Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 17:09   #3741
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
moja iskustva s strijelcima su negativna, površni, neodgovorni, živčani, histerični zapravo ako je potrebna i najmanja odgovornosr, neprevidljivi i sl...
Živčani?

Totalno krivo
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:21   #3742
Strijelac je najćeśće takav prema drugima, kakvi su oni prema njemu, jer cijeni pravdu, pa uzvraća istim.
Iz takta może svaki znak izbaciti svaki drugi ali zasigurno općenitom cehom strijelaca nije żivćanost, histerićnost.

Razmisli zaśto i ćime ih izbacujeś iz takta, jer je problem możda negdje u Tebi ili na sredini.
Kako za ljubav tako i za svadju/mrżnju potrebno je dvoje.

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:42   #3743
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
moja iskustva s strijelcima su negativna, površni, neodgovorni, živčani, histerični zapravo ako je potrebna i najmanja odgovornosr, neprevidljivi i sl...
Ja bih ovo prije rekao za muške strijelce.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:47   #3744
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Strijelac je najćeśće takav prema drugima, kakvi su oni prema njemu, jer cijeni pravdu, pa uzvraća istim.
Iz takta może svaki znak izbaciti svaki drugi ali zasigurno općenitom cehom strijelaca nije żivćanost, histerićnost.

Razmisli zaśto i ćime ih izbacujeś iz takta, jer je problem możda negdje u Tebi ili na sredini.
Kako za ljubav tako i za svadju/mrżnju potrebno je dvoje.
pa baš to histeričnost i živčanost nikako ....ok neodgovorni, nepredvidljivi to prihvaćam
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:49   #3745
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
....ok neodgovorni, nepredvidljivi to prihvaćam
a śta je to i s ćime se to jede?

Nije vrlina ismijavanje ili kritiziranje, nego tolerancija različitosti drugih ljudi i njihovih pogleda.
-vlastita Majmun, makar i u odijelu, ostane majmunom -vlastita Knjige daju znanje, ali ne čine čovjeka -vlastita Postupci, a ne riječi, govore istinu -vlastita U vezi mojih kvačica
benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:02   #3746
Ovde jos jedan strelac...Ranije sam zelela biti svima prijatelj, al s godinama sam se izmenila i shvatila da ta moja naivnost nicemu ne vodi...Sada bas pazim na drustvo, mada ih nemam puno, i naravno - ne podnosim ljude koji su lukavi u smislu kradje, spletki i sl. I po cenu sopstvene propasti, nikada nisam bila clan ni jedne partije. Interesuju me religija, putovanja (mada sam slabo putovala do sada, s razlogom), volim da citam i mnogo volim sport. Veliki sam optimista iako nekada znam kuakti, ali ja to kukam vise pricajuci sama sa sobom i retko kada se zaim prijateljima, posto, jelte, znam da je to uzalud - nece mi pomoci.

Vise puta sam izbegla smrt u saobracaju, ali kao pasivan ucesnik saobracaja, imam jaku intuiciju, verujem u vecni zivot, obozavam macke i cvece.

Mana - nemam osecaj za vreme i ne razumem ljude kojima je smak sveta ako su sami (ako nisu u braku), a nesto narociti ni decu ne volim.
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:03   #3747
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?

benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:42   #3748
Quote:
Jel ima joś neki strijelac kao ja, da ide sam sebi preko one stvari, zato jer sve śto radi, mora napraviti savrśeno, makar neśto nije od żivotne vażnosti?
Ja ti znam puno strijelaca, ali ni jednog takvog.
Fala Bogu da postoje i vedri ljudi kojima ne smeta svasta.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 18:45   #3749
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Fala Bogu da postoje i vedri ljudi kojima ne smeta svasta.
A da li Ti je poznata ona: "Kao grom iz vedrog neba"?

benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:07   #3750
Quote:
Ima. Ali nije taj razlog u pitanju.
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.