Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 02:52   #21
Čujem se sa svojima u pravilu svaki dan, rijetko koji je bez iznimke. Ako ne pričamo, onda barem pošaljem koju poruku.

Otkad živim u Zagrebu stekli smo naviku da pričam s njima dok putujem na posao i s posla jer imam relativno malo slobodnog vremena + cimericu, tako da mi u stanu baš i nije zgodno pričat, a imam cca 40 min tramvajem do posla.
Ako radim dnevnu smjenu onda ujutro zovem tatu, a navečer mamu.
Ako radim noćnu onda prije smjene zovem mamu, a poslije smjene obično samo pošaljem sms kad dođem u stan jer oni tad oboje rade.

Moj brat ima sličnu naviku i čuje se s mamom skoro svaki dan, a tatu iz nekog razloga nikad ne zove. Mislim da nije ni svjestan da ne možeš reći "čuo sam se sa starcima", ako s tatom nisi pričao xy dana . No nije više mali, sam zna najbolje .
dire Dawn is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:15   #22
Ne zovem ih nikad. Jer većinom kad im se javim zauzimaju obrambeni stav i kreću u nepotrebne rasprave. Kao da ih zovem da bih se svađala s njima. Tako da se uglavnom oni meni jave onda kad su dobre volje.
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:50   #23
nikad.
oni mene rijetko.
mama nazove par puta godišnje (ne živi u hr), tata samo sms isto par puta godišnje.
i ja njemu sms par put godišnje, mami više puta nego njemu.
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:28   #24
[QUOTE=tarantula100;65113363]nikad.
oni mene rijetko.
mama nazove par puta godišnje (ne živi u hr), tata samo sms isto par puta godišnje.
i ja njemu sms par put godišnje, mami više puta nego

Nekako me bas rastuzilo ovo ne znam zasto me ovo sad tako pogodilo, ali stvarno je tuzno..
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:59   #25
Cijem se kad zelimosu, nekad svaki dan, nekad jednom na tjedan.

Sa sestrom isto, otisla u tuđinu

Muz s mamom s kojom ja ne razgovaram kad ga natjeram, nije normalan jer oboje seru nenormalno umjesto da rascistimo govna pod tepihom.
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:21   #26
Skoro svaki dan. Rijetko kad preskočimo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:44   #27
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Skoro svaki dan. Rijetko kad preskočimo.
Isto, skoro svaki dan. Rijetko se desi da se ne čujemo, barem porukom.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:55   #28
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Svaki dan ali ona mene zove, po meni bi bilo dovoljno svaka 2,3 dana
Svoje roditelje postujem.

A uzor su mi i Milanka Opacic, Mirando Mrsic, pa i Katherine Heigl.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:06   #29
Čujemo se u pravilu 1 tjedno. No, otkako se mama razboljela i češće. Često i porukom. Inače nismo baš ljudi od telefona.

Živimo u drugom gradu.
Old 11.12.2017., 15:27   #30
Mama ima 85, čujemo se svaku nedjelju. Ja nisam u Hr. Uvijek priča iste stvari, ali ja pomislim, neka, stara je, i slušam je sa pola uha, ali mi je drago, da je čujem, jer je volim.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.