Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2017., 23:50   #221
Quote:
alenZG kaže: Pogledaj post
Nije sumnjivo, ti se ponudi da ćeš prvo poslat' fotić pa nek' naknadno pošalje novce, nije hića.
Ne kužim
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:55   #222
U zadnja 2-3 dana mi uglavnom slabo otvara stranicu Njuškala. Ima li još netko sličan problem?
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:51   #223
ljudi dragi, ta shema s lažnim kupcima na njuškalu postoji već godinama.

prva priča
druga priča

a i nije njuškalo jedinstveno po tome, vrebaju ti po svim većim online oglasnicima. evo i paypal ima uputu kako ih raspoznati

Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
U zadnja 2-3 dana mi uglavnom slabo otvara stranicu Njuškala. Ima li još netko sličan problem?
vjerojatno je prevelika navala online posjetitelja iz nigerije
meni normalno otvara.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 08:54   #224
koliko dugo treba cekati da se uplata proknjizi tamo preko internet bankarstva, konkretno za osobne automobile je oglas..? (pise mi "ceka na uplatu" iako sam uplatio sve)
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 18:17   #225
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
koliko dugo treba cekati da se uplata proknjizi tamo preko internet bankarstva, konkretno za osobne automobile je oglas..? (pise mi "ceka na uplatu" iako sam uplatio sve)
Zašto bi pobogu plaćao oglas????
OshNesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:45   #226
Imam pitanje...
Prodajem mobitel preko njuškala, i javio se lik iz Njemačke...kupio bi on to itd pa sam rekao da može pod uvjetom da uplati novce unaprijed.
E sad, te fore oko uplate na račun pa da mi kao banka potvrdi uplatu preko maila, ne pušim.
Mene zanima druga stvar, ako mu dam IBAN i ime i prezime vlasnika računa, dal' može doći do zlouporabe...pretpostavljam da ne, ali me svejedno zanimaju vaša iskustva.
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:06   #227
Dupli post, srry...zeza me Tapatalk.
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:17   #228
ako daš samo iban i ime i prezime, ništa s tim ne može.
no daj razmisli malo o samoj činjenici da netko iz njemačke ide kupovati mobitel iz hrvatske. pored lokalnog amazona, ebaya i ostalih opcija. ono...
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:33   #229
Meni je to sve jasno...zanimaju me njegove fore i sta će smislit.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:27   #230
Update:
Ipak ništa novoga...mislio sam da će imati malo više mašte, ali očito su dosegli vrhunac.
Adresu na koju šaljem mob sam dobio, a nakon par sati i mail RoyalBanke, potvrdili su uplatu na moj račun, čak je darežljivo dao 300 kn više od tražene cijene...
Pakiram mobitel i šaljem čim prije, nema mi druge, covjek je stvarno bio pošten i uplatio novce bez previše oklijevanja.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:40   #231
jelda?
ne zaboravi banci poslati tracking number, bez toga ti ne mogu uplatiti novce! jer kao što svi znamo banke nadasve brinu o svojim mušterijama, čak do te mjere da vode računa o tome hoće li klijent dobiti mobitel koji je naručio preko oglasnika iz neke desete zemlje.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:36   #232
Nikad nisam oglašavala preko nijedne vrste "oglasnika" i sad pokušavam staviti neki stolić ali me traže i OIB i sve neke gluparije a ja sam totalni skeptik i ne dam im te podatke.
Ima li uopce smisla oglašavati preko Njuskala nesto sta vrijedi 150 kn?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:24   #233
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Ima li uopce smisla oglašavati preko Njuskala nesto sta vrijedi 150 kn?
A gle, svaka roba nadje svog kupca .. Tak da.. Na tebi je dal zelis tih 100 - 150kn imat u dzepu ili ne
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:43   #234
Stalno koristim Njuskalo, sto za prodaju sto za kupnju.
Do sad nikakvih problema nije bilo.
U zadnje vrijeme mi se za jedan oglas vrijedan 10 000 KN stalno javlja ekipa iz Britanije sa forama daj podatke od banke da vam uplatim pare pa vi posaljite uredjaj

Sve to na nasem jeziku iz google translatea

Do sad samo jednom kad sam prodavo neku nabrijanu Toshibu ali u zadnjih mjesec dana tocno 6 javljanja iz iste zemlje, mislim tako pise na racunu, tko zna od kud je tko ali ih uglavnom Njuskalo blokira.

