Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 14:52   #2701
ovo mi je dobro, isprobavanje štikli pored hladnjaka

http://www.jutarnji.hr/life/moda-i-l...-kuna/6559848/
pearljam is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:09   #2702
Danas ujutro milijun baba koje misle da će ljepotu kupiti tigrastim uzorkom Heidi Kluz blokiralo ulaz u Lidl.

__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:32   #2703
najbolje tek slijedi: nakon sto damica kupi nesto i odluci to sutradan obuci vjerujuci kako ce biti posebna i jedinstvena,
i dodje negdje gdje ce svaka druga nositi to isto
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:12   #2704
Eno na krpicama se već prodaju stvari po duplo skupljoj cijeni
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 08:49   #2705
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
i dodje negdje gdje ce svaka druga nositi to isto
Bit će onda vau-vau umjesto wow-wow...


http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...ispracan-sveca
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje Nemruth Dagi : 19.09.2017. at 09:28.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:52   #2706
Angry Sramota zvana - LIDL

Da skratim, priču nakon godina, kupovanja u Lidlu, danas mi se, zapravo jučer ali danas, dogodila svinjarija koja mi je prelila čašu. Nakupilo se tu svega pkvarenog mesa, konzervi i sličnog ali ajde rek , razumno, dogodi se.
Jučer smo naime kupili stakleni lampion s umetkom po naoko bagatelnoj cijeni 10, 99. Tako smo mislili. Da bi evo prije deset minuta išao gledati i otkrijem da se u biti radi o robi s greškom, što na displayu gdje su izloženi nije istaknuto.

Naime, dno lampiona je RAZBIJENO, ali je dobro skriveno postoljem, tako da PRIPAZITE da ne kupujete zdravo za gotovo.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:23   #2707
Jesi probao reklamirati? Vratiti uz račun?
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:27   #2708
Neisplati mi se jer mi je predaleko. Ali bome ću odsati više paziti. Rađe ću dati u Pevecu ili Plodinama, koju kunu više, nego kupovati šrot
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:31   #2709
: 504:
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Da skratim, priču nakon godina, kupovanja u Lidlu, danas mi se, zapravo jučer ali danas, dogodila svinjarija koja mi je prelila čašu. Nakupilo se tu svega pkvarenog mesa, konzervi i sličnog ali ajde rek , razumno, dogodi se.
Jučer smo naime kupili stakleni lampion s umetkom po naoko bagatelnoj cijeni 10, 99. Tako smo mislili. Da bi evo prije deset minuta išao gledati i otkrijem da se u biti radi o robi s greškom, što na displayu gdje su izloženi nije istaknuto.

Naime, dno lampiona je RAZBIJENO, ali je dobro skriveno postoljem, tako da PRIPAZITE da ne kupujete zdravo za gotovo.
Munja sa Zibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:34   #2710
Vjerujem da će ti unutar mjesec dana dati povrat - ako tamo godinama kupuješ, sigurno ćeš ti u narednih mjesec dana biti jedan lidl usput.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:36   #2711
Quote:
pero21 kaže: Pogledaj post
Vjerujem da će ti unutar mjesec dana dati povrat - ako tamo godinama kupuješ, sigurno ćeš ti u narednih mjesec dana biti jedan lidl usput.
je jer u supermakretima njeguju izuzetno prisan odnos prema pojednicima
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:51   #2712
U lidlu su stvarno OK kad se radi o zamjeni proizvoda.
Kupio sam prije koji mjesec preklopni roštilj na talijanskom tjednu - u jednoj od dvije prodavaonice u gradu u kojem živim. Nisam ga par dana otvarao i kad sam napokon otvorio vidim da je "teflon" ili štoveć ogreban na jednom mjestu.
Otišao sam u ovaj drug Lidl i bez problema su mi zamijenili. Samo sam pokazao oštećenje i to je to.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:00   #2713
Koja drama zbog 10.99 kn desi se svima a misliš da u drugim dučanima bolje???
Površinski račumam idem na kasu i cifra oko 700 kn,kažu 850,nakraju par artikala na izlogu 25 kn a naplačeno 55 itd teklamiram kažu oprostite i platim 720 kn.Svi tak rade ali baš svi
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:28   #2714
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Koja drama zbog 10.99 kn desi se svima a misliš da u drugim dučanima bolje???
Površinski račumam idem na kasu i cifra oko 700 kn,kažu 850,nakraju par artikala na izlogu 25 kn a naplačeno 55 itd teklamiram kažu oprostite i platim 720 kn.Svi tak rade ali baš svi
Pa gle, ti svoju lovu razbacuj, ako je imaš.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:35   #2715
Pokvarena konzerva??? Pa konzerve mogu stajati 10 godina.

