Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 00:30   #801
Postani prvo primjer za nasledjivanje, pa se javi i piśi na forumu (makar se mudrijajući) ali na teme a ne samo da podje... ili ismijavaś -uglavnom Luna i Roriona ali i svaki novi, koji se ne slaże s Tvojim pogledima Ti je dobrodoślo "meso" za iżivljavanje.

Provocirate, vrijedjate i ismijavate a ponekad dobijete na to odgovore (jer je normalno da se malo ljudi da provocirati, vrijedjati i ismijavati) pa radi toga, taj koji je odgovorio zna dobiti karton.

Manje vrijedjanja, iżivljavanja i ismijavanja, pa će biti bolje za sve a niti mene nećeś ćitati u ovakvim postovima.

Uvijek sam branio ismijavane i neopravdano napadane i radit ću to vjerovatno do kraja mog żivota i vjerovao ili ne, ako bih vidio, da se na Tebi iżivljavaju ili si dobio nepravedni karton stao bih i u Tvojoj odbrani.

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 07:37   #802
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ako je netko uporan sa svojim stavovima, koji ne paśu, pa pobogu zaobidjite ih.
Ja također ovo jednostavno ne shvaćam... ako nekome toliko smeta nečije (drugačije) mišljenje, ako njegovo mišljenje pa i njega samog smatrate glupim, a lika ne možete prijaviti jer nemate zašto (ne trola, ne vrijeđa, nije offtopic...), ako njegove upise smatrate takvim glupostima da o tome debatirate na svim temama i podtemama, pa zašto ga jednostavno ne stavite na ignore?
Ako je to toliko glupo (kako vi etiketirate) radi čega se filate time, umjesto da jednostavno eskivirate to?

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Vjerujte da je mnogo lakśe mijenjati samog sebe, nego svih koji nas okrużuju...
Postoji samo jedan kutak Svemira koji sigurno možete promijeniti.
To ste vi sami.
Ibrahim-Pr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:34   #803
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Postoji samo jedan kutak Svemira koji sigurno možete promijeniti.
To ste vi sami.

Počnite od toga da pročitate svoj post prije nego ga pošaljete da ne ispadne da prijavljujete druge za ono što i sami radite. Ibrahim, ovo ne ide tebi.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 08:22   #804
po ne znam već koji put: tema za žalbe je ovdje.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 13:14   #805
postovi su ovdje premješteni. daljnji off i kšenje pravila na ovoj temi će se sankcionirati.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 21:55   #806
a da konačno počnete kartonirati izjave "da li mogu svom 8godišnjem djetetu davatli kapi lugolove otopine"
Old 09.11.2017., 22:25   #807
to je pitanje na koje si mogao dati obrazloženi odgovor zakaj ne umjesto facepalma.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:29   #808
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
to je pitanje na koje si mogao dati obrazloženi odgovor zakaj ne umjesto facepalma.
jod se u prehrani dobiva iz morskih algi, riba i soli

nikakva kemija se ne bi trebala davati
Old 09.11.2017., 22:31   #809
slobodno to napiši tam na temi. ovdje nema smisla.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:31   #810
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
slobodno to napiši tam na temi. ovdje nema smisla.
Old 10.11.2017., 08:06   #811
btw, svaki post ima trokutić za prijavu. ova tema ne služi za prijavljivanje postova.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.