Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 12:14   #2121
Hvala na odgovorima ^^
Ma jedno je curica i vjenčanje, drugo je dečec, znam ga, krepat će od dosade (skupa sa mnom )
Valjda me neće grdo gledat kad se dođemo pozdravit
Old 09.09.2016., 20:38   #2122
Meni je to sasvim ok.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 08:39   #2123
Helpic. Tj. Ne znam gdje da pitam. Iz slavonije sam i ali nemam pojma nista o obicajima.
Ugl. Decko i ja smo se nedavno zarucili. I sada ovu nedjelju njegovi roditelji dolaze prvi put kod mene doma na upoznavanje s mojom mamom. Oni drze do obicaja da oni meni onda moraju pokloniti neki nakit i sl.

E sad ono sto mene muci je to - dali ja njima moram nesto pokloniti tj ima li kakav obicaj sa moje strane koji bi trebala ispoštovati? 🙈
Old 13.09.2017., 12:30   #2124
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Helpic. Tj. Ne znam gdje da pitam. Iz slavonije sam i ali nemam pojma nista o obicajima.
Ugl. Decko i ja smo se nedavno zarucili. I sada ovu nedjelju njegovi roditelji dolaze prvi put kod mene doma na upoznavanje s mojom mamom. Oni drze do obicaja da oni meni onda moraju pokloniti neki nakit i sl.

E sad ono sto mene muci je to - dali ja njima moram nesto pokloniti tj ima li kakav obicaj sa moje strane koji bi trebala ispoštovati? 🙈
Sve moje prijateljice su bile darovane od strane svekrve i svekra. A one nisu ništa poklanjale. Dobile su ogrlice i njih su nosile na vjenčanju.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.