Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 00:32   #181
Neki dan mi je praktički nepoznat tip prodao foru za stolom smo bili Ja jedna djevojka koju sam htio počastiti i ovaj šuti kad je došao konobar naravno platio sam i njegov račun s teškom mukom u želucu ali isključivo iz razloga jer nisam imao sitno.

Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:48   #182
Ja sam škrta osoba jer imam jako mala primanja. I da imam, nikad nebih dao za nečiji poklon petsto kuna, ako mogu kupiti ""Žnj"" poklon za 200 kuna.

Ali što se tiče uvodnog posta i štednje da oprostite... na tariguzu... tj. toaletnom papiru... pa naprosto nemam riječi za to. Kupnja jeftinog tariguza povlači za sobom trošenje više vremena na brisanje guz'ce, jer ga moraš puno odrloat, i k tome ti može puknut taman gdje ne treba. A ako želiš biti čist a imaš jeftini tariguz, onda se jednostavno moraš oprat. Ukoliko ganjaš nekakvu karijeru pranje i shodno tome ""nepotrebno"" zadržavanje na WC-u je veliki gubitak vremena; a vrijeme je najdragocjeniji resurs. Pogotovo karijeristima. Tako da je kupovina relativno skupog, ali pouzdanog tariguza jedna od prioritetnijih stvari na nekakvoj mojoj kupovnoj listi.

Moja mama i ja imamo skupa jednaka primanja kao netko tko radi za minimalac. Ali nam nikad nije palo na pamet štediti na tako nečemu.

A o kupnji najjeftinije hrane ne vrijedi baš ni trošiti riječi.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:32   #183
Quote:
Bettinja kaže: Pogledaj post
Sto se bilo koga tice neciji novcanik? Ja imam pravilo sa prijateljima da svatko placa sebi svoje racune u bircu. Tu i tamo ok pocastiti nekoga s kavom.
Sto se tice rodjendana kupujem poklone do 100kn. Zasto bih ja financirala bilo cije muzicke zelje? Niti ja ne ocekujem poklone koji prelaze razumnu cifru. Valjda je poanta da se covjek sjeti necijeg rockasa..
I da ga se sjeti točno na datum kad je ta osoba rođena.

Uza sve moguće i nemoguće podsjetnike i kalendare koje imamo u mobitelima (čak i ako mob nije smartphon); uz sve moguće i nemoguće podsjetnike na Facebooku i drugim društvenim mrežama te task-aplikacija, naprosto je blesavo da ti netko čestita rođendan tjedan dana ili deset dana kasnije.

Ne mora mi donositi skupe poklone, al nek mi čestita na datum kad sam rođen. Za takve stvari sam picajzla.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.