako ljigavi nacin da me ciljano skenira kroz prozor skroz okrenut prema meni. Jel to ono "sta si se skidala ako nisi htjela da te gledaju" ili? Mislim, ocekivala sam da cu zvucat kao da pretjerujem ali meni je takvo ponasanje SF.
wft, zabrijala si zesce

ja sam tebe shvatila da se tu radi o par sekundi (i doslovno rekla "par sekundi", dakle nigdje ne tvrdim da bi buljila u ljude 15-20 sekundi) i da je tip slucajno prosao bas u tom trenutku, jer kako bi on uopce mogao znati kad treba naici

ako je to neki drkaros koji te stalno spijunira, to je nesto drugo


Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mislis da uopce ni nije na dostavi danas?
Ak do sad nije dosal, mislim da ni nebu.
Ja moram izac, nemrem citavo poslijepodne i vecer cekati, a ne znam ni jel uopce dolazi.
Koji debili.
opcenito su dosta nonsalantni sa tocnoscu danih informacija, bar po mom iskustvu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 24.08.2017. at 21:23.
ellaria is offline  
Old 24.08.2017., 21:00   #18
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ma muljaju i lazu
prije su cak i znali imali ok dostavljace, sad ih stalno mijenjaju
Mislis da uopce ni nije na dostavi danas?
Ak do sad nije dosal, mislim da ni nebu.
Ja moram izac, nemrem citavo poslijepodne i vecer cekati, a ne znam ni jel uopce dolazi.
Koji debili.
Hannah 3 is offline  
Old 24.08.2017., 21:05   #19
Mene najvise od dostava nazivcirao GLS. Overseas svaki puta bez ikakvog problema, cak i kad sam odgodila dostavu za drugi dan.
Koliko mi se cini, jedna sam od rijetkih s takvim iskustvom
Snow Fairy is offline  
Old 24.08.2017., 21:09   #20
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Mene najvise od dostava nazivcirao GLS. Overseas svaki puta bez ikakvog problema, cak i kad sam odgodila dostavu za drugi dan.
Koliko mi se cini, jedna sam od rijetkih s takvim iskustvom
Mislim da jesi.
Dosta ljudi je nezadovoljno s Overseasom, bas ih znam koji imaju ista iskustva kao ja i gdje god ide ih izbjegavaju.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.