Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 20:18   #2881
Ne bih hvala Nije moj stil. Cak sto vise, prezirem trube i kad cujem da se nepotrebno trubi

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 02:01   #2882
jako lijepo se smiješ

hvala na rakiji.
"Sve što treba znati doznali smo skupa. Vrijeme može stati, srce neka lupa. Ostavljam te samu, ostavljam i idem. Put kroz gustu tamu moje oči vide. I zatvori vrata i pokrij se mrakom. Nova noć se hvata, eno, leti zrakom"
pomidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:26   #2883
Gotovo svako jutro dok se vozim na posao, u busu na liniji VPG-Jug 2 viđam vitku plavu curu, ima velike crne dioptrijske naočale, sivu jaknu, uske crne hlače i bijele slušalice preko kojih sluša glazbu s mobitela, uđe na stanici u Gundulićevoj te je već par puta sjela do mene.
Old 21.10.2017., 08:09   #2884
u srijedu sam oko 16 h sjedila u četvorci, i na draškovićevoj je ušao jedan predivan smeđokosi dečko s prekrasnim plavim očima u crnoj trenirci i crnim tenisicama i ako se dobro sjećam tamno smeđim ruksakom s remenčićima. izašao je na glavnom kolodvoru kao i ja, ali u pothodniku je skrenuo drugim smjerom.

jučer sam ga opet vidjela, i to u mom kvartu, malo iza 20 h, na stanici kod parka maksimira, prilesje. bila sam u busu, on je bio na stanici, pušio cigaretu i čekao drugi bus. opet sav u crnom. divan.
tranquillefille is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.