Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 22:26   #21
Osjecala sam se ko da cu se raspast! Bila sam u 37 tjednu, i prije toga me nisu nikakve posebne tegobe patile, osim sto sam imala jako ceste kontrakcije. I par dana prije toga su mi prsti poceli oticat, sto sam isto prepisala kraju trudnoce. Bila sam i strasno bezvoljna, bilo mi je uzasno tesko, i to sam prepisala zadnjem mjesecu.
No dan prije sam isla do ducana, i jedva sam se dogegala. Toliko me zdjelica bolila da sam jedva hodala. Tad sam si obecala da odlasci u ducan vise nisu za mene. I drugo jutro rodila Dosla sam u bolnicu otvorena 8 cm, a beba bila potpuno spustena, tako da vjerujem da je sve to kako sam se osjecala zapravo vec bio pocetak poroda.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 05:25   #22
Ujutro Bika na kontroli (subota) i s dr dogovorila da ako ne krene do srede, dođem (Iz drugog grada, udaljenog 4h) i budem tamo. U sredu je bio termin. Vratili se kuci, pojela ananas, mm zamenio sijalicu, puko vodenjak i natrag u auto.
Ne samo da ja nisam imala nikakav osecaj ni nagoveštaj vec ni dr.
Drugi put isto "iz vedra neba".

Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 08:20   #23
Zadnja dva mjeseca trudnoće sam se konačno dobro osjećala i radila sam ko luđak. U vrtu, hodala kilometrima, nosila vrećice iz dućana, ništa mi nije bilo teško.
Onda me čopilo manijakalno pospremanje pa sam rasformirala cijelu kuću ko tasmanijska neman. Na internetu sam čitala da je to znak skorog poroda, kao u 48h ću roditi. Obzirom da je bilo još prerano 2 tjedna a ja sam par dana prije bila zatvorena kao i uvijek, cerviks duuug i nikakvih trudova ni bolova baš ništa, rekoh moš mislit.
Dan prije sam rekla mužu kako mi je postalo teško hodati, baš sam bila nekako umorna i teška odjednom. Onda me počelo boljuckati, onda sam počela malo krvariti, onda je to krvarenje stalo ali sam svejedno otišla na hitnu. Zadržali su me zbog tog krvarenja ali nikakvih znakova poroda nije bilo i paf... ode vodenjak odjednom
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:10   #24
Ja sam prenijela s prvim. I svaki dan isli na ctg, i nista. Vani vrucine bile. Bas je bilo grozno. Svaku noc spavala jednim okom otvorenim da ne bih propustila da je krenulo. A ono nista.
Dan prije, otisla na ctg. Nista. Trudovi ravna crta, noge otekle. Jos mm pitao hocemo na kavu poslije. Ma reko jok. Idem kuci dignuti sve 4 u zrak. Frustrirana jer se nis ne dogada a ja ne morem vise. I tu noc odem spavati oko 9 koliko sam bila živčana. I pred jutro puknuo vodenjak. Je da je bilo visoko prsnuce, pa smo se jos nacekali al se je barem pokrenulo.
Taj dan provela bez trudova u bolnici, samo sa curkanjem vode. Sutradan je krenula ujutro indukcija, drip, gel i predvečer rodila.
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 14:09   #25
Dan prije bila na pregledu i nesto me cudno boluckalo noc prije i tamo u cekaonici. Kazem to dr a ona kaze da nisam nimalo otvorena i da ctg ne ocitava trudove. Kao necete vi jos.
Sva sretna otisla u nabavku, radila rucak, pa navecer kolac i sve tako u tim bolovima. Oko 20 h to postaje ozbiljnije ali mislim ma nije to to. U 23 idem otvoriti aplikaciju i mjeriti trudove, sve je to nepravilno. Vodenjak nije prsnuo pa sam mislila da me peru laznjaci. Da me muz nije nagovorio da idemo u bolnicu ja bih do jutra tvrdila da su to lazni trudovi 😂😂😂 dosla u bolnicu kad ono 4 cm otvorena i kazu vi idete odmah u box. Skoro sam rekla necu, rekli ste da necu jos roditi
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.