Bilo je par slucajeva da se trazi uplata prije slanja na sto sam samo reko, hvala, lijep pozdrav.
__________________
FinoAllaFine
CrashOv3rride is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:28   #235
[email protected]

Zika Martin iz Ceske,takoder zeli paypal racune i podatke i sl. Ja se as upustio u razgovor ok 60e vrijednog bicikla i on plaća paypalom i neko ce doc po njega. Dam mu ja fake podatke i naravno on je meni uplatio 400e ali 340 ja prvo moram poslat agentu koji ce pokupit bicikl. Pa cu ja onda 400 dobit.

A najjace od svega lik je prvo poslao poruku na mobitel

Moja zadnja poruka:
I'm not idiot. I know what you are want from start. And all this mails are forwarded to some instances. Thank you for being piece of shit,you are the biggest scum in the world. And you will be punished as you deserved. Bye
i expect your reply soon

Thanks

Pošto on piše stalno i expect your repy Jbga,eng mi nije jača strana
sheitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:32   #236
If you go through the confirmation email you got from PayPal which is similar to the payment receipt i received from PayPal, you are required to go to any western union office with the sum of €380.00 EUR which is for the pick up fee from your pocket and make a payment to the provided shipping agent's address through western union money transfer, before the total amount would be credited into your account.



First Name: Guojun
Last Name: Feng
City: Nanjing
State: Jiangsu
Zip Code: 210000
Country: China



For certain security reasons, PayPal needs to confirm that the pick up fee is paid to the Shipping Agent, before the total amount would be credited into your PayPal account, as soon as youcomplete the transfer through Western Union, a receipt would be issued to you and you will have to send a scanned copy/photo of the receipt or the requested western union info to PayPal by email for verification, as soon as PayPal receives and verifies the western union information, the transfer would be finalized and the total amount would be released into your PayPal account...


I hope you understand now?


Ovo je njegova zadnja kada sam ja rekao da ću platiti agentu tek kad primim novac
sheitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:01   #237
Najboljegume

Pozdrav, moze info, nasao sam odlicne gume po dobroj cijeni kod korisnika NAJBOLJEGUME iz Slovenije. Sad, kako nisam ni blizu Slovenije, a ne bih da izvisim za 2000 kn jel ima tko da je kupovao od ovog prodavaca jer vidim na pogledajte ostale oglase da ima dosta toga?
Hvala, pozz.
Fallen77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 15:41   #238
trazim neki kurcevi dio za auto na Njuskalu i nadem 2 oglasa iz Bosne?! jel netko kupovao nesto iz druge drzave preko njuskala?
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:46   #239
Očito su svi hrvatski oglasnici, kao i ovaj forum i ini forumi, postali omiljeno okupljalište "cele regije", kao da oni u svojim zemljama nemaju ni svojih oglasnika, foruma ni ičega, nego im je baš neki jebeni gušt dolaziti na forume i oglasnike iz Hrvatske... tako je to, na žalost, već dugo, ponašaju se kao da Hrvatska nije u EU i kao da za unos iz Slovenije i uvoz iz BiH, Srbije itd vrijede ista pravila, barem je to stav tih prodavatelja iz "regije"...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:51   #240
Quote:
sheitan kaže: Pogledaj post
[email protected]

Zika Martin iz Ceske,takoder zeli paypal racune i podatke i sl. Ja se as upustio u razgovor ok 60e vrijednog bicikla i on plaća paypalom i neko ce doc po njega. Dam mu ja fake podatke i naravno on je meni uplatio 400e ali 340 ja prvo moram poslat agentu koji ce pokupit bicikl. Pa cu ja onda 400 dobit.

A najjace od svega lik je prvo poslao poruku na mobitel

Moja zadnja poruka:
I'm not idiot. I know what you are want from start. And all this mails are forwarded to some instances. Thank you for being piece of shit,you are the biggest scum in the world. And you will be punished as you deserved. Bye
i expect your reply soon

Thanks

Pošto on piše stalno i expect your repy Jbga,eng mi nije jača strana
Potvrđujem postojanje neke prevare!

Također prodajem skuter na njuškalu, i ovaj "zikamartin" mi šalje poruku da je zainteresiran za skuter i da mu se javim na mail.
Naravno nisam ništa pisao. Dobro je podijeliti ovakva iskustva.
Slika u prilogu!

Hvala i Lp!

https://imgur.com/a/rwGJu
remus0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.