Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 21:41   #581
Quote:
AudiSB kaže: Pogledaj post
Našao sam mladunče sove u vrtu. Pošto sam nedugo prije toga otjerao lutalicu s istog mjesta pretpostavljam da ju je on ozlijedio. Ne moze sama stajati i kada joj noge podignem one beživotno padnu. Da li postoji tko u Slavonskom Brodu da se bavi njima i da joj moze pomoci ?
Ne znam za SB, no kontaktirajte awap -https://www.facebook.com/awapudrugadivljezivotinje/ oni će vas uputiti što i kako.
Old 27.05.2017., 11:58   #582
Svakako awap
Old 01.06.2017., 10:26   #583
Quote:
AudiSB kaže: Pogledaj post
Našao sam mladunče sove u vrtu. Pošto sam nedugo prije toga otjerao lutalicu s istog mjesta pretpostavljam da ju je on ozlijedio. Ne moze sama stajati i kada joj noge podignem one beživotno padnu. Da li postoji tko u Slavonskom Brodu da se bavi njima i da joj moze pomoci ?
Jadna sovica, držim fige da bude ok
lientery is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 16:33   #584
Ukoliko u Sl.Brodu nema adekvatnog veterinara koi zna kako se postupa sa dviljim pticama, i to grabljivicama; bilo bi više nego poželjeno da kontaktirate AWAP te da se sovu dopremi u Zagreb. A moguće da oni imaju i neki podataka kome da se obratite u vašoj županiji.

Javite što je bilo sa pticom i što ste napravili.

"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 16:47   #585
Draga zajednice, trebam savjet oko 5 tek izleglih kornjaca, sumskih cancara: sto s njima (prostora za njih u mini vrtu nemamo) a nisam lud za idejom da ih nekome dam?
Je li pustanje u prirodu dobra opcija?
Ako da, kakvo staniste?
U istri smo..
Hvala

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.