Mislim da ćeš Lidlu napraviti uslugu da počneš kupovati kod drugih, takvi samo prave nervozu kad se svađaju na blagajni, i to zbog par kuna jer se uvijek osjećaju prevareni. A ovo za pokvarene konzerve je čisto dramatiziranje.
onttario is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:54   #2716
Ubili ste čovjeka u pojam obranom Lidla. A taman vam bio spreman reći da u Konzumu imate (pljesnjivi) sir na akciji ... Čak si je dao truda i otvorio novi topik da pljuje Lidl, iako već ima topik o Lidlu... ccc... Hrvat,domoljub.
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 07:47   #2717
Ja sam u lidlu imao iznimno pozitivna iskustva, sa zamjenom kiselog mlijeka i zaruljama koje nisu radile. Cak su mi zamijenili proizvod bez racuna, koji sam eto bio bacio prije provjere. Tako da za lidl sve pet!

S druge strane izrazito negativna iskustva imam s konzumom i plodinama. Najvise mi smeta stari kruh, naljepnica preko naljepnice na salamama i mesu gdje je ocito da produzuju rok, krivo oznacene cijene na proizvodima, vrlo ogranicen izbor proizvoda a kvalitetni proizvodi uglavnom pred istekom, ili vec istekao rok trajanja, blagajnice koje ne vrate i po 50 lipa, a kad je pitas da vrati baci ti ko smecu kovanicu na pult, kao koja si ti sirotinja za 50 lipa. Ne daj boze da tebi fali 50 lipa. I tako dalje...da ne nabrajam. A ima toga jos puno. I kupac to prepoznaje. Pa i onaj s dva razreda osnovne.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:25   #2718
Quote:
prečko jug kaže: Pogledaj post
Ubili ste čovjeka u pojam obranom Lidla. A taman vam bio spreman reći da u Konzumu imate (pljesnjivi) sir na akciji ... Čak si je dao truda i otvorio novi topik da pljuje Lidl, iako već ima topik o Lidlu... ccc... Hrvat,domoljub.
Kada je to izražavanje nezadovoljstva postalo "rvatsvo"?
Zar je loše što za svoj novac želim najbolje?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:35   #2719
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ja sam u lidlu imao iznimno pozitivna iskustva, sa zamjenom kiselog mlijeka i zaruljama koje nisu radile. Cak su mi zamijenili proizvod bez racuna, koji sam eto bio bacio prije provjere. Tako da za lidl sve pet!

S druge strane izrazito negativna iskustva imam s konzumom i plodinama. Najvise mi smeta stari kruh, naljepnica preko naljepnice na salamama i mesu gdje je ocito da produzuju rok, krivo oznacene cijene na proizvodima, vrlo ogranicen izbor proizvoda a kvalitetni proizvodi uglavnom pred istekom, ili vec istekao rok trajanja, blagajnice koje ne vrate i po 50 lipa, a kad je pitas da vrati baci ti ko smecu kovanicu na pult, kao koja si ti sirotinja za 50 lipa. Ne daj boze da tebi fali 50 lipa. I tako dalje...da ne nabrajam. A ima toga jos puno. I kupac to prepoznaje. Pa i onaj s dva razreda osnovne.
Ne znam, jedino što ja vidim jest da Lidl ajde ima širi izbor tih no name marki u kojima je, zapravo šrot sirovina, lijeo upakirana da, kao i dobro reklamirana ali znaš da je šrot kada dođe na jezik.

Jedina njihova linija koja mi paše (povremeno) je okusi zavičaja, navodno naši proizvodi (ne znam da li je uistinu provjerljiv podatak). Iz te linije nabavljam mlinice i sličnu prigodničarske namirnice
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:16   #2720
Znači već godinama (kako kažeš) kupuješ šrot sirovinu? LOL.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.