Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 20:03   #2641
Čaj od koprive, i sad sam si uzela Floradix, njega sam pila u prvoj T u trećem tromjesečju
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:18   #2642
pozdrav curke,

molim vas za informaciju. imam elebaby kapsule koje nisam uspjela uzimati zbog problema s gutanjem, a one su malo većih dimenzija. pošto su vrlo skupe, pokušala bi ih prodati. da li znate gdje mogu staviti oglas?
majicaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 19:36   #2643
Pa probaj tu na forumu u temu za prodaju ili na moje krpice. Sretno!

I mene frka gutati tablete, ali postoje vitaminit i u kapsulama, probaj Almageu ili nesto slicno.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Old 15.11.2017., 20:50   #2644
Stavi na temu trudnice, mozda ima koja trudnica da ih pije vec pa ce joj dobro doc

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:13   #2645
POzdrav imam par pitanja i nadam se da sam pogodila temu

Jos sam stvarno na pocetku trudnoce, 7 tjedana, ali mi se dogodilo ovaj tjedan da mi se imunitet skroz srusio.. inace radim u 3 smijene i nakon 5 nocnih ovaj tjedan mi je postalo koma.. ulovila me prehlada, uroinfek izbile su mi afte na sve strane i uz sve to jedva prezivim dan i uz redovito spavanje i popodne! Zanima me je li uzimala neka od vas tipa supradin ili neki od proizvoda za podizanje imuniteta? Na uputama pise da ga mogu koristiti trudnice ali ke zanima ima li koja iskustva s time? Na pregled idem u srijedu pa sam mislila odmah krenuti piti nesto jer ako ovako nastavim do srijede bi mogla imati i upalu pluca!

Hvala vam puno :*
anjcipanjci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.