Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 15:36   #5701
....MX je prije pronalazio, no unatrag jedno 7-8mj jednostavno to ne želi više....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 02:18   #5702
Meni radi na mx playeru. Trazi titlove automatski na opensubtitles.

A vjerojatno ima veze sta pokreces stream iz druge aplikacije pa ti ime videa nije dobro i zbog toga ti ne nalazi titl.
Anonimi is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 13:10   #5703
isprobaj plex. u postavkama servera na kompu podesiš da sam skida titlove - može s opensubtitles i s podnatpisa. ima aplikacije za sve platforme.
i ovo što kaže anonimni vjerojatno ima veze.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 08:38   #5704
Imaš showbox, cinemabox... najlakše ti je jednostavno ugooglat, skinit titlove koje želiš i onda će ti ih s kartice čitati više manje svaka video aplikacija
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 03:08   #5705
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Meni radi na mx playeru. Trazi titlove automatski na opensubtitles.

A vjerojatno ima veze sta pokreces stream iz druge aplikacije pa ti ime videa nije dobro i zbog toga ti ne nalazi titl.
....kao što rekoh, meni je radilo, no nakon jednog ažuriranja više ne radi.... nije pomogao niti reinstal, online ne želi i amen.... Nez što je problem....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:36   #5706
Thumbs up Data promet

Mozda netko zna za neku jednostavnu aplikaciju koja automatski gasi ili blokira 4g internet nakon postavljenog limita.Hvala unaprijed na odgovorima
avekic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 18:56   #5707
Imaš to ugrađeno u većini mobitela. Koji mobitel imaš?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 19:35   #5708
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Postoji ih hrpa upiši VPN free

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Thnx puno

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:15   #5709
Koja vam je najbolja (i najtocnija) aplikacija za prognozu sa lijepim widgetom?
Vec dugo koristim Weather i Clock widget, lijep je i temp je prilicno tocna, ali cesto krivo pokazuje trenutnu prognozu, npr kisa pada dva sata cijelo vrijeme pise vedro, ili pocne kisa i tek nakon sat vremena pise kisa (azuriram svakih 15 min ili rucno i cesce). To me malo zivcira.
Nasao sam weather live apk, jako lijepo izgleda, cak mi je sinoc izbacila prognozu moguca kisa dok druga app nikako nije (i padala je na kraju), ali prikazuje nerealno visoke temp, cak i 10 stupnjeva vece od weather i clock widgeta. Npr trenutno pokazuje 36 a weather i clock widget 27 (po dhmzu toliko i je), a oboje podatke dohvacaju sa Forece

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
rap_boy is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:19   #5710
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Imaš to ugrađeno u većini mobitela. Koji mobitel imaš?
Lg G3 je mobitel(Marshmallow) i znam za tu mogucnost ali me on samo upozori ali ne blokira.Imao sam slucaj kad mi je jedan program uplodao 1 gb videa na cloud i to preko 4g tako da mi je u 4 minute potrosio moj mjesecni promet kao i sve kune koje sam imao na racunu

Zadnje uređivanje avekic2 : 04.08.2017. at 10:30.
avekic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:03   #5711
Čudno- meni u Settings> Mobile data ima Limit mobile data usage koji to radi (na G4, ali vjerojatno je isto).
No ok- imaš i hrpu aplikacija.
Opera Max, 3G Watchdog i ostale.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:25   #5712
Porzdrav,da li ima neka aplikacija kojom mogu dodati na ekran touch "tipke"za natrag, home, multitasking. Radi se o Samsung Galaxy Tab S3 uređaju i ove softkeys su mi malo nezgodne za koristiti.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 00:40   #5713
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Koja vam je najbolja (i najtocnija) aplikacija za prognozu sa lijepim widgetom?
Croatia weather. Widget nije neko oličenje ljepote, ali bi trebao biti najtočniji jer koristi podatke DHMZ-a.
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 10:00   #5714
Pozdrav,

Koja aplikacija je dobra za praćenje tragova ? Npr. za brdski planinarenje ili vožnju quadom po šumama i ostalim makadamskim putevima ?

Instalirao bi na Sony Z5 comp

Lp
VIAL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:27   #5715
mozes koristit, npr, runkeeper, runtastic, endomondo...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:10   #5716
Android diktafon??

Ima li neki program za android mobitel, nešto poput diktafona, s time da ono što snimim može se slušati na uho, a ne samo preko zvučnika..
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 08:42   #5717
Postoji li neka ultimativna najbolja aplikacija sto se tice baterije? Na Doogee X5 sam imao AccuBattery, ali mi ta aplikacija sada na RN4X ne prati statistiku, a i mozda ima neka bolja aplikacija sto se tice baterije, barem ovog statističkog dijela, jer MIUI ipak ima svoje instrumente za odzavanje baterije
thebeastcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:32   #5718
Zadnjih nekoliko verzija Androida aplikacije za praćenje potrošnje baterije više potroše energije za rad nego što je uštede. Ono što je integrirano u mobitel je sasvim dovoljno osim ako imaš rootan uređaj i želiš baš nešto detaljno i konkretno pratiti u svrhu testiranja i rada nekog drugog programa.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 15:42   #5719
Email aplikacija za razne accounte ?

Ima li koja aplikacija za Android koja mi prima emailove od Hotmail, Yahoo i Gmail.
Znači sve u jednom programu da mi kaže kad mi stigne neki email
Nešto slično kao šta ima za windowse, MozillacThunderbird, PopPeeper i sl.
palenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:27   #5720
Ako svi ti servisi imaju pop3 pristup, imaš K9 Mail ili bilo što slično, čak i predinstalirana Email aplikacija to može.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.